لوسی لتبی به دادگاه می گوید قبل از تعطیلات فکرش را نمی کرد کشتن نوزادان | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لوسی لتبی به هیئت منصفه گفته است که در زمانی که منتظر تعطیلات در ایبیزا بود، «کشتن نوزادان» در ذهنش نبود.

ادعا می شود که پرستار یک روز قبل از پرواز به جزیره اسپانیا با یک همکار و دوستش، اقدام به قتل یک نوزاد پسر در بیمارستان کنتس چستر کرده است.

گفته می شود که او در اولین شیفت خود پس از بازگشت، یک پسر سه قلو تازه متولد شده را به قتل رساند و روز بعد برادرش را کشت. لتبی، 33 ساله، قتل هفت نوزاد و تلاش برای قتل 10 کودک دیگر را در بخش نوزادان بین ژوئن 2015 تا ژوئن 2016 رد می کند.

روز سه‌شنبه در دادگاه سلطنتی منچستر، وکیل او، بن مایرز کی‌سی، از او در مورد تبادل پیام‌های واتس‌اپ با پرستاری که به دلایل قانونی قابل شناسایی نیست، در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶ پرسید.

مایرز گفت: «قبل از رفتن باید سر کار می رفتی. در مورد رفتن به سر کار چه احساسی داشتی؟»

لتبی پاسخ داد: “از رفتن به سر کار خوشحال بودم، اما مشتاقانه منتظر مرخصی و رفتن به تعطیلات بودم.”

مایرز گفت: “در این وسط آیا قصد کشتن نوزادان را داشتی؟”

لتبی گفت: نه.

مایرز گفت: “این چیزی است که دادستان می گوید.”

لتبی گفت: “این اتفاق نیفتاد.”

لتبی اولین حمله به Child N، نوزاد پسری که با اختلال انعقاد خون هموفیلی متولد شده بود، در ساعات اولیه 3 ژوئن رد کرد. او گفت که قبل از بهبودی نسبتاً سریع، از کاهش سطح اکسیژن خون او در طول شیفت کاری خود بی خبر بود.

دوازده روز بعد، در 15 ژوئن، کودک N در ساعت 7.15 صبح بدتر شد. لتبی گفت که روز قبل از کودک N مراقبت کرده بود و هیچ نگرانی در مورد او را به خاطر نمی آورد، اما وضعیت او تا صبح روز بعد برای انجام وظیفه بدتر شده بود.

متهم گفت که در ورودی اتاق سه مهد کودک ایستاده بود که زنگ مانیتور Child N به صدا درآمد. او گفت: «رفتم و دیدم خالدار است و درست نفس نمی‌کشد.

او یک رنگ آبی بود. بلافاصله Neopuffing را شروع کردم [a breathing support] و کمک خواست [Child N] در عرض چند دقیقه از آن قسمت بهبود یافت و همان اتفاق دوباره تکرار شد.”

پیش از این، لتبی گفت که در مهدکودک دیگری بوده است، زمانی که یک دکتر ادعا کرده است که او را دیده است که “هیچ کاری انجام نمی دهد” هنگامی که یک نوزاد دختر روی واحد افتاد. گفته می شود که متهم مدت کوتاهی قبل از ورود مشاور به مهدکودک، عمدا لوله تنفسی نوزاد را بیرون آورده است.

دکتر راوی جایارام در اوایل سال جاری با ارائه شواهدی گفت که لِتبی را دید که در کنار انکوباتور Child K ایستاده بود در حالی که سطح اکسیژن خون او به شدت پایین می آمد.

روز سه‌شنبه، مایرز پرسید: «آیا تو دخالت کردی؟ [Child K’s] لوله؟»

لتبی پاسخ داد: «نه.

مایرز پرسید: “آیا زمانی بود که تو در مهد کودک بودی و راوی جایارام وارد شد و متوجه شد که آنجا نزدیک [Child K]؟”

لتبی گفت: “نه.”

کودک K بعداً در همان روز، 17 فوریه، به بیمارستان Wirral’s Arrowe Park منتقل شد، جایی که سه روز بعد درگذشت.

دادستان ادعا نمی کند که لتبی باعث مرگ او شده است. لتبی از هرفورد تمام اتهامات علیه خود را رد می کند. محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …