روری مک ایلروی قصد دارد در LIV سکوت کند و بر عملکرد PGA ایالات متحده تمرکز کند | گلف

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

روری مک ایلروی قول داده است که در مورد مسائل مرتبط با گلف LIV سکوت کند و ایرلندی شمالی مصمم است تا پایان سال 2023 کاملاً روی عملکرد خود تمرکز کند.

موقعیت McIlroy در خط مقدم مقاومت تور PGA در برابر تور شورشی LIV باعث شده است که او به طور مداوم در مورد مسائل خارج از دوره مورد سوال قرار گیرد. هنگام صحبت در اوک هیل، جایی که او امیدوار است سومین قهرمانی PGA ایالات متحده را برنده شود، زمانی که آینده احتمالی LIV به او داده شد، کوتاه آمد.

او گفت: “من یک توپ کریستالی ندارم.” هنگامی که از او پرسیده شد که آیا به حدس و گمان اهمیت می دهد یا خیر، او با یک «نه» قاطعانه پاسخ داد و به همان اندازه مستقیماً «بله» در مورد اینکه آیا کنار زدن خط داستانی LIV یک تلاش عمدی است یا خیر، پاسخ داد.

من ترجیح می‌دهم مردم برای گلف من در مورد من صحبت کنند تا چیزهایی که پشت صحنه انجام می‌دهم یا آنچه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفته‌ام.

من از هیچ کاری که انجام داده‌ام پشیمان نیستم زیرا فکر می‌کنم کاری که انجام شده واقعا مفید است و به بچه‌هایی که در حال حاضر در تور هستند کمک خواهد کرد و به نسل بعدی بازیکنان کمک خواهد کرد که امیدواریم تور حرفه‌ای بهتری برای بازی کردن داشته باشند. این جور چیزها فکر می کنم کار انجام شده واقعا خوب بوده است.

اما اکنون که چرخ‌ها به حرکت در آمده‌اند، زمان آن فرا رسیده است که روی من تمرکز کنیم و روی بازی گلف عالی و تلاش برای بازگشت به مسیرهای پیروزی تمرکز کنیم.»

برش از دست رفته مک ایلروی در ماه گذشته در مسابقات مسترز شوکه کننده بود، از جمله برای خود مرد. برنده چهار دوره اصلی، 34 ساله، قبل از مسابقات با روحیه خوبی به نظر می رسید. انتظار او برای تکمیل چیزی که می تواند یک گرند اسلم از عناوین بزرگ باشد ادامه دارد.

روری مک ایلروی در دور دوم مسابقات مسترز 2023
روری مک‌ایلروی در مسابقات مسترز 2023 از دست داد و باعث تعجب همگان شد. عکس: کریستین پترسن/گتی ایماژ

او گفت: “هیچ وقت مطمئن نبودم که هفته خوبی را در آگوستا داشته باشم.” “هیچ وقت مطمئن نیستم. و سپس آن اتفاق می افتد. درس بزرگی بود. این درس بزرگی برای من بود که بیش از حد در احساسات و هیجانات قرار ندهم. بعدازظهر چهارشنبه پنج تیر به پشت نه زدم و احساس خوبی داشتم. همه چیز در جای خوبی بود. باهاش ​​چت کردم [the sports psychologist] باب روتلا آن شب گفت: “احساس خوبی دارم. مثلاً چگونه می توانم جلوی خودم را بگیرم؟

اما این گلف است. گلف گاهی اوقات می تواند یک شیاد باشد و بازی می تواند شما را خیلی سریع به زمین بازگرداند. من فکر می کنم بهترین راه برای مقابله با آن این است که به خودتان اجازه ندهید اینقدر زود به آن سطح از انتظارات برسید. این چیزی است که من سعی می کنم انجام دهم، فقط سعی می کنم آنچه را که زمین گلف به من می دهد را بگیرم و شوت های گلف خوبی بزنم.

«فقط سعی کنید کمی بیشتر مقبولیت داشته باشید. اگر به آگوستا فکر کنم، شاید در چند ماه گذشته نیز، سطح پذیرش من احتمالاً در حدی که باید باشد، نبوده است. اگر روی آن کار کنم و کارهای درست را انجام دهم، می دانم که خیلی سریع دوباره شروع به بازی گلف واقعا خوب خواهم کرد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …