داستان های طولانی کریکت کانتی چیزی را ارائه می دهد که IPL نمی تواند با آن مطابقت کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پsst. این بیت فقط بین ماست لطفا این چیزی نیست که بخواهم آن را در ملاء عام بیان کنم، به خصوص نه زمانی که در این خط کسب و کار هستم، اما باید آن را از روی سینه ام حذف کنم. من زیاد لیگ برتر هند را دوست ندارم. اونجا گفتم

این، مانند پذیرشی که هرگز نقش دانمارکی را بازی نخواهید کرد، نوعی خودشناسی است که در میانسالی به دست می آورید، اما اعتراف به آن در اینجا من را در معرض تیترهای جوانی در توییتر قرار می دهد، من را به عنوان مردی نشان می دهد که احتمالاً باغبانی را کاملاً دوست دارد. وقتی روی صندلی می‌نشیند آه می‌کشد، کسی که، بله، ممکن است در یک روز هفته آزاد در یک منطقه شهر پیدا کنید.

همانطور که من این را تایپ می کنم، تایتان های گجرات در حال بازی با Sunrisers Hyderabad هستند، بگذارید بررسی کنم، شصت و دومین بازی فصل است که به مدت 46 روز در حال اجراست. به نظر می رسد که تا آنجایی که آنها می روند خوب است، شوبمن گیل صد ضربه زده است، بوونشوار کومار پنج ویکت گرفته است. احتمالاً برای صدها هزار طرفدار کریکت که در آن دو شهر زندگی می کنند و هر کس دیگری در هند و دیاسپورای آن که لیگ را از نزدیک دنبال می کنند، جالب توجه است. اما برای بسیاری از ما، بازی‌های این لیگ 10 میلیارد دلاری می‌آیند و می‌روند.

در حالی که نوشتن بقیه این جمله را به تعویق می اندازم، ممکن است نگاهی به سرفصل ها بیندازم، در کارت امتیازی فرو بروم، شاید حتی یک کلیپ در شبکه های اجتماعی تماشا کنم. اما حقیقت این است که من، مردی که بخش بزرگی از 20 سال گذشته را صرف نوشتن درباره کریکت، از جمله چیزهای دیگر، کرده‌ام، و هنوز هم از این طریق امرار معاش می‌کنم، نمی‌توانم بدون نگاه کردن به شما بگویم چه کسی در لیگ برتر است. (فقط بررسی شد: معلوم شد قبلاً به آنها اشاره کرده ام). کبریت ها مانند برگ درختان پاییزی می گذرند.

برخی از آن صرفا به دلیل فرمت ورزش است. ما 20 سال از Twenty20 داشته ایم. با نگاهی به گذشته، چند خاطره فراموش نشدنی برای شما به جا گذاشته اند؟ چند لحظه در بین آنها وجود داشت که هنوز در مورد آنها فکر می کنید یا صحبت می کنید؟ من تعداد انگشت شماری دارم، تقریباً همه از مسابقات بین المللی، شش شش ها یووراج سینگ با استوارت برود برخورد کرد، چهار کارلوس براتویت بن استوکس را از زمین خارج کرد، مصباح الحق در جریان رفت و برگشت گرفتار شد، کوین پیترسن در مقابل دیل استین، کریس گیل قرار گرفت. ضربه زدن به برت لی از بالای جایگاه

بنابراین، دوباره همان سوال، چند نفر از آنها از بازی های فرنچایز بودند؟ این یک ترفند نیست مال شما به خوبی می تواند طولانی تر از من باشد و این خوب است. اما من دوتا دارم صد Brendon McCullum در اولین بازی IPL و Shane Warne به نام ویکت در یک مسابقه Big Bash.

و با این حال، با یک شمارش سریع، کمتر از 400 مسابقه دیگر T20 در 10 لیگ اصلی در سال 2023 برگزار خواهد شد، یکی و یکی برای هر روز از سال، و این بدون احتساب موارد مختلف، مانند مسابقات Ten10 یا 660 یا T20 معمولی بین تیم های داخلی معمولی. و موارد بیشتری در سال 2024 وجود دارد.

حتی افرادی که برای بازی کردن این چیزها پول می گیرند، فکر نمی کنند که این بهترین شکل ورزش است، فقط پردرآمدترین است. ترنت بولت اخیراً به Cricinfo گفت: “کریکت تست هنوز هم مورد علاقه من است.”

دستکش های شوبمن گیل (سمت چپ) و سای سودارسان
چند نفر به یاد خواهند داشت که شوبمن گیل (سمت چپ) در 15 مه 2023 یک قرن برای تایتان های گجرات در IPL ساخت؟ عکس: آجیت سولانکی/AP

گاهی اوقات به نظر می رسد که فقط دو نوع از مردم وجود دارند که کریکت T20 بیشتری می خواهند: بخش بزرگی از بازار جوانان هند و مردانی که از آنها پول در می آورند. حتی آن گروه دوم هم کاملا متقاعد به نظر نمی رسد که ارزشش را دارد. مالک راجستان رویالز، Manoj، “این برای من سخت است، زیرا کریکت تست چیزی است که شما به عنوان یک طرفدار با آن بزرگ می شوید و من هر چند سال است که اولین روز در Lord’s را از دست نداده ام، هنوز هم قالب مورد علاقه من است.” بدیل، روز گذشته به پادکست Tailenders بی بی سی گفت.

اما این مربوط به من نیست، بلکه درباره آن چیزی است که نوجوانان 10 تا 15 ساله در هند و سراسر جهان فکر می کنند.

و در اینجا من فکر می کردم که قرار است این کودک 10 ساله کسی باشد که به امپراتور اشاره کند که لباس ندارد. من دو پسر دارم که کمی از آن کوچکتر هستند. من آنها را مسئول انتخاب فیلم بعد از ظهر یکشنبه نمی گذارم، اما در اینجا ما یک ورزش کامل را بر اساس ترجیحات آنها سازماندهی می کنیم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

Badale دارای مدرک اقتصاد است، با تمایز در مزخرفات غیر صادقانه. برنامه او برای “فرمت ترجیحی” خود این است که “ما باید آن را هر سال در یک زمان خاص داشته باشیم، بین گروه کوچکی از کشورها بازی شود که واقعاً می توانند آن را بپردازند و لرد مانند یک ویمبلدون شود، رویدادی که در دفترچه خاطرات است”.

به نظر می‌رسد که می‌خواهیم برنامه زمان‌بندی آزمون را بر اساس تقویم اجتماعی مالکان IPL سازماندهی کنیم. بقیه کریکت توپ قرمز در سرتاسر جهان فکر نمی‌کنند، چه تست‌هایی در سریلانکا، نیوزلند یا هند غربی یا همه چیزهای درجه یک که، می‌دانید، در واقع آن مسابقه آزمایشی را در لرد ممکن می‌سازد. .

چیز عجیب این است که در همه اینها یک فرصت وجود دارد. شاید متوجه نشده باشید، اما مسابقات قهرمانی شهرستان بی سر و صدا در حال رونق است. این تیم در حال حاضر تبدیل به سنگری برای کریکت توپ قرمز شده است که در حال حاضر خانه برخی از بهترین بات‌بازان جهان – مارنوس لابوشاگن، استیو اسمیت، چتشوار پوجارا، داریل میچل، و جانی بیرستو – مجموعه‌ای از حملات بولینگ استاندارد مسابقه تست است. و انبوهی از خطوط داستانی جالب در حالی که بازیکنان برای فصل آزمایشی پیش رو آماده می شوند.

اگر می‌خواهید کریکت را با داستان‌های بلند، با بلوک‌ها و برگ‌ها، جادوها و لغزش‌های مناسب تماشا کنید، جایی است که می‌روید، پناهگاهی برای افراد غم‌انگیز که به طرز غم‌انگیزی از دست رفته‌اند. اگر بگردی، مرا در کنار صفحه دید خواهی یافت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …