بیوه راجر ایلز می گوید مرداک در فاکس نیوز “ویرانی به بار آورده است” | اخبار فاکس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خانواده روپرت مرداک در فاکس نیوز “ویرانی به بار آورده اند”. گفت بیوه راجر ایلز، مدیر اجرایی سابق شبکه، افزود که این بارون 92 ساله رسانه ای “هرگز” به “نابغه” همسر فقیدش نزدیک نخواهد شد.

آیلز در 18 مه 2017 در سن 77 سالگی درگذشت. عامل سابق جمهوری خواه فاکس نیوز را به یک غول رسانه ای دست راستی تبدیل کرد اما کمتر از یک سال پس از اینکه به دلیل اتهامات آزار جنسی گسترده اخراج شد درگذشت.

روز دوشنبه، بیوه او، الیزابت آیلس، تهیه کننده و مدیر اجرایی سابق NBC، یک نامه صادر کرد توییت به مناسبت تولد 83 سالگی او.

او نوشت: «تولد بهشتی مبارک راجر آیلس». 20 سال طول کشید تا فاکس نیوز را به نیروگاهی که بود بسازید و تنها 6 سال طول کشید تا مرداک ها ویران کنند. روپرت فکر می کرد که می تواند کار شما را انجام دهد. چه شوخی. او دسته چک را دارد اما هرگز نتوانست به نبوغ شما نزدیک شود. پاره كردن.”

دسته چک روپرت مرداک اخیراً تحت فشار قرار گرفته است. فاکس با پرداخت 787.5 میلیون دلار برای حل و فصل دعوای 1.6 میلیارد دلاری افترا توسط Dominion Voting Systems به دلیل پخش دروغ های دونالد ترامپ در مورد تقلب در رأی دهندگان در شکست انتخابات ریاست جمهوری 2020 موافقت کرد.

این شبکه با دعواهای بالقوه پرهزینه دیگری مواجه است.

یکی دیگر از شرکت‌های ماشین‌های رای‌گیری، اسمارت‌ماتیک، یک شکایت ۲.۷ میلیارد دلاری برای افترا ارائه کرده است که فاکس آن را «تلاشی آشکار برای بازدارندگی روزنامه‌نگاران ما از انجام وظایفشان» خوانده است. یکی دیگر از شکایت های افترا توسط نینا یانکوویچ، رئیس سابق یک گروه دولت فدرال با هدف مبارزه با اطلاعات نادرست، تشکیل شد.

هفته گذشته، فاکس از ضرر 54 میلیون دلاری در سه ماه اول سال خبر داد.

الیزابت آیلس پس از توییت خود در روز دوشنبه با دیلی بیست صحبت کرد.

او گفت: «راجر هرگز دستش را از روی فرمان از روی فاکس برداشته بود،» او گفت که خانواده مرداک، اهل استرالیا، «اینجا به دنیا نیامده‌اند و شجره‌نامه مشابهی ندارند».

او همچنین پسران روپرت مرداک را مسخره کرد و گفت که شوهرش جیمز و لاچلان مرداک را “تویدل خنگ” و “تویدل احمق” خطاب می کرد.

آیلز در مورد لاچلان مرداک، مدیر اجرایی شرکت خبری پدرش، گفت: «به من گفته شد که او یک ماهیگیر نیزه‌ای است – نمی‌دانم که او وقت خود را در دفتر می‌گذراند یا نه».

آیلس سرنوشت شوهرش را به سرنوشت دیگر نام‌های بزرگ فاکس نیوز تشبیه کرد و گفت که مرداک‌ها «می‌دانستند چگونه سر او را بردارند».

او به دیلی بیست گفت: «این کاری بود که مرداک ها با راجر کردند، بیل اوریلی، اریک بولینگ، و آنها این کار را با تاکر انجام دادند.»

بیل اوریلی و اریک بولینگ مجریانی بودند که به اتهام سوء رفتار جنسی مجبور به اخراج شدند. تاکر کارلسون تا زمانی که پس از شهرک سازی Dominion اخراج شد، بهترین مجری برنامه پربیننده بود.

دلیل اخراج کارلسون هنوز مشخص نیست. از جمله مشکلات حقوقی فاکس، شکایت ابی گروسبرگ، تهیه کننده سابق است که ادعا می کند یک محیط کاری خصمانه و زن ستیزانه دارد، ادعا می کند که فاکس آن را “بی ارزش” و “مملو از اتهامات نادرست” خوانده است.

در ویدئویی که هفته گذشته فاش شد، با اشاره به حملات لیبرال به فاکس نیوز، کارلسون گفت که راجر ایلز “هرگز این چیزها را تحمل نمی کند”. کارلسون همچنین گفته است که اکنون قصد دارد در توییتر برنامه پخش کند.

فاکس نیوز در مورد اظهارات الیزابت آیلس اظهار نظری نکرد.

زمانی که آیلس درگذشت، روپرت مرداک او را یک «گوینده درخشان» نامید.

او همچنین گفت: «راجر و من یک ایده بزرگ را با هم به اشتراک گذاشتیم که او به گونه‌ای اجرا کرد که هیچ کس دیگری نمی‌توانست داشته باشد. بعلاوه، راجر یک وطن‌پرست بزرگ بود که هرگز برای عقایدش دست از مبارزه نکشید… ما همیشه به‌خاطر کسب‌وکار بزرگی که ساخته بود، بی‌نهایت سپاسگزار خواهیم بود. افکار و دعاهای ما با همسرش الیزابت و پسرش زاخاری است.»

الیزابت ایلز به هیولا گفت: “هنگامی که یک امپراتوری سقوط می کند، ممکن است امپراتوری دیگری ظهور کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …