شیخ جاسم قطر پیشنهادی 5.5 میلیارد پوندی برای خرید منچستریونایتد ارائه کرد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شیخ جاسم بن حمد آل ثانی پیشنهاد چهارم دراماتیکی را برای منچستریونایتد ارائه کرده است، با پیشنهاد بهبود یافته ای که بیش از 5.5 میلیارد پوند نیست که شامل تسویه بدهی 1 میلیارد پوندی و سرمایه ای صرفا برای باشگاه و جامعه اطراف است.

بیش از دو هفته از زمانی که شیخ جاسم و سر جیم رتکلیف، مالک اینئوس، هر کدام پیشنهادهای ظاهرا نهایی را برای یونایتد ارائه کردند، می گذرد. پیشنهاد بانکدار قطری در آن زمان نزدیک به 5 میلیارد پوند برای 100 درصد بود، در حالی که تصور می شد رتکلیف برای سهام کمی بیش از 50 درصد باشد، اورام و جوئل گلیزر، دو خواهر و برادر که مجموعاً اکثریت سهام را در اختیار دارند، با 20 سهام باقی ماندند. درصد سهام

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اما آبان نیوز می‌داند که قصد شیخ جاسم برای تبدیل شدن به مالک بعدی یونایتد، او را وادار کرد تا قیمت خود را حدود 500 میلیون پوند افزایش دهد، در حالی که بدهی‌اش را تسویه می‌کند و صندوقی صرفاً برای باشگاه و جامعه اطراف ایجاد می‌کند، زیرا او به دنبال تبدیل شدن به پیشنهاد ترجیحی گلیزر است. این خانواده در ابتدا ارزش باشگاه را پس از عرضه به بازار 6 میلیارد پوند ارزیابی کردند.

اینکه راتکلیف، یکی از ثروتمندترین افراد بریتانیا و همچنین مالک باشگاه فرانسوی نیس، پاسخ خواهد داد یا خیر، مشخص نیست. با این حال، گزینه سوم ممکن است این باشد که یک یا چند نفر از گلیزرها سهام خود را حفظ کنند و در باشگاه سرمایه گذاری کنند، با شرکت های آمریکایی Elliott Investment Management و Carlyle Group به انجام این کار.

گروه راین فروش گلیزرها را تنظیم می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …