به تیم های جایزه بزرگ امیلیا رومانیا گفته شد در هشدار سیل از ایمولا دوری کنند | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از آن که فرمول یک و مقامات ایمولا به تیم ها و پرسنل خود گفتند که به دلیل خطرات سیل ناشی از آب و هوای بد به تیم ها و پرسنل خود در روز چهارشنبه در پیست شرکت نکنند، گرندپری امیلیا رومانیا همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ورزش و مروجین وضعیت را زیر نظر دارند و در حال رایزنی با به روز رسانی های بیشتر در طول روز هستند.

منطقه امیلیا رومانیا به دلیل باران شدید مداوم که خطر ایجاد سیل و رانش زمین را تهدید می کند، از سوی مقامات ایتالیایی تحت هشدار سطح تهدید قرمز قرار گرفته است.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

روز سه‌شنبه، پادوک فرمول یک در اتودرومو اینترناسیونال انزو و دینو فراری به دلیل خطر سیل از رودخانه سانترنو که در فاصله چند متری پادوک قرار دارد و ممکن است از کناره‌های آن خارج شود، برای احتیاط تخلیه شد. برای روز چهارشنبه 100 میلی متر دیگر بارندگی پیش بینی شده است.

F1 خوشبین است که مسابقه می تواند در آخر هفته برگزار شود و انتظار می رود باران در تمام هفته ادامه یابد اما پس از چهارشنبه کاهش یابد.

با این حال، گرندپری با وجود اینکه هیچ پیشنهادی از سوی F1 یا مروجین مبنی بر لغو یا به تعویق افتادن مسابقه وجود ندارد، همچنان در تردید است.

نگرانی هایی وجود دارد که ورود بیش از 120000 هوادار به ایمولا با توجه به شرایط و با تمرکز خدمات اورژانس در جاهای دیگر، دور از ایده آل است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تیم‌هایی که روز سه‌شنبه زمان آماده‌سازی حیاتی خود را از دست دادند، اکنون با یک روز تاخیر بیشتر روبرو هستند و در صورتی که به آنها اجازه داده شود روز پنج‌شنبه به پادوک بازگردند، در برابر برنامه قرار خواهند گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …