خانواده همتایان محافظه کار از تخلیه بدون تقصیر علیه مستاجر شکایت قالب استفاده کردند | اجاره ملک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آبان نیوز فاش می‌کند که خانواده یک مالک میلیاردر محافظه‌کار پس از اینکه مستاجر از افزایش سالانه 1680 پوندی اجاره‌بها خودداری کرد، با گزارش کپک، رطوبت و سرما، از اخراج بدون تقصیر استفاده کردند.

این آپارتمان بخشی از یک سبد اجاره ای است که بخشی از آن متعلق به زمیر چودری است که 1.3 میلیون پوند از طریق شرکت عمده فروشی خود Bestway که گردش مالی 4.5 میلیارد پوندی در سال دارد به محافظه کاران کمک کرده است.

او مالک یک عمارت 15 میلیون پوندی در همپستد است و روی نیمکت‌های دولتی در مجلس اعیان می‌نشیند، که لایحه اصلاحات اجاره‌کنندگان را که این هفته اعلام شد، مورد بررسی قرار می‌دهد – که در راستای ممنوعیت عمل اخراج بدون تقصیر او در «بخش 21» است. استفاده شده.

مستاجر اخراج شده، آپولو سیسکو، کارشناس داده، ماهانه 1400 پوند برای آپارتمان یک تخته در گلدرز گرین، در شمال غربی لندن پرداخت می کرد. او شکایت داشت که سیستم گرمایشی معیوب است، به این معنی که در زمستان سرد است، باید چهار ماه صبر کند تا پنجره شکسته تعمیر شود، و سلامت او تحت تأثیر رطوبت و کپک ناشی از نشتی سقف قرار گرفته است – هیچ کدام از این موارد او ادعا کرد که برای بیش از یک سال ثابت شده است.

وقتی نماینده املاک Choudreys در فوریه به Siskos گفت که صاحبخانه می‌خواهد اجاره را 10% افزایش دهد، او پاسخ داد که می‌خواهد اجاره را به دلیل مشکلات جاری کاهش دهد. دو هفته بعد، نماینده گفت که صاحبخانه تصمیم گرفته است ملک را پس بگیرد، مشکلات را برطرف کند و ملک را با اجاره بالاتر به بازار عرضه کند. Siskos یک بخش 21 اخطار تخلیه در اختیار ارسال شد.

پس از اینکه مایکل گوو، وزیر امور خارجه در امور ارتقاء سطح، مسکن و جوامع، روز چهارشنبه گفت که “مطمئن خواهد شد که بخش 21 اجرا شود” و “صاحبان بی وجدان” که از آن “برای ارعاب مردم استفاده کرده اند” انتقاد کرد، این پرونده برای محافظه کاران شرم آور خواهد بود. به پذیرش افزایش اخاذی اجاره‌بها یا نگرانی در مورد استاندارد ضعیف آپارتمان‌هایشان».

طبق پرونده های ثبت شده در گرنزی، این آپارتمان در یک شرکت هلدینگ دارایی جزایر کانال ثبت شده است، که به نوبه خود متعلق به همتا و دو پسرش، عمیر و حیدر است. لرد چودری در فهرست منافع لردها اعلام می کند که چندین “املاک سرمایه گذاری در لندن … که درآمد اجاره از آنها دریافت می شود” دارد.

سیسکو به آبان نیوز گفت که استفاده از اخطار تخلیه بخش 21 توسط یکی از اعضای محافظه کار مجلس اعیان متناقض است در حالی که این سیاست دولت برای لغو این عمل بود. او گفت: “او از این بند برای اخراج من استفاده می کرد در حالی که هنوز قانونی است.” این آشکارا مشروع است، اما غیراخلاقی است.»

ترزا می در آوریل 2019 قول داد که اخراج بدون تقصیر را ممنوع کند و بوریس جانسون این قول را در بیانیه انتخاباتی محافظه‌کاران در دسامبر 2019 تکرار کرد. گوو روز چهارشنبه اعلام کرد که بیش از 54000 خانوار در بخش خصوصی اجاره ای در انگلیس از زمان اولین وعده داده شده با اخراج بدون عیب تهدید شده اند.

یکی از نمایندگان خانواده Choudrey گفت: “خانواده هرگز در مورد مسائل خصوصی مربوط به افراد خاص اظهار نظر نمی کنند، اما آنها همیشه سعی می کنند با مستاجران منصفانه رفتار کنند و به موقع به مسائل پاسخ دهند – با استفاده از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث قابل اعتماد با تجربه در بازار. عمل و حکومت».

آنها گفتند لرد چودری هیچ دخالتی در مدیریت اموال نداشته است.

سیسکوس ادعا می کند که شکایات او توسط پسر چودری، عمیر، که نقطه تماس برای اجاره بود، مورد توجه قرار نگرفت. وی گفت: یک پنجره ترک خورده در سال 2021 به مدت چهار ماه و نشتی در سقف بیش از یک سال پس از شکایت او رفع نشد. او گفت که کپک که به دلیل سابقه آسم و مشکلات تنفسی سلامت او را تحت تاثیر قرار داده بود، درمان نشد.

سیسکو گفت: «من پیامک‌ها و ایمیل‌هایی فرستادم و آن‌ها چیزی را که باید اصلاح می‌کردند درست نکردند. “هزینه آن 1400 پوند در ماه بود که مبلغ زیادی بود، و من انتظار داشتم که آنها این مشکلات را برطرف کنند.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

وی افزود: «دمای آپارتمان من در زمستان حتی با روشن بودن گرمایش هرگز از 15 درجه تجاوز نمی کند. موضوع دوم کپک ایجاد شده در سقف اتاق خواب من بود که در نهایت به دلیل نشت از بالکن طبقه بالا ایجاد شد. ماه ها طول کشید تا مهندس بیاورد.»

چهارده ماه پس از مطرح کردن چندین مشکل در دسامبر 2022، او به تیم بهداشت محیط در محله بارنت لندن هشدار داد و شکایت کرد: “من خیلی دنبالش بوده ام.”

ماه بعد، او به آژانس املاک گفت: “صاحب خانه ما حتی به ایمیل ها و پیامک های ما پاسخ نمی دهد.”

او رفتار خود را “بدیهی ناعادلانه” توصیف کرد و گفت: “وقتی صاحبخانه ها اینقدر ثروتمند هستند و هنوز برای رفع مشکلات اقدام نمی کنند، باید غرامت و مجازات وجود داشته باشد.”

این پرونده قبل از کشمکش احتمالی پارلمانی بر سر قوانین جدید حاکم بر اخراج در بخش خصوصی اجاره ای که 11 میلیون نفر در انگلیس را در خود جای می دهد – از هر پنج خانوار یک نفر، مطرح می شود. گوو می خواهد اخراج بدون تقصیر را ممنوع کند تا از ترس اخراج مستاجران در صورت شکایت از شرایط محافظت کند. اما او همچنین می خواهد اختیارات خود را برای بیرون راندن مستاجرانی که “ضد اجتماعی” رفتار می کنند، گسترش دهد.

بر اساس تحقیقات گروه کمپین 38 درجه، شصت و هشت نماینده محافظه کار – تقریباً از هر پنج نماینده یک نفر – مالک خصوصی هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …