گرگز بر سر فروش غذای داغ در میدان لستر پیروز شد | گرگس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نبرد بین حق فروش قاچ‌های سیب‌زمینی و رول‌های سوسیس در ساعات اولیه در مقابل هشدارهای پلیس در مورد موجی از جنایت و بی‌نظمی توسط گرگ به پیروزی رسیده است.

نانوایی‌های زنجیره‌ای در بحث تجارت آخر شب در فروشگاه لستر اسکوئر لندن، با شورای شهر وست مینستر به توافق رسیدند که به آن اجازه می‌دهد تا ساعت 2 بامداد غذای گرم بفروشد.

گرگز گفت که جلسه استیناف برنامه‌ریزی شده برای سه‌شنبه را پس از انعقاد قراردادی که به آن امکان می‌دهد تا ساعت 2 بامداد معامله شود، لغو کرده است، هرچند که امیدهایش برای معاملات 24 ساعته کمتر است.

این شرکت تابستان گذشته مجوز افتتاح فروشگاه خود در لستر اسکوئر را بین ساعت 11 شب تا 5 صبح به دلیل این ادعا که می‌تواند به یک «مرکز اغتشاشات آخر شب و رفتارهای ضد اجتماعی» تبدیل شود، رد شد.

این دعوا قرار بود در یک جلسه استیناف سه روزه در دادگاه قضات وست مینستر از روز سه شنبه 16 مه دوباره داغ شود – اما این جلسه لغو شده است.

Roisin Currie، مدیر اجرایی Greggs، گفت که جلسه استماع لغو شده است زیرا پس از گفتگو با Westminster “به راه حل خوبی برای هر دو طرف رسیده است”. او گفت که گرگز 24 ساعت در روز معامله نمی‌کند، اما می‌تواند «بیش از نیمه‌شب» باز شود.

Greggs برای فروش رول های سوسیس علامت تجاری خود و سایر شیرینی ها نیازی به مجوز ندارد، زیرا آنها در جای دیگری تهیه می شوند و در فروشگاه گرم نگهداری نمی شوند.

با این حال، برای فروش غذاها و نوشیدنی‌های داغ از جمله بیکن باپس، رول‌های سوسیس صبحانه و قاچ‌های سیب‌زمینی، و همچنین چای و قهوه، بین ساعت 11 شب تا 5 صبح، به مجوز ویژه از مقامات محلی نیاز دارد.

Greggs گفت که ترجیح داده است که بعد از ساعت 11 شب تا رسیدن به توافق جدید باز نشود، زیرا مشتریان ممکن است سردرگم شوند اگر منوی کامل آن تمام شب در دسترس آنها نباشد و این امر به احتمال زیاد باعث ایجاد مشکل می شود.

رقبای نزدیک از جمله مک دونالد می توانند غذای گرم را تا ساعات اولیه بفروشند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

درخواست گرگس برای معامله در اواخر شب توسط شورای وست مینستر مسدود شد، زیرا پلیس متروپولیتن گفت که محل های فست فود که بعد از ساعت 11 شب کار می کردند، کسانی را که در میخانه ها و بارهای اطراف مشروب می نوشیدند، به خود جلب می کرد، با “اثر احتمالی افزایش جرم و جنایت و بی نظمی در منطقه”. منطقه و افزایش تقاضا برای منابع پلیس که در حال حاضر گسترش یافته است.

پلیس گفت این واقعیت که این فروشگاه صندلی نداشت، مشکلاتی را برای پراکنده کردن جمعیت از اطراف باغ‌های میدان لستر ایجاد می‌کند.

اخبار درخواست تجدیدنظر زمانی منتشر شد که گرگز افزایش 17 درصدی در فروش اساسی را در 19 هفته منتهی به 13 می نشان داد. این شرکت اعلام کرد که فروش غذاهای گرم از جمله گوژون مرغ و قاچ سیب زمینی رشد شدیدی را نشان می‌دهد، زیرا عصر که سریع‌ترین رشد فروش را داشته است.

کوری گفت که گرگز سخت تلاش می‌کرد تا از افزایش قیمت‌ها جلوگیری کند، زیرا هزینه انرژی و بسته‌بندی را برای چندین ماه ثابت کرده بود. او اضافه کرد که تورم همچنان تحت تاثیر قرار می‌گیرد و قیمت نیروی کار و کالاها افزایش می‌یابد و او انتظار دارد که هزینه‌ها در سال آینده تا 10 درصد افزایش یابد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …