Ofgem به سه شرکت انرژی دستور می دهد تا 8 میلیون پوند غرامت پرداخت کنند صنعت انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سه تامین کننده انرژی به دلیل عدم ارائه به موقع صورتحساب نهایی به بیش از 100000 خانواری که ارائه دهنده را تغییر داده بودند، در مجموع 8 میلیون پوند غرامت پرداخت کردند.

تنظیم کننده انرژی برای بریتانیای کبیر، Ofgem، گفت که E.ON Next به تقریباً 95000 مشتری موظف شده است 5.5 میلیون پوند بپردازد، زیرا طی شش هفته پس از انتقال به تامین کننده دیگری، صورتحساب نهایی را به آنها ارائه نکرده است، و همچنین غرامتی برای آنها پرداخت نکرده است. تاخیر در 10 روز از مهلت از دست رفته.

Octopus Energy حدود 750000 پوند به 19000 مشتری پرداخت کرد، در حالی که تقریباً 350 مشتری Good Energy مجموعاً 18000 پوند دریافت کردند.

این سه تامین کننده همچنین 1.7 میلیون پوند جریمه اضافی برای طرح جبران خسارتی که از مصرف کنندگان آسیب پذیر حمایت می کند پرداخت کردند که E.ON Next 1.3 میلیون پوند را پرداخت کرد.

این اولین باری است که رگولاتور از اختیارات خود برای سرکوب شرکت‌هایی استفاده می‌کند که نمی‌توانند صورت‌حساب نهایی را به موقع ارائه کنند از زمان ارائه این الزام در سال 2020. صورت‌حساب نهایی با تأخیر می‌تواند به این معنی باشد که مشتری به درستی در محل جدید خود تنظیم نشده است. تامین کننده یا یک صورتحساب بزرگ و غیرمنتظره از ارائه دهنده قبلی دریافت می کند.

بر اساس قوانین Ofgem، مشتریان باید یک صورت حساب نهایی را ظرف شش هفته پس از خروج از تامین کننده دریافت کنند یا مستحق دریافت غرامت 30 پوندی شوند. اگر ظرف 10 روز کاری دیگر ارائه نشود، مشتری باید 30 پوند پرداخت کند.

Ofgem انتظار دارد که مشتریان بیشتری در ماه‌های آینده عرضه‌کنندگان خود را تغییر دهند زیرا کاهش قیمت‌های انرژی در بازار به شرکت‌های انرژی اجازه می‌دهد تا نرخ تعرفه‌های خود را برای رقابت برای مشتریان کاهش دهند.

نیل کنوارد، مدیر رگولاتوری برای استراتژی، گفت: «قوانین ما به این معناست که در جایی که شرکت‌های انرژی پاشنه پای خود را نگه می‌دارند، مشتریان به طور خودکار غرامت دریافت می‌کنند. ما در پاسخگویی به شرکت های انرژی تردید نخواهیم کرد، همانطور که امروز انجام دادیم.

یکی از سخنگویان E.ON گفت که سال گذشته به Ofgem گفت که بررسی‌های داخلی خود تامین‌کننده نشان داده است که سیستم آن با قوانین تنظیم‌کننده هماهنگ نیست، به این معنی که پرداخت غرامت برای صورت‌حساب‌های نهایی پس از بازه زمانی شش هفته‌ای تعیین‌شده ارسال شده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سخنگو گفت: «در آن زمان، ما با مشتریان آسیب دیده تماس گرفتیم تا عذرخواهی کنیم و پرداخت‌های گمشده‌شان را برای آنها ارسال کردیم. ما از آن زمان اقداماتی را انجام داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که این خطا دوباره تکرار نمی شود.

اختاپوس و انرژی خوب برای اظهار نظر تماس گرفتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …