آرنولد شوارتزنگر می‌گوید: نامزدی گاوین نیوسام در انتخابات ریاست‌جمهوری «بی خیال» است | گاوین نیوسام

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته یکی از پیشینیان دموکرات، آرنولد شوارتزنگر، ستاره سینما و «فرمانداری» که از سال 2003 به مدت 8 سال ایالت طلایی را اداره کرد، انتخابات ریاست جمهوری توسط فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، “بی خیال” است.

شوارتزنگر در مصاحبه ای که روز سه شنبه منتشر شد به هالیوود ریپورتر گفت: “من فکر می کنم که این کار بیهوده ای است.” هر فرمانداری از یک ایالت بزرگ می‌خواهد این ضربه را انجام دهد.»

شوارتزنگر همچنین درباره رژیم ورزشی خود صحبت کرد و توضیح داد که چگونه در 75 سالگی قصد دارد “برای همیشه زندگی کند”.

نیوسام، 55 ساله، یکی از معدود نام هایی است که به عنوان جایگزین معتبری برای جو بایدن، دموکرات 80 ساله در کاخ سفید پیشنهاد شده است – هرچند از زمانی که بایدن کمپین انتخاباتی مجدد خود را اعلام کرد، چنین پیشنهاداتی خاموش شد.

اندکی پس از روز انتخابات در سال آینده، بایدن 82 ساله خواهد شد. نیوسام به احتمال زیاد می تواند تا سال 2028 صبر کند تا بتواند سمت خود را در ریاست جمهوری به دست آورد، به ویژه اینکه دوره ریاست جمهوری او در سال 2027 به پایان می رسد.

نیوسام که برای اولین بار در سال 2018 انتخاب شد، کالیفرنیا را در همه گیری کووید هدایت کرد، اما قبل از پیروزی در انتخابات مجبور شد با فراخوان مبارزه کند.

شوارتزنگر، 75 ساله، گفت: “در مورد عملکرد او چه فکر می کنم؟ وقتی عضو باشگاه می‌شوید، از فرمانداران انتقاد نمی‌کنید – زیرا می‌دانید کار چقدر سخت است. راضی کردن همه غیرممکن است.

«قبل از اینکه برای فرمانداری نامزد شوم، 80 درصد محبوبیت داشتم. به محض اینکه اعلام کردم، 43 درصد محبوبیت داشتم. بلافاصله نیمی از مردم گفتند: «لعنت به او! من دیگر قرار نیست فیلم های او را ببینم.’

“من همه چیز را متفاوت اجرا می کنم [than Newsom]، اما من یک جمهوری خواه هستم، پس البته این کار را خواهم کرد. من از او انتقاد نمی کنم که این کار را به شیوه من انجام نمی دهد.»

شوارتزنگر بر اساس نقش های معروفش در فیلم های ترمیناتور، زمانی که در انتخابات فرمانداری در سال 2003 پیروز شد، لقب “فرماندار” را به دست آورد.

شوارتزنگر در پاسخ به سوالی درباره دیدگاه او درباره ران دیسانتیس از فلوریدا، رقیب اصلی جمهوریخواه دونالد ترامپ برای نامزدی حزب جمهوری خواه در سال آینده، انتقاد ملایمی داشت.

شوارتزنگر در مورد فرمانداری که مخالف دستورات ماسک و واکسن و سایر اقدامات بهداشت عمومی بود، به ریپورتر گفت: «من با برخی از کارهایی که او با کووید انجام داد مخالف بودم.

اما من کی هستم که قضاوت کنم؟ این برای مردم فلوریدا است. سبک من متفاوت است. او برای من خیلی محافظه کار است. این بدان معنا نیست که من فکر می کنم او وحشتناک است. او فقط سبک من نیست.»

در قسمتی که احتمالاً مورد علاقه بایدن است، ریپورتر از شوارتزنگر در مورد نبرد خود با تأثیرات سن پرسید.

او گفت: «من هرگز جراحی زیبایی انجام ندادم. “من هرگز هیچ حقه ای را امتحان نکردم. سال ها پیش، من [went to] UCLA، جایی که آنها کارشناسان مشهور جهانی در مورد پیری دارند. من پرسیدم آیا چیزی ایجاد شده است یا در شرف عرضه است که پیری را معکوس کند.

او می‌گوید: «مطمئناً هیچ، پایان داستان». تنها کاری که می توانید انجام دهید چیزهای قدیمی است. می‌توانستم زودتر از بین بروم زیرا سیگار سیگار می‌کشم، اما بعد از آن با خوب غذا خوردن و سپس ورزش کردن، متعادل می‌شود.

من هنوز هر روز ورزش می کنم، هر روز دوچرخه سواری می کنم، و فیلم می سازم – تجارت نمایش بخشی دیگر از زندگی من است. من در زندگی ام اضافه می کنم، هرگز کم نمی کنم.

“من به پول نیاز ندارم. من پول می گیرم چون شما باید ارزش خاصی داشته باشید و نمایندگان مذاکره کنند. اما در انجام آن زمان بسیار خوبی دارم. من هر کاری را که انجام می دهم دوست دارم. بازنشستگی وجود ندارد من هنوز در این طرف چمن هستم، بنابراین خوشحالم. برنامه من این است که برای همیشه زندگی کنم – و تا اینجا، خیلی خوب است!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …