محکومیت مردی به دلیل حمله با اسلحه BB به کلینیک Planned Parenthood کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی که با اسلحه BB به کلینیک والدین برنامه ریزی شده در کالیفرنیا حمله کرد به 2 سال و نیم زندان محکوم شد.

فرشته ها — مردی که یک سلسله حملات اسلحه BB را در یک کلینیک برنامه ریزی شده والدین در جنوب کالیفرنیا انجام داد، به 2 سال و نیم در زندان فدرال محکوم شد.

دفتر دادستانی ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد که ریچارد رویدن چمبرلین، 53 ساله، روز دوشنبه در دادگاه فدرال لس آنجلس محکوم شد.

حداقل 11 حمله بین ژوئن 2020 تا مه 2021 یک مرکز برنامه ریزی شده والدین را در پاسادنا هدف قرار دادند. دادستان ها گفتند که به کسی آسیبی نرسید اما فردی که بیرون منتظر بیمار بود تقریباً ضربه خورد، کارکنان وحشت کرده بودند و ساختمان آسیب دید.

پلیس پاسادنا پس از حمله 7 می 2021، چمبرلین را متوقف کرد و متوجه شد که او هشت اسلحه BB و یک کوله پشتی حاوی یک تپانچه پر شده با کالیبر 22 داشت.

دفتر دادستانی ایالات متحده گفت که چمبرلین، که در سال 2012 در آریزونا به جرم تلاش برای حمل یک ماده مخدر برای فروش محکوم شد، متعاقباً تلاش کرد تا مالکیت سلاح های گرم دیگری را بفروشد یا انتقال دهد. در بازرسی از خانه او هزاران گلوله مهمات، پودر اسلحه، ده ها اسلحه BB و سایر اقلام مربوط به سلاح کشف شد.

چمبرلین در دسامبر 2022 به یک فقره نقض قانون فدرال آزادی دسترسی به ورودی های کلینیک و یک مورد جنایت در داشتن سلاح گرم و مهمات اعتراف کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …