نظرسنجی در بریتانیا نشان می‌دهد که افرادی بیش از حد خسته هستند که نمی‌توانند سبک زندگی سالم‌تری داشته باشند | سلامتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این سؤالی است که بسیاری از ما از خود می‌پرسیم: چرا بیشتر ورزش نمی‌کنم، غذای بهتری نمی‌خورم و به طور کلی سبک زندگی سالم‌تری را دنبال نمی‌کنم؟

برای بسیاری از کسانی که می‌خواهند، اما به نظر نمی‌رسد این کار را انجام دهند، به نظر می‌رسد که پاسخ این سوال این است که احساس خستگی بیش از حد.

یک نظرسنجی نشان داده است که خستگی به این دلیل است که 35 درصد از افراد تغییراتی را در رژیم غذایی و سطح فعالیت بدنی خود ایجاد نمی‌کنند که به آنها کمک می‌کند فاصله بین نیت خوب و عمل واقعی را کاهش دهند.

نتایج یک نظرسنجی YouGov از 2086 بزرگسال بریتانیایی برای صندوق جهانی تحقیقات سرطان (WCRF)، موانعی را که بسیاری از مردم در تمایل خود برای اتخاذ و پایبندی به عادات سالم با آن روبرو هستند را نشان می‌دهد.

وقتی از آنها پرسیده شد که چه چیزی آنها را از خوردن سالم تر و ورزش بیشتر باز می دارد، 29 درصد از مردان و 40 درصد از زنان به «احساس خستگی بیش از حد» اشاره کردند.

حتی بیشتر آن را به “فقدان انگیزه” (38٪) می گویند. سایر دلایل رایج ذکر شده شامل هزینه غذا (30%)، کمبود زمان (26%) و تعادل کار/زندگی (25%) بود. دیگران هزینه ورزش را (25%)، مانند خرید عضویت یا تجهیزات باشگاه، عدم اعتماد به نفس (16%) و “ندانستن از کجا شروع” (12%) ذکر کردند.

تنها یک نفر از هر چهار نفر (24٪) از نمونه نماینده جمعیت بریتانیایی که به صورت آنلاین مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که هیچ چیز مانع از ایجاد تغییرات سالم در سبک زندگی آنها نمی شود.

مت لمبرت، مدیر تبلیغات و اطلاعات سلامتی موسسه خیریه، گفت: «افراد برنامه‌های شلوغی دارند و ما می‌دانیم که برای بسیاری، آخرین کاری که ممکن است بخواهند در زمانی که خسته هستند یا انگیزه ندارند، انجام دهند این است که آشپزی را از ابتدا شروع کنند یا بروند. به باشگاه.”

WCRF در حال راه‌اندازی یک برنامه زندگی سالم هشت هفته‌ای است که امیدوار است افراد را قادر سازد تا عادت‌های سالم‌تری را در روال خود بسازند.

این سازمان می‌گوید که خوب غذا خوردن و ورزش کردن راه‌های مهمی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان و سایر بیماری‌ها در افراد است. از هر دو نفر یک نفر در مقطعی از زندگی خود به سرطان مبتلا می شود.

این موسسه خیریه و Cancer Research UK تخمین می‌زند که اگر افراد بیشتری زندگی سالم‌تری داشته باشند، به عنوان مثال با تغذیه سالم‌تر، فعال بودن، حفظ وزن طبیعی، اجتناب از آفتاب سوختگی و سیگار نکشیدن، می‌توان از ۴۰ درصد از همه موارد سرطان جلوگیری کرد.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت که برای تقویت سلامت جسمی و روانی، به عنوان مثال از طریق کمپین “سلامت بهتر – هر ذهن مهم است” که هفته گذشته راه اندازی شد، سبک زندگی سالم تر را ترویج می کند. این افراد را تشویق می کند تا از برنامه های رایگان مانند Couch to 5k و Active 10 برای افزایش سطح فعالیت خود استفاده کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …