پلیس کالیفرنیا به دنبال مهاجمی است که دست مرد بی خانمان را با شمشیر قطع کرده است | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طبق گزارش ها، پلیس در ریورساید، کالیفرنیا، تصور می کرد که ساکنان دست جدا شده گزارش داده بودند که در پیاده رو دیده اند، یک وسیله فیلم است. سپس متوجه شدند که شخصی به دلیل دست بریده تحت درمان است.

افسر رایان ریلزبک، سخنگوی پلیس ریورساید در بیانیه‌ای به آبان نیوز گفت: مردی که در بیمارستان بستری بود گفت که شنبه شب توسط فردی که شمشیر به دست گرفته بود مجروح شده است.

بازرسان واحد دزدی-قتل اداره پلیس هنوز کسی را در این حادثه در ریورساید، شهری در حدود 50 مایلی جنوب شرقی لس آنجلس دستگیر نکرده اند، اما می گویند که به نظر می رسد قربانی و ضارب هر دو بی خانمان بوده و احتمالاً یکدیگر را می شناختند. .

قربانی، که ریلزبک می گوید در دهه شصت خود است، روز شنبه با یک دست گم شده به بیمارستان محلی آمد. بعداً در همان شب، پلیس به تماس‌ها درباره دست بریده شده در نزدیکی یک سبد خرید واژگون شده در یکی از خیابان‌های مرکز شهر پاسخ داد.

مقامات گفتند انتظار می رود قربانی زنده بماند. عامل این حمله همچنان متواری است.

به گفته GoFundMe که برای جمع آوری کمک مالی برای بهبودی قربانی ایجاد شده است، مرد مجروح در حمله ریورساید در جامعه شناخته شده است و مورد علاقه کسانی است که در مرکز شهر زندگی و کار می کنند.

در این صفحه آمده است: “ما می ترسیم که او پس از آزادی، مکانی امن و تمیز برای بهبودی نداشته باشد.”

اگرچه جزئیات رابطه قربانی و ضارب نامشخص است، اما این حمله در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده درباره خشونت علیه افراد بی‌خانمان در شهرهای ایالات متحده صورت می‌گیرد. یک کمیسر سابق آتش نشانی سانفرانسیسکو نیز متهم به اسپری کردن چند بی خانمان با گرز خرس شده است.

NBC لس آنجلس در ژانویه سال جاری گزارش داد که در نزدیکی لس آنجلس، خشونت علیه ساکنان بی‌خانمان در سال‌های اخیر افزایش یافته است، افراد بی‌خانمان با وجود اینکه تنها یک درصد از جمعیت این شهر را تشکیل می‌دهند، 24 درصد از قربانیان قتل این شهر را تشکیل می‌دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …