ادی هاو خواستار امنیت بهتر در روز مسابقه برای جلوگیری از “تراژدی” در آینده است | باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ادی هاو خواستار افزایش امنیت روز مسابقه در اطراف مدیران و بازیکنان شده است تا از یک “تراژدی” احتمالی جلوگیری شود.

سرمربی نیوکاسل در جریان تساوی 2-2 تیمش در لیدز شنبه گذشته برای مدت کوتاهی با یک تماشاگر مهاجم منطقه فنی مواجه شد و این مرد از آن زمان برای همیشه از الند رود محروم شد و به اتهام حمله متهم شد.

هاو که تجربه خود را با ریچارد بیوان، مدیر اجرایی اتحادیه مدیران لیگ در میان گذاشته است، گفت: “نگرانی برای من آینده است.” “آن حادثه از بین رفته است، تا آنجا که من نگرانم انجام شده است، اما تنها بخشی از آن حادثه که باقی مانده “اگر چه می شود؟” است. برای آینده.

من فقط امیدوارم که خود آن حادثه بتواند به مقامات و هرکسی که به امنیت و ایمنی بازیکنان و کارکنان اهمیت دارد کمک کند. که اگر کمی تغییر کند یا [encourage] کسی فکر کند که چگونه می‌توانیم چیزها را بهبود ببخشیم، آنگاه این یک قسمت واقعاً ارزشمند خواهد بود. من از دیدن یک تراژدی در یک زمین فوتبال متنفرم که بتوان از آن جلوگیری کرد.»

اگر هاو به نظر می رسد که از رویدادهای شنبه متزلزل شده باشد، او احساس نمی کند که توسط لیورپول “شکار” شده است زیرا آنها، نیوکاسل و منچستریونایتد برای دو مکان باقی مانده لیگ قهرمانان پس از منچسترسیتی و آرسنال رقابت می کنند.

با توجه به اینکه نیوکاسل با یک بازی در کنار تیم یورگن کلوپ یک امتیاز جلوتر از لیورپول باقی مانده است، پیروزی مقابل برایتون در سنت جیمز پارک در پنجشنبه شب نشان دهنده گامی مهم در جهت کسب رتبه چهار تیم برتر خواهد بود.

هاو که تیمش بعداً دوشنبه شب قبل از پایان فصل در چلسی در خانه با لستر روبرو شد، گفت: «احساس نمی‌کنم که ما را شکار کنند. “من آن احساس را احساس نمی کنم. واقعاً این ما علیه خودمان هستیم. من آن را اینگونه می بینم. این ما هستیم که سعی می کنیم بهترین باشیم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

من در تمام فصل روی هیچ تیم دیگری تمرکز نکرده ام. می دانستم که لیورپول هرگز دور نیست زیرا آنها یک تیم برتر هستند و می توانند پیروزهای پیاپی را پشت سر بگذارند. آنها بسیار شبیه به منچسترسیتی هستند که می توانند بدون پلک زدن در یک گروه بازی پیروز شوند. آنها این تجربه را دارند. ما نمی توانیم به آن نگاه کنیم یا خودمان را با لیورپول مقایسه کنیم. ما فقط باید به خودمان نگاه کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …