گرانیت ژاکا برای خروج از آرسنال با لورکوزن نزدیک به 13 میلیون پوند آماده است | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرانیت ژاکا در پایان فصل در آستانه ترک آرسنال است و بایر لورکوزن در حال مذاکره برای جذب این هافبک با مبلغ 15 میلیون یورو (13 میلیون پوند) است.

قرارداد این بازیکن 30 ساله در ژوئن 2024 به پایان می رسد و هیچ مذاکره ای بر سر تمدید آن وجود ندارد و هفت سال پس از پیوستن ژاکا از دیگر باشگاه آلمانی، بوروسیا مونشن گلادباخ، جدایی برنامه ریزی شده است.

ملی پوش سوئیسی به توافق بر سر شرایط شخصی با لورکوزن بر سر قراردادی چهار ساله نزدیک شده است. او نقش مهمی در قهرمانی آرسنال داشته است و در 34 بازی از 36 بازی خود در لیگ برتر شروع کرده و در یک بازی به عنوان یار تعویضی به میدان رفته است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

میکل آرتتا جمعه گذشته گفت که سهم ژاکا «احتمالاً بهترین فصلی است که او در باشگاه داشته است»، اما سرمربی و بازیکن قبول دارند که این لحظه خوبی برای پایان دادن به این رابطه است. ژاکا در مدت حضورش در مقاطعی با انتقاد شدید هواداران آرسنال مواجه شده است، اما قصد دارد با یک نکته مثبت جدا شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …