“چیزهایی که فکر می کنید هرگز نخواهید دید”: تمساح در ساحل آلاباما استراحت می کند | آلاباما

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تمساح آلابامایی در حال غوطه ور شدن در امواج در نزدیکی جزیره دوفین مشاهده شد و با آرامش در نزدیکی انسان‌هایی که به ساحل می‌روند می‌پرد اما هیچ نشانه‌ای از تجاوز نشان نمی‌دهد.

مت هارویل، 27 ساله ساکن موبایل، در روز 7 مه هنگامی که در ساحل بود و با دوست دخترش عکس های اعلام بارداری می گرفت، با گیتور طولانی روبرو شد.

او گفت که خزنده به نظر می رسد که از خورشید لذت می برد و به آرامی امواج را می شکند و چندین ساحل نشین را جذب می کند تا از نزدیک ببینند.

هارویل گفت: «این دستگاه اصلاً صدای خش خش، شارژ یا دهانش را باز نکرد. به نظر می‌رسید که به نوعی تماشا می‌کردم و می‌دیدم که چه خبر است.»

هارویل عکس‌ها و فیلم‌هایی از گاتور گرفت تا به خانواده و دوستان نشان دهد. یک پست در فیس بوک 3000 اشتراک گذاری را جذب کرد.

هارویل نوشت: «چیزهایی که هرگز فکر نمی‌کنید می‌بینید». «اولین باری است که در جزیره دوفین یک گاتور را می بینم. به سمت غرب می روید، مراقب باشید.»

ماریان گاولدین، هماهنگ کننده بخش حفاظت ایالتی گفت که تمساح ها در سرتاسر آلاباما در خلیج های آب شور و مصب رودخانه ها یافت می شوند.

گاولدین گفت: “دیدن آنها در خلیج مکزیک غیرعادی نیست زیرا می توانند سطوح مختلف شوری را تحمل کنند.” آنها آبزی هستند و مسافت های طولانی را می گذرانند و به دنبال اقلام طعمه هستند.

هارویل گفت که چیزهایی مانند چتر دریایی یا باله‌های تیره را دیده است که در آب‌های خلیج فارس بریده می‌شوند، اما هرگز تمساح دیده نشده است.

او گفت: «پس از آن نمی خواستم پا در آب بگذارم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …