کنگره در حال اتمام است تا بتواند روی سقف بدهی اقدام کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رهبران کنگره که بر سر توافقی برای افزایش سقف بدهی و جلوگیری از اولین نکول در تاریخ کشور مذاکره می کنند، علیه یک نیروی نابخشوده کار می کنند: تقویم قانونگذاری.

دیدار پرزیدنت بایدن و کوین مک کارتی رئیس‌جمهور در بعدازظهر سه‌شنبه برای تلاش برای شکستن بن‌بست خود در مورد افزایش سقف، درست بیش از دو هفته قبل از «تاریخ X» پیش‌بینی‌شده در اول ژوئن برگزار می‌شود – روزی که وزارت خزانه‌داری پیش‌بینی کرده است که دیگر نمی‌تواند این مبلغ را پرداخت کند. بدهی های دولت ایالات متحده

حتی اگر بتوانند به توافق برسند، آقای مک کارتی و سناتور چاک شومر، دموکرات نیویورک و رهبر اکثریت، باید قوانینی را دنبال کنند که این توافق را از طریق اتاق های مربوطه خود منعکس کند – و روزهای باقی مانده برای انجام این کار به سرعت در حال کاهش است. .

حداقل در حال حاضر، مجلس نمایندگان قرار است تنها شش روز دیگر قبل از پایان ماه جاری در کنگره حضور داشته باشد و آماده رأی گیری باشد. سنا فقط پنج جلسه دارد و قرار است از روز دوشنبه قبل از آخر هفته روز یادبود از واشنگتن خارج شود.

رهبران مجلس نمایندگان و سنا می توانند تعطیلات برنامه ریزی شده قانونگذاران را لغو کنند، برنامه های روز یادبود را لغو کنند و آنها را در واشنگتن برای رای دادن به توافق نگه دارند. اما برنامه آقای بایدن یک پیچیدگی دیگر است: او قرار است روز چهارشنبه برای شرکت در نشست گروه 7 عازم ژاپن شود و پس از آن قصد دارد به استرالیا سفر کند.

همه اینها زمان کمی برای دستیابی به یک توافق، گنجاندن آن در قانون، مانور دادن بر آن بر موانع رویه ای و جمع آوری آرا برای پاک کردن آن برای امضای آقای بایدن باقی می گذارد.

سناتور جان تون از داکوتای جنوبی، جمهوری خواه رتبه دوم، روز سه شنبه به خبرنگاران گفت، سناتورها آماده اند تا تعطیلات روز یادبود خود را کوتاه کنند و در صورت نیاز به تصویب توافقی در مورد محدودیت بدهی، به واشنگتن بازگردند.

او گفت: «اعضا در حال حاضر برای انواع سناریوهای مختلف آماده هستند،» و خاطرنشان کرد که اگر مذاکره‌کنندگان نتوانند تا آخر هفته به توافق برسند، «مخاطرات واقعاً زیاد می‌شود».

آقای شومر یک پیش فرض را «سناریوی کابوس» نامید.

او گفت: «همه ما می‌دانیم که هر چه به اول ژوئن نزدیک‌تر می‌شویم، این مسائل به سرعت نزدیک می‌شوند. کنگره تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند از تعهد خود برای حفاظت از ایمان و اعتبار کامل ایالات متحده سرپیچی کند.»

کارون دمیرجیان گزارش کمک کرد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …