استارمر می‌گوید که کارگران «سازنده» هستند، محافظه‌کاران «مسدودکننده» هستند، در حالی که وعده برنامه‌ریزی اصلاحات برای تقویت خانه‌سازی را می‌دهد – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صبح بخیر. کیر استارمر او مصاحبه ای با تایمز انجام داده است که صبح امروز منتشر شده است، او در حال انجام یک دور رسانه ای است و امروز بعد از ظهر در اتاق بازرگانی بریتانیا سخنرانی می کند. و او پیام بزرگی برای تبلیغ دارد. کارگر به ولگردی و ولگردی ساختمان ادامه خواهد داد، و مایل است محدودیت های برنامه ریزی را برای این کار کاهش دهد.

این چیزی است که او به BCC خواهد گفت:

بدون برنامه ای برای مزارع بادی، آزمایشگاه ها، انبارها و خانه هایی که این کشور شدیداً به آنها نیاز دارد، نمی توانید در مورد افزایش بهره وری، در مورد بهبود ظرفیت طرف عرضه اقتصاد ما و جلوگیری از سقوط اقتصادی ما جدی باشید.

به سخنان من توجه کنید: ما اصلاحات برنامه ریزی را انجام خواهیم داد. ما اهداف مسکن محلی را باز خواهیم گرداند. ما روند پروژه های زیربنایی ملی و توسعه تجاری را ساده می کنیم و حق وتوی استفاده شده توسط مالکان بزرگ را برای جلوگیری از برخورد بیل ها به زمین حذف خواهیم کرد.

این چیزی است که او به تایمز گفت:

[The Conservatives] رویا، آرزوی خانه دار شدن برای یک نسل کامل را کشته اند. رسیدگی به آن به عهده ما خواهد بود.

و او آن را با شعاری خلاصه کرده است که هفته گذشته عمده فروشی را از ستون باگهوت در اکونومیست گرفته است. نیروی کار در کنار سازندگان است نه مسدودکننده ها. او به BCC خواهد گفت:

ما سازنده ها را انتخاب می کنیم، نه مسدود کننده ها. آینده، نه گذشته؛ تمدید نه کاهش ما رشد را انتخاب می کنیم.

از نظر سیاست، این چیز جدیدی نیست. استارمر سالهاست در مورد نیاز به ساخت خانه های بیشتر و نیاز به اصلاح برنامه ریزی صحبت کرده است. اما از زمانی که دولت در پایان سال گذشته از برنامه های خود برای تحمیل اهداف اجباری خانه سازی در شوراها صرف نظر کرد، این موضوع برای حزب کارگر به موضوع بهتری تبدیل شده است. و اعتراف ریشی سوناک در مصاحبه ای در ماه گذشته مبنی بر اینکه او مجبور شد اهداف را رها کند زیرا آنها در بین اعضای حزب محافظه کار بسیار نامحبوب بودند، کار را برای حزب کارگر آسان کرده است که محافظه ها را به عنوان “مسدود کننده” معرفی کنند.

به زودی اطلاعات بیشتری از مصاحبه تایمز و پیش نمایش سخنرانی را ارسال خواهم کرد.

و توری ها حزب کارگر را به ریاکاری متهم می کنند. به زودی در مورد آن نیز پست خواهم کرد.

در اینجا دستور کار این روز است.

9.40 صبح: جرمی هانت، صدراعظم، در کنفرانس اتاق های بازرگانی بریتانیا سخنرانی می کند.

ساعت 10 صبح: مت توئیست، دستیار موقت کمیسر پلیس متروپولیتن، و کریس نوبل، فرمانده پلیس استافوردشایر و رهبری اعتراضات شورای رؤسای پلیس ملی، در مورد اعتراضات پلیسی به کمیته امور داخلی عوام مدارک می دهند. در ساعت 10:45 گراهام اسمیت، مدیر اجرایی جمهوری، مدرکی ارائه می دهد.

11 صبح: نمایندگان مجلس در انتخابات برای رئیس جدید کمیته فرهنگ عوام رای گیری را آغاز کردند. این سه نامزد عبارتند از: دامیان کالینز، دامیان گرین و دیم کارولین دیننایج.

11 صبح: لرد فراست، وزیر سابق برگزیت، در آخرین روز کنفرانس محافظه‌کاری ملی سخنرانی می‌کند. ساعت 17:45، لی اندرسون، معاون حزب محافظه کار در حال سخنرانی است.

ساعت 12 شب: الیور داودن، معاون نخست وزیر، در PMQs با آنجلا راینر، معاون رهبر حزب کارگر روبرو می شود. ریشی سوناک در حال پرواز به ژاپن برای اجلاس G7 است.

ساعت 15:20: کیر استارمر در کنفرانس BCC سخنرانی می کند.

همچنین، امروز، مایکل گوو، وزیر ارتقاء سطح، لایحه اجاره‌ها (اصلاحات) را منتشر می‌کند.

اگر می‌خواهید با من تماس بگیرید، ویژگی «به ما پیام بفرستید» را امتحان کنید. اگر روی رایانه شخصی یا لپ تاپ مطالعه می کنید، آن را دقیقاً زیر خط کناری – در سمت چپ صفحه نمایش خواهید دید. (هنوز در برنامه موجود نیست.) این برای افرادی است که می خواهند مستقیماً به من پیام دهند. به نظر من بسیار مفید است که افراد پیام می دهند تا به اشتباهات اشاره کنند (حتی اشتباهات تایپی – هیچ اشتباهی برای اصلاح آنقدر کوچک نیست). اغلب سوالات شما را نیز بسیار جالب می دانم. من نمی توانم قول بدهم که به همه آنها پاسخ دهم، اما سعی می کنم به هر تعداد که می توانم پاسخ دهم، چه در نظرات زیر خط، چه به صورت خصوصی (اگر آدرس ایمیلی بگذارید و به نظر مناسب تر است) یا در وبلاگ اصلی، اگر فکر می کنم موضوع مورد علاقه گسترده ای است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …