Giro d’Italia: Magnus Cort آب و هوا را شکست داد و در مرحله 10 پیروز شد زیرا توماس در صورتی باقی می ماند | جیرو دیتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مگنوس کورت نیلسن روز سه‌شنبه پس از یک جدایی موفق، در مرحله خیس و سرد دهم جیرو دیتالیا پیروز شد، در حالی که گراینت توماس پیراهن صورتی را حفظ کرد.

توماس (اینئوس گرنادیرز) پس از اینکه هر دوی آنها با 51 ثانیه عقب‌تر از کورت، با خیال راحت در پلوتون در شرایط وحشتناک به پایان رسید، برتری دو ثانیه‌ای خود را نسبت به پریموز روگلیک (جامبو-ویسما) حفظ کرد. تائو گیگان هارت در مجموع با پنج ثانیه عقب‌تر از هم تیمی خود در اینئوس سوم شد.

کورت (EF Education-EasyPost) دو سوار فراری دیگر، درک گی (Israel-PremierTech) و الساندرو دی مارکی (Jayco-Alula) را در پایان مسیر 196 کیلومتری نورد از میان آپنین توسکانی از Scandiano تا Viareggio در دریای مدیترانه مهار کرد. ساحل

این پیروزی مجموعه ای از بردهای مرحله گرند تور را برای کورت سوار دانمارکی تکمیل کرد که قبلاً شش مرحله را در Vuelta a España و دو مرحله را در تور دو فرانس برده است. دی مارکی ایتالیایی پس از تلاش ناموفق برای اولین برد مرحله ژیرو هفته گذشته در ناپل، دوباره به میدان آمد.

کورت پس از آن گفت: “من بسیار خوشحالم که سه گانه ام را تکمیل کردم… اما این یکی از سخت ترین روزهایی بود که روی دوچرخه گذراندم.” رادیوی من به دلیل باران کار نمی کرد، بنابراین هرگز مطمئن نبودم که پلوتون در حال تعقیب کجاست. اما ما به شدت فشار می آوردیم. ارزشش را داشت. باورش سخت است که این اتفاق افتاده است.»

گراینت توماس با پیراهن صورتی در جاده ویارجو، در حالی که قطاری مارک دار از کنار پلوتون می گذرد، تصویر شده است.
گراینت توماس با پیراهن صورتی در جاده ویارجو، در حالی که قطاری مارک دار از کنار پلوتون می گذرد، تصویر شده است. عکس: تیم دو وائل/گتی ایماژ

توماس در روز استراحت یکشنبه پس از اینکه بازیکن مورد علاقه قبل از مسابقه، رمکو ایونپول، پس از مثبت شدن تست کووید-19 مجبور به کناره گیری شد، در صدر قرار گرفت. سایر موتورسواران نیز به دلیل ویروس مجبور به ترک آن شده اند، از جمله Domenico Pozzovivo (Israel-PremierTech) و Rigoberto Urán (EF Education-EasyPost).

توماس پس از پوشیدن لباس گفت: “این خوب بود، اما بدیهی است که شرایط ایده آلی برای رهبری ژیرو نبود.” ژاکت صورتی این یک روز خوب با حملات زیاد بود. بالای تپه هوا خیلی سرد بود و در فرود دیوانه بود. از گذراندن این مرحله به خوبی خوشحالم. در این مسابقه هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، به خصوص با آب و هوا.”

علاوه بر اختلال کووید، ژیرو امسال تحت تأثیر آب و هوای بد قرار گرفته است و روز سه‌شنبه با دمای پایین و بارش باران در سراسر کشور، دوباره مشکلاتی را ایجاد کرد. حتی در مورد اینکه آیا مسیر بالای صعود اصلی روز، یعنی Passo delle Radici دسته دوم، اصلاح شود، بحث شد.

اتوبوس های تیم سوارکاران را در مسیر صعود به رده دو دنبال کردند تا در صورت بدتر شدن شرایط برای حمل و نقل آنها نیاز باشد. در یک حادثه جداگانه، آلبرتو بتیول (EF Education-EasyPost) به طور ناخواسته توسط یک مقام مسابقه که برای کمک به سوارکاران درگیر در تصادف قبلی متوقف شده بود، دوچرخه خود را از پا درآورد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

برگزارکنندگان مسابقه اعلام کرده اند که پایان قله روز جمعه در کران مونتانا کوتاه خواهد شد و صعود 2469 متری به گردنه گریت سنت برنارد به دلیل بارش برف و خطر ریزش بهمن حذف خواهد شد.

مرحله 13 روز جمعه به پایان رسید مانند امسال قله کوپی، بالاترین صعود مسابقه. برگزارکنندگان روز سه‌شنبه گفتند دوچرخه‌سواران در عوض از طریق یک تونل برای رسیدن به کران مونتانا، از مرز سوئیس، عبور خواهند کرد.

مرحله یازدهم چهارشنبه یک مسیر 219 کیلومتری (136 مایلی) از Camaiore تا Tortona است که دارای سه صعود طبقه پایین تر است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …