میسوری قوانین اضطراری را برای محدود کردن مراقبت های ترنس برای خردسالان، برخی از بزرگسالان، خاتمه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات میسوری قانون اضطراری دادستان کل جمهوری‌خواه را که محدودیت‌هایی را برای مراقبت از تراجنسیت‌ها برای خردسالان و برخی بزرگسالان ایجاد می‌کرد، خاتمه دادند.

توسطمارگارت استافورد آسوشیتدپرس

کانزاس سیتی، مو. — مقامات میسوری قانون اضطراری دادستان کل جمهوری خواه را که محدودیت هایی را برای مراقبت تراجنسیتی برای خردسالان و برخی بزرگسالان ایجاد می کرد، خاتمه دادند.

این اقدام روز سه شنبه بدون توضیح در وب سایت وزیر امور خارجه میسوری اعلام شد. این وب سایت می گوید: “این قانون اضطراری از 16 مه 2023 پایان یافت.”

طبق این قانون، بزرگسالان و کودکان باید بیش از یک سال تحت درمان قرار گیرند و سایر شرایط را پیش از دریافت درمان‌های تأییدکننده جنسیت مانند مسدودکننده‌های بلوغ، هورمون‌ها و جراحی انجام دهند.

سخنگوی دادستان کل اندرو بیلی فوراً پیامی مبنی بر درخواست اظهار نظر نداد.

این اقدام بیلی کمتر از یک هفته پس از آن صورت می گیرد که قانونگذار میسوری ممنوعیت شروع مراقبت از کودکان زیر سن قانونی را تصویب کرد. انتظار می رود فرماندار مایک پارسون، یک جمهوری خواه، این قانون را امضا کند.

ACLU از میسوری در اواخر آوریل شکایتی را برای جلوگیری از این قانون تنظیم کرد، که این ایالت را به یکی از اولین ایالت ها در کشور تبدیل می کرد که مراقبت از ترنس ها را برای بزرگسالان محدود می کرد. در این دادخواست ادعا شده بود که دادستان کل صلاحیت استفاده از قانون حمایت از مصرف کننده ایالت را برای مسدود کردن دسترسی به مراقبت های تایید کننده تراجنسیتی ندارد.

بعداً یک قاضی قوانین را تا ژوئیه به تعویق انداخت.

بیلی اعلام کرد قوانین خود را نزد وزیر امور خارجه در Apirl ثبت کرده است. آنها شامل یک نیاز درمانی جدید بودند که یک دوره انتظار 18 ماهه برای مراقبت ایجاد می کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …