لوتون جدول را در ساندرلند تغییر داد تا به فینال پلی آف چمپیونشیپ صعود کند | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صدای 9 هزار هوادار خانگی مانند ده ها برابر این تعداد بود و جای تعجب خواهد بود که آیا پس از بیدار شدن در روز چهارشنبه، هر یک از هواداران لوتون در خیابان Kenilworth این توانایی را داشته باشد که دقیقاً این احساس را به زبان بیاورد. آنها 9 سال پیش در حال صعود از لیگ ملی بودند و اکنون یکی از مینوهای فرضی چمپیونشیپ در یک بازی از لیگ برتر ایستاده است.

ومبلی با انرژی فوق العاده و قدرت دویدن تیم برجسته راب ادواردز تپش خواهد داشت. کاونتری یا میدلزبورو نسبت به ساندرلند که مدیر آن تونی موبری شاهد تمام شدن بخار تیمی بود، باید با آنها برخورد موثرتری داشته باشند. گیب اوشو و تام لاکیر با گل های ضربات ایستگاهی در نیمه اول در مجموع به لوتون برتری دادند. پس از آن به سختی اجازه دادند مخالفت خود را بو بکشند و احساسات در تمام وقت آزادانه سرازیر شدند.

جشن های آنها پر سر و صدا بود اما فضا از همان ابتدا داغ بود. لوتون یک سال پیش به طور غیرمنتظره ای ذوق این مرحله را پیدا کرده بود و در نهایت پس از تساوی در بازی اول در اینجا به هادرزفیلد باخت، اما ومبلی این بار به طور بالقوه تنها 90 دقیقه فاصله داشت. اگر سر و صدا در حین گرم کردن تیم ها قابل توجه بود، وقتی تیم ها دوباره شروع به کار کردند، غوغا به شدت حیرت آور بود، به نظر می رسد که پایه های این مکان قدیمی عجیب و غریب تکان می خورد.

این بازی کبودی بود که در یک محیط احشایی اجرا می‌شد، هر تصمیمی برای آن زوزه می‌کشید و هر چالشی با صدای بلند در طول یک افتتاحیه دیوانه‌وار به چالش می‌کشید. لوتون یک کسری تک گل برای بازنگری داشت و می دانست که اگر دفاع موقت ساندرلند را شدیدتر از ورزشگاه نور تحت فشار قرار دهند، ممکن است این کار را انجام دهند.

10 دقیقه طول کشید تا موفق شوند. دریافت یک کرنر در سمت چپ، غوغاهای عجیبی به همراه داشت و زمانی که جردن کلارک آن را وارد دروازه کرد، ضربه سر لاکیر مهار شد. اوشو به توپ شلیک خنجر زد. هیاهو رخ داد و ساندرلند با سخت ترین معاینات روبرو شد.

آنها تقریباً بلافاصله پاسخ دادند که از گوشه خودشان، تلنگر نزدیک به پست پیر اکوا به طرز درخشانی توسط اتان هوات دفع شد. ریباند توسط اکوا به عقب شلیک شد و با دست آماری بل مانع شد. او دست خود را به سمت توپ حرکت نداده بود و VAR برای شکافتن موها در دسترس نبود.

تام لاکیر پس از پیروزی 2-0 لوتون توسط هواداران در زمین تبریک می گوید.
تام لاکیر پس از پیروزی 2-0 لوتون توسط هواداران در زمین تبریک می گوید. عکس: Michael Zemanek/Shutterstock

ساندرلند، به همان اندازه که دارای مهاجمان حیله گر بود و مدافعان سبکی بودند، همیشه یک تهدید محسوب می شدند. آماد دیالو با یک هدف شگفت‌انگیز، فیکسچر معکوس را روی سر خود چرخانده بود و بلافاصله مورد توجه جمعیت قرار گرفت و به عنوان یک غواص مورد تمسخر قرار گرفت. تشخیص خطر او بود. او تلاشی را روی دروازه انجام داد و پاتریک رابرتز هم همین کار را کرد. حمله گربه های سیاه به نظر می رسید که می تواند جریان داشته باشد، اما لوتون هرج و مرج را به ارمغان آورد.

توپ های وارد شده به جعبه ساندرلند باعث وحشت شد و پس از اینکه آنتونی پترسون یکی از آلفی دوتی را حذف کرد، ترکیبی از لوک اونین و تری هیوم برای پاک کردن خط در حالی که کارلتون موریس هجوم آورد، لازم بود. در نیم ساعت، موریس پترسون را مجبور کرد که یک ضربه سر را دفع کند، قبل از اینکه لاکیر سرش را به بیرون تکان دهد. سبک ها متضاد بودند و سرعت آن کاملاً بی امان بود.

هیچ زمانی برای ساندرلند برای ایجاد مالکیت ثابت وجود نداشت، یک لوتون سریع و فیزیکی در حال شکار دسته جمعی به رهبری Pelly-Ruddock Mpanzu که همه جا حاضر بود. وقتی موریس بعد از اینکه الیجا آدبایو، شریک ضربه‌ای او در سمت راست شلوغ کرد، به سرعت چشمک زد، موبری به دلیل احساس ناامیدی در نیمه‌تیم بهانه بود.

تیم او بدون آسیب بیشتر به آن نرسید. به نظر می رسید که کرنر داغتی به بیرون زده شده بود، اما وقتی توپ به سمت او برگشت، یک ارسال شیطانی با ضربه سر لاکیر به سمت او فرستاده شد. شدت لوتون پاداش غنی خود را داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آیا ساندرلند می تواند پاسخ دهد؟ زمانی که بلافاصله پس از شروع مجدد، پترسون یک پاس وحشتناک را مستقیماً به کلارک زد و با آرامش به تماشای اینکه حریفش پایان را برش داد، چشم انداز خوب به نظر نمی رسید. سپس آدبایو یک صلیب عمدی از کودی درامه را اشتباه گرفت و این حس به وجود آمد که لوتون احساس می کرد که آماده کشتن کراوات است. زمانی که درامه جک کلارک را تعقیب کرد و کرنر دیگری را بدست آورد که بلاتکلیفی بیشتری را برای ساندرلند به ارمغان آورد، تفاوت بین این دو تیم دوباره آشکار شد.

این بسیار گویای این بود که موبری احساس می کرد موظف است آجی آلس، مدافع غول پیکر و تناسب اندام را برای الکس پریچارد غرق شده به میدان بیاورد، حتی اگر ساندرلند هوس یک گل کند. Alese بلافاصله تعقیب کرد تا از طریق Adebayo تمیز را انکار کند. بازدیدکنندگان باید به نوعی پلتفرم ایجاد کنند.

رابرتز برای مدت کوتاهی با یک دویدن از سمت راست پیش از درگ کردن به بیرون، پیشرفت کرد. اما لوتون مانند تیمی به نظر نمی رسید که این کار را رها کند. آن‌ها در هر توپ اول بودند، در حال حرکت بودند و توپ را پایین می‌آوردند، و با تمام شدن دقایق، کاملاً امن به نظر می‌رسیدند.

یک طلسم ناگسستنی نادر از عبور از ساندرلند باعث شد رابرتز مجدداً با شوتی ناخواسته شوت کند. ادواردز لوتون را به سمت جلو تکان داد و مشتاق بود که از دام افتادن بیش از حد عمیق اجتناب کنند. آنها چیزها را با آرامش شگفت انگیزی دیدند، درامه در هنگام مرگ گم شد، اگرچه هیچ کس نباید از چیزی که این گروه از اینجا به دست می آورد شوکه شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …