قربانیان هادرسفیلد مشکوک به قتل دوگانه با پلیس تماس داشتند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک سازمان دیده بان تایید کرده است که پلیس با یک مرد و یک زن که در روزهای قبل از مرگشان قربانی یک قتل مشکوک شده بودند در تماس بود.

کیتی هیگتون، 27 ساله، و استیون هارنت، 25 ساله، در یک حمله مشکوک با چاقو در خانه هیگتون در منطقه دالتون در هادرسفیلد، یورکشایر غربی، بین یکشنبه و دوشنبه کشته شدند.

یک مرد 34 ساله که پس از آن دستگیر شد، مارکوس آزبورن از دالتون، به قتل آنها متهم شده است و قرار است روز چهارشنبه در برابر قضات حاضر شود.

پلیس یورکشایر غربی گفت که او همچنین به حمله و بازداشت زن دوم بر خلاف میل خود در ملک در شبی که قتل ها اتفاق افتاد متهم شد.

پس از اینکه امدادگران دو نفر را با جراحات ناشی از یک اسلحه تیغه‌دار پیدا کردند، مأموران در ساعت 9.53 صبح روز دوشنبه به آدرس Harpe Inge فراخوانده شدند. مرگ آنها در محل تایید شد.

روز چهارشنبه، دفتر مستقل رفتار پلیس (IOPC) گفت که ارجاع اجباری در مورد این پرونده دریافت کرده و همچنان در حال ارزیابی وضعیت است.

یک سخنگوی گفت: “ما یک ارجاع اجباری از پلیس یورکشایر غربی در ارتباط با قتل مشکوک دو نفر در هادرسفیلد دریافت کرده ایم.

“این به این دلیل است که افسران با هر دو قربانی و مردی که از آن زمان به ظن قتل دستگیر شده است، در روزهای قبل از این حادثه غم انگیز تماس داشته اند.

ما اکنون اطلاعات موجود را ارزیابی خواهیم کرد تا مشخص کنیم چه اقدامات بیشتری ممکن است مورد نیاز باشد.

افکار ما با همه کسانی است که تحت تأثیر این رویدادها قرار گرفته اند.»

پلیس گفت که تحقیقات در مورد این پرونده توسط تیم قتل و تحقیقات اصلی این نیرو ادامه دارد.

روز سه‌شنبه، خواهر و برادر سابق هیگتون، که چهار فرزند داشتند، از او به‌عنوان «بهترین مادر» ادای احترام کردند و گفتند که خانواده به‌خاطر دو فرزند بزرگ‌ترش، «بسیار ویران شده‌اند». در صحنه

برادر شوهر سابق او که نخواست نامش فاش شود، گفت که برادرش به مدت هفت سال با هیگتون رابطه داشت و پدر دو فرزند بزرگ او، دختران نه و ده ساله او بود.

او به خبرگزاری پی‌اس‌اس گفت که بچه‌ها «هنگام وقوع حادثه در ملک بودند».

این مرد هیگتون را «حبابی، برون‌گرا، سرگرم‌کننده» و «مادر بزرگی» توصیف کرد.

کارتی که با گل در محل باقی مانده بود، نوشته بود: «عزیزم را پاره کن. ما شما رو دوست داریم. دیگر رنجی نیست.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …