بحران مسکن باعث رونق سالانه یک میلیارد پوند در انبارهای شخصی بریتانیا می شود | ملک تجاری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بریتانیایی ها به دلیل بحران مسکن بیش از 60 برابر دارایی های خود را جمع کرده اند تا کاخ باکینگهام را پر کنند. کسب و کار.

ثابت شده است که واحدهای ذخیره سازی ارزان تر از اجاره یا خرید خانه بزرگتر هستند و در کنار پیشرفت های جدید مسکن در سراسر بریتانیا ظاهر می شوند، با حداقل 280 فروشگاه بیشتر از هم اکنون تا سال 2026 – افزایش بیش از 10٪.

در سال 2022، خانوارها و مشاغل بریتانیا به اندازه کافی اقلام اضافی را در واحدهای ذخیره سازی انباشته کردند تا بیش از 2 میلیون فوت مربع (185000 متر مربع) را اشغال کنند که باعث افزایش درآمد در میان اپراتورها – از جمله Big Yellow و Safestore – با 6.5٪ به 990 میلیون پوند شد. توسط آژانس املاک Cushman & Wakefield و Self Storage Association انگلستان.

گرافیک

در میان نشانه‌های فزاینده مبنی بر اینکه رفت و آمد رفت و آمد به یک انبار خودگردان در حال تبدیل شدن به بخشی عادی از زندگی شهری برای صدها هزار نفر است، دو سوم مشتریان اکنون واحد خود را برای حدود دو سال نگه می‌دارند و 16 درصد حداقل برای پنج سال در این مکان باقی می‌مانند. .

ذخیره سازی خود از هر دو طرف رونق خرده فروشی آنلاین، میزبانی از خرده فروشان آنلاینی است که محصولات را به مشتریان ارسال می کنند، کسانی که جایی برای آنها ندارند و بنابراین در نهایت آنها را به ذخیره سازی خود می برند.

“شگفت انگیز است، نه؟” کوین پرینس، مدیر اجرایی ایستگاه فضایی، که اولین واحد خود را در سال 1997 افتتاح کرد، گفت: اکنون 14 واحد را مدیریت می کند و در شرف افزودن 13 واحد دیگر است. “ممکن است این امر ادامه داشته باشد.”

هزینه بالای مسکن و کوچک شدن فضای مسکونی، محرک‌های کلیدی افزایش تقاضا هستند که سرمایه‌گذاران جهانی را نه تنها در بریتانیا، بلکه در دیگر مناطق اجاره‌ای مانند نیویورک و کالیفرنیا که مردم می‌توانند ۲۵۰۰۰ دلار در سال برای یک واحد بپردازند، جذب می‌کند.

به گفته تحلیلگران، تقاضا نیز به واسطه افرادی است که دارایی را به دست می آورند به این امید که به زودی بتوانند خانه خود را بزرگ کنند، اما به گفته تحلیلگران، بازار مسکن مانع از آن می شود.

این مطالعه نتیجه‌گیری می‌کند: «اپراتورهای خود ذخیره‌سازی مجموعاً ۹۹۰ میلیون پوند درآمد و افزایش سودآوری را در سال ۲۰۲۲ گزارش کردند، زیرا رشد این بخش علی‌رغم فشارها بر بودجه‌های خانوار ادامه داشت.»

یک واحد 90 فوت مربعی معمولاً 273 پوند در ماه برای اجاره در لندن و 131 پوند در شمال انگلیس هزینه دارد که ارزان تر از ملک مسکونی است.

گرافیک

یک نظرسنجی صنعتی از بیش از 1800 مشتری بریتانیایی نشان داد که شایع‌ترین دلیل استفاده از خود ذخیره‌سازی کمبود جا برای وسایل در خانه و به دنبال آن نقل مکان از خانه، رویداد مهم زندگی مانند مرگ، ارث یا طلاق و بازسازی ها از هر پنج اجاره‌دهنده، یک نفر در حال حاضر مشتریان تجاری، اغلب خرده‌فروشان تجارت الکترونیک هستند.

یک پیچ و قفل در یک واحد خود ذخیره سازی
صنعت خودذخیره‌سازی محصول خود را «چسبنده» توصیف می‌کند زیرا بسیاری از مردم واحدها را برای مدت طولانی‌تر از آنچه انتظار دارند نگه می‌دارند. عکس: کریستوفر تاموند/ آبان نیوز

دامنه کاربران ممکن بسیار زیاد است. مستاجران و کارکنان به آبان نیوز گفتند که این واحدها توسط افراد بی خانمان به عنوان پایگاه در حین مبل‌سواری یا خوابیدن در اتوبوس استفاده می‌شد. یک معتاد به هروئین که با حرکت در تشک برای خوابیدن، قوانین را زیر پا گذاشت. خانواده ای که می خواستند پسرشان طبل را در جایی یاد بگیرد که مزاحم آنها نشود. و توسط افرادی که سعی می کنند با داشتن کوچکترین آپارتمان ممکن و استفاده از انبار به عنوان ضمیمه برای نیمی از دارایی خود “کوچک زندگی کنند”.

زنجیره ای ایستگاه فضایی با کمک به جاسازی فضای ذخیره سازی در بافت شهری، یک آرایشگاه، گل فروشی، فروشگاه ویپ، خالکوبی و آرایشگر سگ را در یکی از تاسیسات خود در شروسبری نصب کرده است. بسیاری از اپراتورهای دیگر شروع به اضافه کردن فضای اداری کرده اند. در کینگز کراس لندن، جایی که هزاران آپارتمان در سال‌های اخیر ساخته شده‌اند، رنگ زرد بزرگ جدید با نمای آجری شیک از نظر معماری مشابه بلوک‌های آپارتمانی مجاور است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

فیلیپ مکولی، رئیس خودذخیره‌سازی در Cushman & Wakefield گفت: «بسیاری از مردم، چه به انتخاب یا ضرورت، برای مدت طولانی‌تری در خانه‌های اجاره‌ای می‌مانند. “خود ذخیره سازی در محل می تواند برای ساکنان در توسعه های بزرگ یک وسیله مفید باشد، به خصوص اگر آنها ماشین نداشته باشند.”

این صنعت محصول خود را «چسبنده» توصیف می‌کند، زیرا اکثر مشتریان جدید فکر می‌کنند فقط برای چند ماه از آن استفاده می‌کنند، اما هنگامی که بسیاری از افراد کالاهای خود را وارد می‌کنند، با تصمیم برای خارج کردن آن مشکل دارند.

گرافیک

پرینس گفت: “ما در مورد اشیای بی جان بسیار احساساتی می شویم.” بنابراین این احساسات برای این بخش خوب است.»

او افزود: «هیچ‌کس چیزهایی را نمی‌خرد تا مادام‌العمر نگه دارد. ما آن را می خریم و وقتی از آن خسته شدیم آن را عوض می کنیم. ذخیره سازی از این جهت خوب است که افراد را تشویق می کند تا اشیا را ذخیره کنند و دوباره از آنها استفاده کنند نه اینکه فقط آنها را دور بیندازند و جایگزین کنند. من نمی‌دانم چند درصد از آن اتفاق می‌افتد، زیرا موارد زیادی وجود دارد که در آن افراد برای مدت طولانی می‌مانند و سپس آنها فقط با مدیر تماس می‌گیرند و می‌گویند: «می‌توانی برای من یک پرش دریافت کنی تا بتوانم همه اینها را پرت کنم. همه چیز دور است.»

آمار خود ذخیره سازی

زرد بزرگ
Big Yellow بزرگترین اپراتور بریتانیا از نظر فضای کف است. عکس: فیلیپ هیس/ویژگی های رکس
  • خود ذخیره سازی به طور فزاینده ای سودآور است. Big Yellow که دارای 108 فروشگاه است و بزرگترین اپراتور بریتانیا از نظر فضای طبقه است، افزایش 30 درصدی در سود تعدیل شده قبل از کسر مالیات در سال 2022 را ثبت کرد و به 96.8 میلیون پوند رسید. درآمد در بزرگترین اپراتور بعدی، Safestore، در همان سال 14 درصد افزایش یافت و به 213 میلیون پوند رسید.

  • در سال 2022، یک انبار خود ذخیره سازی در کامدن، لندن، به مبلغ 6 میلیون پوند به شورگارد فروخته شد و چهار ملک در بنبری، ونسبوری، فروم و آمزبری توسط استوریج کینگ به مبلغ 59 میلیون پوند خریداری شد.

  • یک مرکز 500 واحدی فقط توسط چهار کارمند قابل مراقبت است.

  • بر اساس نظرسنجی Cushman & Wakefield، افراد بیشتری می گویند که بیشتر به دلیل بحران هزینه زندگی از خود ذخیره سازی استفاده کرده اند تا کمتر از آن استفاده کنند.

  • محتمل ترین سن مشتری بین 55 تا 64 سال است و رایج ترین گروه درآمدی بین 21000 پوند تا 31000 پوند در سال است و تقاضا در میان افراد با درآمد بالاتر کاهش می یابد.

  • نیمی از مشتریان مجرد، بیوه، جدا شده یا مطلقه هستند.

  • 65 درصد مشتریان داخلی حدود دو سال و 43 درصد یک سال یا کمتر واحد خود را اشغال کرده اند. 16 درصد دیگر بیش از پنج سال است که واحد خود را دارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …