برش انگلستان در مورد فوکس سخت است، اما تصمیم بایرستو وضوح Ashes را ارائه می دهد | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ساری حوصله اش را نداشت. تنها 10 دقیقه پس از اعلام لیست تیم ملی انگلیس، تایید بازگشت جانی بیرستو به ایرلند و در نتیجه شروع تابستان خاکستر، و با غیبت بن فوکس در لیست 15 بازیکن، توییتر باشگاه در همبستگی با تیم ملی انگلیس منتشر شد. مرد پاییز

در این پست اشاره شده که همراه با یک شکلک رعد و برق و ویدئویی از کار دستکش ابریشمی او در جریان پیروزی مقابل میدلسکس بود، نوشته شده بود: «بهترین دروازه‌بان جهان هفته گذشته دوباره در آن حضور داشت». الک استوارت چند سال پیش این عنوان را به فوکس داد و بن استوکس، سردار آزمون که مستعد هذل‌گویی نیست، چند بار آن را تکرار کرده است.

اما در نهایت، با توجه به اینکه Bairstow دوباره به تناسب اندام رسید و پس از آن شکست وحشتناک پا برای یورکشایر ماندگار شد، و هری بروک که ایستاده او بود، که راه خود را در زمستان آزمایشی به شکلی واقعاً چشم نواز طی کرده بود، هیئت باید راهی پیدا می کرد. برای جا دادن بازیکنی که انقلاب به اصطلاح بازبال را شروع نکرد و آن را در مدار قرار داد.

آنها می توانستند تماس را به تعویق بیاندازند و هر دو نفر را در ترکیب قرار دهند تا از 1 ژوئن در لردز به مصاف ایرلند بروند. اما در حالی که این موضوع باعث خشم تعداد کمی از حامیان شده است، استفاده از بحث طولانی مدت انگلیسی در مورد دروازه بان ها و دروازه بان ها، استوکس، راب کی، برندون مک کالوم و همکاران را نمی توان متهم به دودلی کرد. نام بردن از دن لارنس به عنوان خمیر یدکی نیز به معنای شفافیت برای همه افراد مرتبط است.

این یک ضربه بسیار ظالمانه برای فوکس است، اگرچه به اندازه اخباری که جوفرا آرچر پس از تکرار آن شکستگی استرس گیج کننده آرنج برای بقیه تابستان از میادین بیرون خواهد رفت، بی رحمانه نیست. این بزرگترین ضربه روحی در بیانیه مطبوعاتی بود و جایی که دو طرف از اینجا می‌روند، قراردادهای مرکزی و همه چیز، چندان ساده نیست.

اما فوکس دلایلی برای احساس ناراحتی دارد. در طول 12 ماه گذشته، او تا حد زیادی با دستکش‌ها این استانداردها را حفظ کرده است، با صد بازی خوب در اولدترافورد، سری بازی‌ها را در برابر آفریقای جنوبی چرخانده است، و در نیمی از جایگاه‌های چهار قرن حضور داشته است. همانطور که کی اعتراف کرد، این بازیکن 30 ساله نقش مهمی در 10 پیروزی از 12 تست ایفا کرده است.

بن فوکس (جلو سمت راست) از تیم ساوتی نیوزلند در پل ترنت می دود.
بن فوکس (جلو سمت راست) از تیم ساوتی نیوزلند در پل ترنت می دود. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

به همین ترتیب، در حالی که فوکس ناراحت است، کاملاً شگفت زده نخواهد شد. او قبلاً اینجا بوده است، دقیقاً در سال 2019، سنت لوسیا، زمانی که قبل از تابستان خاکستر برای Bairstow رها شد. و در طول سفرهای رسانه ای او در زمستان اخیر – زمستانی که شامل کنار گذاشته شدن برای جای دادن یک بولر سریع در مولتان بود – اعتراف شد که بازگشت بیرستو محتمل است و بهترین شرط او این بود که بر آن استرس نداشته باشد.

همانطور که فوکس در حال پرورش است، ممکن است که او از شکست حماسی روز آخر در ولینگتون در فوریه غمگین باشد، جایی که با پنجه زدن انگلستان به تعقیب و گریز، هفت ران از هدف فاصله گرفت. اگر او تیمش را به آن سوی خط کشیده بود، کلید دردناک و او consiglieres با تجربه بیشتر بود. با این حال، این نباید پایان باشد، زیرا احتمال آسیب دیدگی وجود دارد و احتمالاً برتری او در مسیرهای چرخشی برای تور پنج آزمایشی هند در سال آینده مورد نیاز است.

راهنمای سریع

ترکیب انگلیس برای دیدار مقابل ایرلند

نمایش دهید

بن استوکس (دورهام، کاپیتان)، جیمی اندرسون (لانکشایر)، جانی بیرستو (یورکشایر)، استوارت برود (ناتینگهم شایر)، هری بروک (یورکشایر)، زک کرولی (کنت)، بن داکت (ناتینگهم شایر)، دن لارنس (اسکس)، جک لیچ (سامرست)، اولی پوپ (سوری)، متیو پاتس (دورهام)، اولی رابینسون (ساسکس)، جو روت (یورکشایر)، کریس ووکز (وارویکشایر)، مارک وود (دورهام).

از بازخورد شما متشکرم.

برخی استدلال خواهند کرد که این تصمیم نباید باینری باشد. بازگشت زاک کراولی از بازکن، که غالباً صاف بود، او را در سایر طرف‌ها آسیب‌پذیر می‌کرد. تصور بالا رفتن استوکس خیالی بود، اما Bairstow؟ مسلماً او فقط یک بار در کریکت درجه یک باز شده است، اما با توجه به شغلی که انگلیس در صدر جدول می‌خواهد، دیدگاه شخصی او بازی 50 اور است. میتوانست احتمالا پیوند شده اند

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با این حال، کریکت‌بازان خودکار نیستند و متقاعد کردن Bairstow ساده نبود. احتمالاً در پروژه خیلی دیر شده بود، حداقل با توجه به یک حمله سمی جدید مانند حمله استرالیا (بدون بی احترامی به ایرلند). و مک کالوم، سرمربی، همچنین ثابت کرده است که، با وجود تمام نوآوری های تاکتیکی اش، کلاغ کردن بازیکنان به جایگاه های ناآشنا، سبک او نیست. Bairstow (یا Brook) به عنوان بازکننده می‌توانست بر خلاف این اصل عمل کند. Bairstow به عنوان wicketkeeer نیست.

انگلیس ظاهراً به این نتیجه رسیده است که قدرت بالقوه ای که Bairstow با خفاش در شماره 7 ارائه می دهد – به همراه بیش از حفظ شایستگی – او را به گزینه ای تبدیل می کند که استرالیا کمتر ترجیح می دهد. یورکشایرمن ممکن است به طور متوسط ​​فقط 26 در خاکستر خانگی داشته باشد، اما آن قرن در سیدنی در سال 2022، و آن رگه داغ چهار در پنج اینینگ تابستان گذشته، بیشتر مرتبط است. با وجود تمام ناامیدی که در مورد فوکس وجود دارد، این یک سلام مریم انتخابی نیست.

در جاهای دیگر، تیم تا حد زیادی با توجه به منابع موجود، خود را انتخاب کرد. جیمی اندرسون لمس می‌کند و به ایرلند می‌رود – دو هفته برای گفتگو است – و کریس ووکس یک گزینه اثبات شده پشت استوارت برود، اولی رابینسون و متیو پاتس است. مارک وود، آخرین مرد سرعتی ایستاده، از زمان پاکستان مسابقه درجه یک را انجام نداده است، اما در چند وقت اخیر نشان داده است که می تواند آمادگی خود را به اندازه کافی بدون این کار انجام دهد.

همراه با بازگشت بیرستو به خواسته های نقش دوگانه خیلی زود پس از یک آسیب دیدگی بزرگ، اکنون این سؤال مطرح می شود که آیا استوکس می تواند توپ بازی کند، آیا بروک می تواند فرم خود را پس از مبارزه در لیگ برتر هند بازیابی کند یا خیر، و آیا این حرکت برای افزایش وزن پرخاشگری تقریباً آشکار از یک تا هفت در ترکیب می تواند در گرمای سفید مسابقه Ashes کارساز باشد. مثل همیشه، زیبایی در پیدا کردن است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …