کشته شدن مرد و زن در حمله مشکوک با چاقو در هادرسفیلد به نام پلیس | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس نام مرد و زنی را که در حمله مشکوک با چاقو در هادرسفیلد کشته شدند، اعلام کرد.

پلیس یورکشایر غربی گفت که دو قربانی کیتی هیگتون 27 ساله و استیون هارنت 25 ساله از هادرسفیلد هستند. هیگتون مادر چهار فرزند بود و هارنت دوست پسر جدید او بود.

مرد 34 ساله ای به ظن قتل مضاعف دستگیر و در بازداشت پلیس به سر می برد.

پلیس در ساعت 9.53 صبح روز دوشنبه به خانه ای در منطقه دالتون در هادرزفیلد فراخوانده شد، زیرا امدادگران هیگتون و هارتنت را پیدا کردند که صدمات متعددی متحمل شده بودند و در محل حادثه جان باختند.

به گفته پلیس، تحقیقات پس از مرگ هنوز انجام نشده است، اما هر دو قربانی جراحات وارده بر اثر یک اسلحه تیغه دار شده اند.

روز سه شنبه حضور گسترده پلیس و محاصره در محل باقی مانده است از قتل مظنون در هارپ اینگه، خیابان مسکونی مورد نظر.

برادر و خواهر شوهر سابق هیگتون از او به عنوان “بهترین مادر” ادای احترام کردند و گفتند که خانواده “کاملاً ویران شده” بودند زیرا آنها به نمایندگی از دو فرزند بزرگ او در محل حادثه گل گذاشتند.

برادر شوهر سابق او که نخواست نامش فاش شود، گفت که برادرش به مدت هفت سال با هیگتون رابطه داشت و پدر دو فرزند بزرگتر او، دختران نه و ده ساله او بود.

او به خبرگزاری پی‌اس‌اس گفت که بچه‌ها «هنگام وقوع حادثه در ملک بودند». او هیگتون را «حبابی، برون‌گرا، سرگرم‌کننده» و «مادر بزرگی» توصیف کرد.

یکی از ساکنان خیابان پشت هارپ اینگه گفت: “با آمبولانس هوایی و پزشکی قانونی می دانستم که جدی است. آنها تمام روز بیرون بودند.»

کارتی که با گل در محل باقی مانده بود، نوشته بود: «عزیزم را پاره کن. ما شما رو دوست داریم. دیگر رنجی نیست.» دیگری گفت: “من خیلی متاسفم که اوضاع چگونه به پایان رسیده است.”

اسکات آی آنسون، که در هارپ اینگه زندگی می کند، گفت که زنی را که در خانه زندگی می کرد، اما او و فرزندانش را دیده بود، نمی شناخت.

او گفت: «آنها خودشان را حفظ کردند، اما بسیاری از مردم آنها را دوست داشتند. «این یک خیابان خانوادگی بزرگ است. می دانستم که او شریکی دارد اما هرگز او را ندیدم.»

پلیس گفت که افسران آموزش دیده ویژه از خانواده های خود حمایت می کنند و ماموران گشت زنی در منطقه محلی برای اطمینان دادن به ساکنان انجام می دهند.

Det Supt Marc Bowes از تیم تحقیقات اصلی و قتل این نیرو، گفت: «این به وضوح یک تخلف استثنایی جدی بوده است و من می توانم به ساکنان قول بدهم که تحقیقات کامل درباره قتل این مرد و زن ادامه دارد.

ما در حال انجام تحقیقات گسترده در محل حادثه و سایر مکان‌ها در منطقه دالتون هستیم، زیرا در حال بررسی شرایط وقوع آن هستیم.

او افزود: «من از هر کسی که در طول شب یا امروز صبح فعالیت مشکوکی را در ملک در Harpe Inge مشاهده کرد، درخواست می‌کنم با ما تماس بگیرند.

“ساکنان در منطقه مجاور نیز شاهد افزایش حضور پلیس در خیابان های خود خواهند بود و من می خواهم به آنها و جامعه گسترده تر اطمینان دهم که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا افراد مسئول این جرم را به دست عدالت بسپاریم.”

پلیس از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد می‌خواهد با تیم تحقیق و تفحص اصلی 101 با شماره 408 پلیس در 15 مه تماس بگیرد یا با Crimestoppers با شماره 0800 555111 تماس بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …