جشنواره فالز برای سال 2023 لغو شد زیرا برگزارکنندگان سال را برای “تجدید کالیبراسیون” تعطیل می کنند | جشنواره ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه برگزارکنندگان رویداد ملی سالانه اعلام کردند که برای “استراحت، بهبودی و تنظیم مجدد” یک سال تعطیلی طول می کشد، جشنواره فالز در سال جدید در سال 2024 زنگ نخواهد زد.

اعلامیه روز چهارشنبه به دنبال چند سال چالش برانگیز برای جشنواره 28 ساله است. این جشنواره به دلیل قرنطینه های کووید-19، تلاش ناموفق برای جابجایی سایت ویکتوریایی خود، و پایان دادن به زمان جشنواره در تاسمانی در سال 2021 پس از 17 سال، به تعویق افتاد.

رویداد ویکتوریایی 2022-23 با سرفصل رپر آمریکایی Lil Nas X و گروه راک بریتانیایی Arctic Monkeys در ملبورن Sidney Myer Music Bowl در دو مرحله برگزار شد.

جسیکا دوکرو، یکی از مدیران اجرایی Secret Sounds در بیانیه‌ای عمومی نوشت: «چند سال گذشته شاهد تغییرات بی‌سابقه‌ای در فضای موسیقی زنده، هم در جلو خانه و هم در پشت صحنه بوده است.

“تیم ما نیاز به استراحت دارد، بنابراین امسال برای لذت بردن از تعطیلات استراحت خواهیم داشت و فضایی برای تجسم دوباره آبشار در آینده خواهیم داشت.”

دوکرو از همه کسانی که در گردآوری این رویدادها مشارکت داشتند و شرکت کنندگان برای حمایت مداوم از جشنواره، که همچنین در خلیج بایرون در نیو ساوت ولز و فریمانتل در استرالیای غربی برگزار شد، تشکر کرد.

او گفت: “شما واقعا قلب و روح فالز هستید و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در زمان مناسب شما را با برنامه های خود به روز کنیم.”

برخی از بزرگ‌ترین نام‌های موسیقی در طول 28 سال در فالز اجرا کرده‌اند، از جمله بلوندی، ایگی پاپ، کینگز آو لئون، فرانتس فردیناند، موبی، دشمن عمومی، بلوک پارتی، صندلی نقره‌ای، آوالانچس، چیلدیش گامبینو، تگان و سارا، و بله بله بله.

در سال 2015 جشنواره لورن به دلیل خطر آتش‌سوزی در دقایق آخر مجبور شد به ملک دانید در نزدیکی جیلونگ منتقل شود.

جشنواره لورن در سال 2019 به دلیل شرایط آب و هوایی شدید لغو شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در سال 2020، یک شکایت دسته جمعی چند میلیون دلاری شامل 77 نفر با سازمان دهندگان جشنواره حل و فصل شد.

قربانیانی که در ازدحام جمعیت در سال 2016 جراحات مختلفی را متحمل شدند، تقریباً 7 میلیون دلار پس از موافقت دادگاه عالی ویکتوریا دریافت کردند.

پس از تصویب مجوز برنامه ریزی شورای کولاک شایر اوتوی، سازمان دهندگان سعی کردند از لورن به بیرگورا در کولاک، جنوب غربی ملبورن حرکت کنند.

اما گروهی از کشاورزان محلی که نگران تأثیر آن بر گاوهای همسایه بودند، با این تصمیم مبارزه کردند و به دادگاه مدنی و اداری ویکتوریا اعتراض کردند، که باعث شد جشنواره برای سال‌های 2022-2023 به CBD ملبورن منتقل شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …