متهم سرشناس تجاوز جنسی کوئینزلند به دنبال اطلاعات از تلفن قربانی ادعا می شود | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وکلای یک مرد بلندپایه متهم به تجاوز جنسی به دنبال دسترسی به اطلاعات تلفن قربانی ادعایی او و همچنین نتایج گزارش یک افسر پزشکی قانونی هستند.

این مرد که به دو فقره تجاوز به زن جوان در تووومبا در اکتبر 2021 متهم شده است، طبق قانون کوئینزلند نمی توان نامش را نام برد.

او از زمانی که این موضوع برای اولین بار در دادگاه در ماه ژانویه مطرح شد با وثیقه به سر می برد و توسط وکیلش، روآن کینگ، که صبح روز چهارشنبه از طریق تلفن در دادگاه قضایی توومبا برای یک جلسه رسیدگی به تعهدات حاضر شد، وکالت داشت.

سالی درگهورن، دادستان ولیعهد، در حالی که تیم او در تلاش برای پاسخگویی به درخواست افشای دفاع بود، خواستار تعویق شش هفته‌ای دادرسی شد.

این شامل گزارش یک افسر پزشکی قانونی بود که پس از ادعای تجاوز جنسی انجام شد.

همچنین شامل اطلاعاتی بود که پلیس با استفاده از شرکت اسرائیلی Cellebrite از تلفن این زن به دست آورد.

این پرونده تا 28 ژوئن به تعویق افتاد و در آن زمان درگهورن گفت که دادستان ها یا در موقعیتی خواهند بود که به درخواست های افشاگری پاسخ دهند یا به دادگاه توصیه کنند که چه زمانی گام بعدی “ممکن است موعد” باشد.

به کینگ اجازه داده شد تا در جلسه بعدی به صورت تلفنی از متهم دفاع کند مگر اینکه “چیز اساسی” پیش بیاید.

بر اساس قوانین فعلی، فردی که در کوئینزلند متهم به جرایم جنسی جدی است، باید قبل از اینکه نامش علنی شود، محاکمه شود. ایالت یکی از آخرین حوزه های قضایی است که این قانون را حفظ کرده است، که دادستان کل، شانون فنتیمن، اعلام کرده است که امسال تغییر خواهد کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پیشنهاد مشترک مجموعه‌ای از شرکت‌های رسانه‌ای که به دنبال اجازه برای نام‌گذاری متهم بودند، در ماه فوریه توسط دادگاه به‌عنوان زودهنگام رد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …