خوشحالی هواداران اینتر پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا و در مجموع 3-0 میلان را شکست دادند.

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اینترمیلان پس از شکست دادن رقبای محلی آث میلان در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 1-0 در سراسر شهر به افتخارات زیادی دست یافته است. اینتر از بازی رفت نیمه نهایی 2-0 پیش افتاد و گل دقیقه 74 لائوتارو مارتینز به امیدهای میلان برای بازگشت پایان داد.

به شیرین ترین شکل ممکن، اینترمیلان به فینال لیگ قهرمانان اروپا در استانبول صعود کرد و با پیروزی 1-0 مقابل رقیب شهری آث میلان در بازی برگشت (در مجموع 3-0) به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید.

جو قبل و حین مسابقه برقی بود، زیرا سن سیرو خود را برای یک دربی سخت در صحنه اروپا آماده می کرد.

با این حال، هواداران اینتر همان کسانی بودند که بعد از 90 دقیقه سر و صدا کردند. آتش بازی افق میلان را روشن کرد در حالی که طرفداران با خوشحالی سرود “استانبول! استانبول! ما به استانبول می رویم!”

“الان هیچ محدودیتی برای ما وجود ندارد، ما به استانبول می رویم و آن را برنده می شویم! ما باور داریم!” یکی از هواداران اینتر به یورونیوز گفت.

برای هواداران میلان، حال و هوای خروج از ورزشگاه نوعی ناامیدی بود. “ما [AC Milan] یکی از هواداران میلان در خارج از سن سیرو به یورونیوز گفت.

اینتر از بازی رفت نیمه نهایی 2-0 پیش افتاد و گل دقیقه 74 لائوتارو مارتینز به امیدهای میلان برای بازگشت پایان داد.

نراتزوری در مجموع 3-0 برنده مسابقه موسوم به یورودربی شد تا به اولین فینال خود از زمان قهرمانی سری آ، جام حذفی ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا زیر نظر ژوزه مورینیو در سال 2010، همه در یک فصل صعود کند.

فینال برای 10 ژوئن تعیین شده است، جایی که اینتر با رئال مادرید یا منچسترسیتی که چهارشنبه بازی می کنند، بازی خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …