لوتون – ساندرلند: نیمه نهایی پلی آف قهرمانی، بازی برگشت – زنده | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

من این ترتیبات را از آنچه که آنها در دسترس دارند می گویم زیرا دفاع چهار نفره ساندرلند حداقل می توان گفت موقتی است. پاتریک رابرتز یک وینگر است و لیندن گوچ یک وینگر یا مدافع کناری است، در حالی که لوک اونین و تری هیوم دقیقاً مدافعان میانی تخصصی نیستند. با این حال، در حمله، آنها می توانند به هر تیمی آسیب برسانند، بنابراین نقش پیر اکوا و دن نیل در محافظت از مردان پشت سر آنها و تغذیه آنها که در جلو هستند، بسیار مهم خواهد بود.

هر دو طرف بدون تغییر هستند، که منطقی است. هر دو مدیر از این ترتیبات موجود در دسترس هستند.

بیا چند تیم داشته باشیم…

لوتون تاون (3-5-2): هوروات; اوشو، لاکیر، بل؛ درامه، رادوک، ناکامبا، کلارک، دوتی؛ موریس، آدبایو. زیرمجموعه ها: شی، پاتس، بری، برک، کمپبل، اونیدینما، تیلور.

ساندرلند (4-2-3-1): پترسون؛ رابرتز، هیوم، اونین، گوچ؛ نیل، اکواه; دیالو، پریچارد، کلارک؛ گلهارت. زیرمجموعه ها: باس، لیهاجی، با، اندرسون، میچوت، آلس، هاگینز.

مقدمه

اوه مرد، چگونه بازی های پلی آف را دوست نداشته باشیم. بازی‌ها به روز تقسیم می‌شوند نه یک هفته، یک سال کار روی خط، و طبیعت وحشی تقریبا تضمین شده است. این اغلب اتفاق نمی افتد، اما مقامات فوتبال، گاهی اوقات، تصمیمات شایسته ای می گیرند – هرچند، بیایید واقعی باشیم، اگر تیمی که در رده چهارم پرم قرار می گیرد در این مبارزه برای بقا باشد، این موضوع حتی هیجان انگیزتر خواهد بود.

لوتون داستان مضحکی است، در کنفرانسی که اخیراً در سال‌های 2013-2014 به دنبال کسر 30 امتیاز برای بی‌نظمی‌های مالی – از طرف مالکانی که هرگز نباید اجازه خرید باشگاه را می‌دادند – آنها را در سال‌های 09-2008 ارسال کرد. با این حال، از آن زمان به بعد، آن‌ها صاحبان بدی را درگیر کردند و به اخلاق خانوادگی بازگشتند که در دهه 80 به خوبی به آنها خدمت می‌کرد، به طور پیوسته پیشرفت کردند تا به این نقطه برسند و همچنان در کوچک‌ترین و قدیمی‌ترین زمین قسمت خود بازی کنند. آنها انتظار دارند در این فصل صعود کنند، اما اگر این کار را نکنند، به زودی برنامه ریزی می کنند.

در همین حال، ساندرلند، یک باشگاه لیگ برتر به غیر از نام، تنها در فصل گذشته به قهرمانی صعود کرد – و در این روند به یک هودوی ومبلی پایان داد – و به همان اندازه که از یافتن خود در این موقعیت خوشحال هستند شگفت زده خواهند شد. و برای آن، اعتبار باید به Terrknee Merrbrehy تعلق گیرد، که نه تنها بهترین نام را با لهجه شمال شرقی دارد، بلکه تیمی از شدت جوانی و کار بی گناه را گرد هم آورده است که غیرممکن است از آن لذت نبرید. اگر الان بالا نروند، فصل بعد می توانند با آن فرار کنند

بازی اول شنبه بسیار لذت بخش بود، لوتون در اوایل تیم برتر بود و ارزش برتری اولیه خود را داشت، همانطور که ساندرلند بیشتر از آن برد نهایی 2-1 خود را به دست آورد. هر چند با توجه به کمبود مدافعان، هر فرصتی وجود دارد که تیم میزبان شکست را جبران کند… اما با توجه به تعداد زیاد مهاجمان، به همان اندازه احتمال دارد که تساوی را از بین ببرند. دارد جالب می شود.

شروع: ساعت 20:00 BST

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …