پلت فرم مراقبت از یائسگی Gennev به ارائه دهنده درون شبکه ای Aetna تبدیل می شود

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ژنو، یک پلت فرم ارائه مراقبت دیجیتال یائسگی، اعلام کرد که اکنون یک ارائه دهنده درون شبکه ای برای اکثر برنامه های سلامت تجاری ایتنا در سراسر کشور است.

Gennev مستقر در سیاتل، که قبلا به عنوان Genneve، از طریق شبکه پزشکان متخصص زنان، مربیان سلامت و متخصصان تغذیه ثبت شده، درمان شخصی را برای بیماران یائسه ارائه می دهد.

Gennev بدون مجوز قبلی برای اکثر اعضای تجاری Aetna در دسترس خواهد بود، در حالی که اعضای HMO ممکن است نیاز به ارجاع داشته باشند.

“ارائه دهندگان Gennev به زنان کمک می کنند بفهمند در سفر 7 تا 10 ساله خود کجا هستند، سپس یک طرح سفارشی مبتنی بر شواهد ارائه می دهند تا به آنها کمک کند احساس آرامش کنند. این توافق با Aetna دسترسی میلیون ها زن آمریکایی به این مراقبت های یائسگی را افزایش می دهد. جیل آنجلو، مدیر عامل Gennev در بیانیه ای گفت، در حالی که به تقویت نیاز به این مراقبت برای کارفرمایان و زنانی که در تلاش برای یافتن راه حل هستند کمک می کند.

روند بزرگتر

در ماه اکتبر، Unified Women’s Healthcare، یک شرکت مدیریت سلامت مستقر در فلوریدا که فقط بر زنان متمرکز است، Gennev را به مبلغ نامشخصی خریداری کرد.

هفته گذشته، ارائه‌دهنده مراقبت از یائسگی از همکاری با ارائه‌دهنده مراقبت‌های روانی سرپایی ترکیبی خبر داد. LifeStance Health برای ارجاع بیماران Gennev به پزشکان روانپزشکی و روان درمانی LifeStance متناسب با نیازهای زنان یائسه.

یکی دیگر از شرکت‌های متمرکز بر یائسگی، استارت‌آپ سلامت از راه دور است Evernow، که کاربران را با یک پزشک مطابقت می دهد که به ایجاد یک برنامه درمانی شخصی بر اساس سابقه سلامتی بیمار کمک می کند.

Northwell Holdings و Aegis Ventures نیز در این فضا اقامت دارند. این شرکت ها شرکت مراقبت مجازی یائسگی را راه اندازی کردند Upliv در نوامبر، اولین شرکتی بود که از طریق مشارکت آنها بر عدالت در مراقبت های بهداشتی زنان متمرکز شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …