یک شرکت آمریکایی در تلاش است تا شکل کاهوی خود را علامت تجاری بگذارد – اما این فقط نوک کوه یخ است | عروه مهدوی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اچآنا گدسبی، کمدین برجسته و برنده جوایز، نمایشگاهی را در موزه بروکلین در مورد میراث پیچیده پابلو پیکاسو به نام It’s Pablo-matic برگزار کرده است. این مطلقاً هیچ ربطی به موضوع مورد نظر – که کاهو است – ندارد. در عوض، من به شما در مورد نمایشگاه هشدار می دهم زیرا این گواهی است بر این که جناس های وحشتناک اکنون هنر بالایی هستند. این را در نظر داشته باشید که در چند پاراگراف بعدی تا آنجایی که می توانم جناس های وحشتناکی را انجام می دهم.

باشه، کاهو برگرد سر اصل مطلب. یک شرکت آمریکایی به نام Little Leaf Farms در تلاش است تا شکل انحنادار کاهوی برگ سبز ترد بچه خود را علامت تجاری بگذارد. شاید بپرسید آیا این نوعی برگ کابوس GM است؟ آیا کاهوی بزرگ برای ایجاد یک سالاد فوق انحنادار سلول‌هایی را کاشته است؟ من آن را رد نمی کنم، اما در این مورد به نظر می رسد که شکل کاهو طبیعی است و نتیجه رشد یک دانه خاص به گونه ای است که منجر به ایجاد لبه های ژولیده می شود. آیا می توانید آن را علامت تجاری کنید؟ به نظر می رسد کارشناسان علامت تجاری ایالات متحده فکر می کنند که این یک راه دور، اما ممکن است.

اما این فقط نوک کوه یخ است، اینطور نیست؟ لطفاً آرام باشید، اما ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن می توان مطلقاً هر چیزی را کالایی کرد، پولی کرد، علامت تجاری و خصوصی کرد. مثلاً اگر در اینترنت شوخی کنید و در فضای مجازی پخش شود، تقریباً تضمین شده است که کسی سعی خواهد کرد از آن سود ببرد. فقط از دن اتکینسون بپرسید که یک جواهر (کوچک) جناسی به نام «واگاتا کریستی» ابداع کرد و سپس، سه سال بعد، متوجه شد که ربکا واردی این عبارت را علامت تجاری گذاشته است تا اگر دوست داشت، بتواند آن را به زبان بیاورد. خطی از گوشت پزهای مارک دار.

در حالی که این وقیحانه به نظر می رسد، در مقایسه با دریک نوازنده، که علامت تجاری “نقشه خدا”، عنوان یکی از آهنگ هایش و یک عبارت معمولی، را به گونه ای که بتواند آن را روی ژاکت های پشمی بگذارد، چیزی نیست. این روزها هیچ چیز مقدس نیست، حتی سالاد.

عروه مهدوی ستون نویس آبان نیوز است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …