حکم زندان نیکلا سارکوزی رئیس جمهور سابق فرانسه به اتهام فساد مالی تایید شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیکلا سارکوزی، رئیس‌جمهور سابق فرانسه در دادگاه تجدیدنظر به سه سال زندان، دو سال تعلیق، به دلیل یک جرم فساد مالی که در سال 2014 مرتکب شد، محکوم شد، همان حکمی که در مارس 2021 در مرحله اول به آن محکوم شد.

سارکوزی، اولین رئیس سابق دولتی که به حبس مؤثر محکوم شد، به زندان محکوم نخواهد شد، زیرا دادگاه در محکومیت وی تصریح کرده است که وی می تواند در حبس خانگی و با دستبند الکترونیکی دوران محکومیت خود را سپری کند.

رئیس جمهور سابق در مارس 2021 در مرحله اول به دلیل ارتکاب جرم در سال 2014، دو سال پس از ترک قدرت، زمانی که طبق حکم، از نفوذ خود برای کسب منافع استفاده کرده بود، به سه سال حبس محکوم شد که دو نفر از آنها معاف شدند. در مورد دیگری

خبرنگاران ما در حال کار بر روی این داستان هستند و به محض اینکه اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد، آن را به روز خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …