پلیس دورست مردی را پس از آتش زدن خودروها دستگیر کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارآگاهانی که در حال بررسی مجموعه ای از حملات آتش سوزی ظاهرا تصادفی به خودروها در شهر ساکت دورست و اطراف آن هستند، مردی 40 ساله را مورد بازجویی قرار می دهند.

پلیس دورست روز چهارشنبه گفت این مرد محلی که پلیس نامی از او نبرده است، به ظن آتش زدن دستگیر شد.

پلیس به ساکنان وزیر ویمبورن که از حملات شوکه شده‌اند اطمینان داد که گشت‌های اضافی ادامه خواهند داشت و از هر کسی که دوربین مداربسته خانگی، دوربین زنگ در یا دوربین داشبورد دارد، خواست فیلم‌های خود را بررسی کنند تا ببینند آیا چیزی وجود دارد که می‌تواند کمک کند.

سیزده خودرو و دو ملک در یکشنبه شب و ساعات اولیه بامداد دوشنبه تخریب یا آسیب دیدند.

در جدی‌ترین حمله، یک خودرو در گذرگاه یک حیاط تاریخی به آتش کشیده شد و تقریباً یک مادر و دو دخترش در داخل یک آپارتمان به دام افتادند.

اعتقاد بر این است که اولین آتش سوزی در دهکده برادستون در حومه پول شروع شده است، اما اکثریت آن در سه مایلی شمال در ویمبورن رخ داده است که به خاطر کلیسای معلم، روستای نمونه و ارتباطات توماس هاردی مشهور است.

پلیس دورست در بیانیه‌ای اعلام کرد: «تحقیقات کامل آغاز شد و در پی تعدادی از تحقیقات، یک مرد محلی حدوداً 40 ساله به ظن آتش‌سوزی دستگیر شد».

کارشناس ارشد اندی ادواردز گفت: «این موضوع مورد بررسی دقیق قرار گرفته است و من می‌خواهم از همه کسانی که به درخواست‌های ما برای کسب اطلاعات پاسخ دادند و همچنین از ساکنان منطقه برای صبر و درک آنها در حین انجام تحقیقات در مجاورت تشکر کنم. .

ما کاملاً تأثیر این حوادث را بر قربانیان و همچنین در جوامع گسترده تر درک می کنیم. من می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و به ساکنان اطمینان دهم که افسران تیم‌های پلیس محله ما به گشت‌زنی‌های تقویت‌شده در منطقه ادامه خواهند داد و مردم می‌توانند با هر گونه اطلاعات یا نگرانی با آنها تماس بگیرند.

همچنین، من می خواهم تجدید درخواست خود را از هر شاهدی که در هر یک از حوادث یا هر کسی که ممکن است فعالیت مشکوکی را مشاهده کرده باشد، تجدید نظر کنم. من از هر کسی که ممکن است دوربین های مداربسته یا زنگ در خانه را در آن مناطق نصب کرده باشد و از کسانی که دوربین داشبورد نصب کرده اند، می خواهم که لطفاً فیلم خود را بررسی کنند تا ببینند آیا چیزی مرتبط وجود دارد که می تواند به ما کمک کند.

روز سه شنبه، مشخص شد که لیزا داد، یک پرستار، موفق شده بود به روث تامپسون و دو دخترش در حالی که به طرز خطرناکی در نزدیکی آتش سوزی گذرگاه خوابیده بودند، هشدار دهد.

خانواده موفق شدند از شکافی به عرض کمتر از نیم متر بین در و ماشین شعله ور خارج شوند. داد گفت: “اگر موتور منفجر می شد و در را آتش می زد، هیچ راهی برای خروج وجود نداشت.”

بیش از 1300 پوند از طریق یک سرمایه گذار جمعی برای خانواده جمع آوری شده است. دوستی که آن را تنظیم کرد، دومینیک درایسون، گفت: “خوشبختانه آنها به موقع فرار کردند. خودروی آن‌ها از کار افتاده است و نمی‌توانند به آپارتمان آسیب‌دیده خود برگردند. آنها به طور موقت با دوستان خود می مانند، اما به شدت به پول برای لباس، ماشین و همچنین اثاثیه و وسایل زندگی نیاز دارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …