پاداش کرتیس جونز با نقش کلیدی در پیروزی لیورپول | لیورپول

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منتقریباً یک سال از زمانی که لی کارسلی آنچه را که از کورتیس جونز می‌خواهد بیان کرد می‌گذرد. سرمربی تیم ملی زیر 21 سال انگلیس گفت: من از او انتظار بیشتری دارم. او باید هر روز و هر بازی بهترین بازیکن باشد. فکر می‌کنم او می‌تواند گل‌های بیشتری بزند، فکر می‌کنم می‌تواند بیشتر پاس گل بدهد. او باید آن را به طور منظم برای ما نشان دهد.»

زمان زیادی طول کشیده است، اما نشان دادن آن توسط جونز به طور منظم برای لیورپول، و کمک به احیای امیدهای باشگاه دوران نوجوانی اش در لیگ قهرمانان اروپا، پاداش شایسته بازیکنی است که صبرش در انتظار فرصتی برای دیدار است. خواسته هایی که کارسلی بیان کرد.

جونز تحت تأثیر قرار گرفت و بار دیگر گلزنی کرد زیرا لیورپول در روز دوشنبه موفق شد به هفت پیروزی متوالی در لیگ برتر در برابر لستر سقوط کرده دست یابد. این بازیکن 22 ساله هر پیروزی و 9 بازی گذشته لیورپول را آغاز کرده است، با فرم او و توانایی یورگن کلوپ در انتخاب یک هافبک ثابت در نهایت به ریکاوری هیجان انگیز این تیم در پایان فصل کمک می کند. گرت ساوت‌گیت که در استادیوم کینگ پاور تماشا می‌کرد، بیشتر از شکوفایی ترنت الکساندر-آرنولد به‌عنوان یک هافبک ترکیبی به تأمل پرداخت، زیرا جونز نشان داد که چقدر می‌تواند در سیستم خط میانی که سرمربی انگلیس اغلب به آن علاقه دارد، موثر باشد.

این سوال اجتناب ناپذیر مطرح شده است که عملکرد جونز برای بازسازی برنامه ریزی شده خط هافبک لیورپول در تابستان امسال چه معنایی دارد، با انتظار دو یا سه خرید برای آن بخش. پاسخ ساده هیچ است. استراتژی نقل و انتقالات یک باشگاه برتر، که حداقل برای یک سال ابداع و تجزیه و تحلیل شده است، پس از ظهور مجدد یک بازیکن جوان، اساساً تغییر نمی کند. جیمز میلنر، الکس آکسلید چمبرلین و نبی کیتا همچنان در نقل و انتقالات آزاد خواهند رفت.

و علاوه بر این، لیورپول همیشه می‌دانست که چه چیزی در جونز دارد: یک استعداد فوق‌العاده با محصول نهایی ثابت در سراسر رده‌های آکادمی، از نظر فنی فوق‌العاده، یک شخصیت بزرگ و محبوب و بازیکنی که به محض اینکه توسط تیم اصلی پذیرفته شد. به درجات آنها ارتقا یافت. هیچ شاهکاری در تیمی که در اوج قدرت قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان است، وجود ندارد.

ترنت الکساندر-آرنولد (چپ) و کرتیس جونز پس از پیروزی در لستر.
ترنت الکساندر-آرنولد (چپ) و کرتیس جونز پس از پیروزی در لستر. عکس: دارن استیپلز/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

هر بازیکن جوانی زمانی که با استعدادهای کلاس جهانی احاطه شده است باید وقت خود را بگذراند، اما انتظار جونز نیز به دلیل بدبختی ناامید شد. دو مصدومیت عجیب و دردناک پیشرفت او را در دو فصل گذشته متوقف کرد. او شش هفته از فصل گذشته را به دلیل خراشیدگی کره چشم بر اثر برخورد در حین تمرین از دست داد.

واکنش استرسی استخوان درشت نی، هافبک را برای 10 هفته از رقابت های فعلی کنار گذاشته و برنامه ای با مدیریت دقیق درمان، تمرین و زمان ریکاوری را ضروری می کند. هر گونه ترسی که ممکن است جونز با از دست دادن فوتبال در مرحله حساسی از دوران حرفه‌ای‌اش پشت سر بگذارد، با دویدن اخیر، مداوم و برجسته او در تیم کنار گذاشته شده است.

او می‌توانست فوتبال زیادی تماشا کند، می‌توانست بازی را بهتر درک کند [while sidelined] کلوپ بعد از لستر گفت و واقعاً اینطور به نظر می رسد. جایی که او بیش از همه پیشرفت کرد، ضد پرس – استثنایی – و سرعت بازی بود. او دیگر توپ را برای مدت طولانی نگه نمی‌دارد – او این کار را انجام می‌دهد و در لحظاتی باید انجام دهد، اما در تصمیم‌گیری بسیار سریع‌تر است.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

جونز یکی از چندین بازیکن از جمله فابینیو است که از تغییر موقعیت الکساندر-آرنولد سود برده است. ایجاد یک هافبک اضافی با مالکیت به جونز آزادی حمله را داده است، زیرا می داند که پوشش بیشتری در پشت آن وجود دارد. دو گل تقریباً یکسان او در مقابل لستر و تاتنهام، زمانی که به تیرک عقب رسید و با یک پاس از سمت راست به خانه رسید، دقیقاً همان چیزی است که کلوپ می‌خواهد از بازیکنانی با توانایی جونز ببیند.

سرمربی لیورپول معتقد است که استعدادهای توکست فصل بدی را پشت سر نگذاشته است، او فقط فرصت یک فصل خوب را نداشت. جونز زمان از دست رفته را جبران می‌کند و همچنین به ترتیب هافبک‌های لیورپول به او فشار می‌آورد. او برای تطبیق با صحبت های کارسلی نشان می دهد که می تواند به طور منظم برای تیم دوران کودکی خود بازی کند. کلوپ از جونز می خواهد که همچنان برای آنها ستاره بازی کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …