آرنولد شوارتزنگر می‌گوید زندگی‌ها به اقدامات تغییر آب و هوا بستگی دارد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرنولد شوارتزنگر، بازیگر و سیاستمدار سابق، در سخنرانی در اجلاس جهانی اتریش، گفت که زندگی به این بستگی دارد که جهان اقدامات فوری اقلیمی انجام دهد.

آرنولد شوارتزنگر، ستاره سینما و سیاستمدار سابق، در افتتاحیه هفتمین اجلاس جهانی اتریش در وین در روز سه‌شنبه، خواستار اقدام فوری در مورد «وضعیت اضطراری» آب و هوا شد.

او گفت: “من از همه دوستان دوستدار محیط زیست خود می خواهم که از روش های قدیمی گذشته و محیط زیست گرایی جدید مبتنی بر رشد انرژی پاک را بپذیرند. من خواهان تغییر هستم.”

«تغییر هرگز آسان نیست، اما این یک وضعیت اضطراری است و این وضعیت اضطراری نیاز به اقدام دارد. زندگی به آن بستگی دارد.”

این بازیگر اتریشی-آمریکایی این رویداد سالانه را در سال 2017 برای بحث و ترویج راه حل های تغییر آب و هوا تأسیس کرد.

امسال رهبران سیاسی و تجاری، فعالان آب و هوا، کارشناسان و سازمان‌ها از سراسر جهان را با موضوع «ما قدرت داریم» گرد هم می‌آورد.

سخنرانان در مراسم افتتاحیه با اشاره به وضعیت نامطمئن ژئوپلیتیک فعلی که تأثیرات مختلفی بر زندگی مردم دارد، خاطرنشان کردند: منابع انرژی در خطر است و نرخ تورم در حال افزایش است.

آنها گفتند که علیرغم اثرات مخرب تغییرات آب و هوایی که طی سالهای گذشته در مناطق مختلف شاهد بوده است، به نظر می رسد که بحران آب و هوا در بحث های جهانی در پس زمینه قرار گرفته است.

الکساندر ون در بلن، رئیس جمهور اتریش در سخنرانی خود نسبت به خطرات اطلاعات نادرست هشدار داد و گفت: “اگر اخبار جعلی را دنبال کنیم، همه ضرر خواهیم کرد.”

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، در سخنرانی خود در کنفرانس از طریق لینک ویدیویی، گفت که بلایا و خطرات “هم اکنون با بیشترین رنج فقرا و حاشیه نشینان در حال افزایش است”.

اما در میان همه اینها، من از شما می‌خواهم که یک واقعیت حیاتی را به خاطر بسپارید – محدود کردن افزایش دمای جهانی به 1.5 درجه ممکن است. دستور کار شتاب همچنین از همه کشورها می خواهد که اقدامات اقلیمی خود را هم اکنون افزایش دهند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …