سم کر و چلسی بار دیگر در ومبلی – هفته نامه فوتبال زنان | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در پاد امروز: فوتبال یک بازی ساده است – 22 زن به مدت 90 دقیقه یک توپ را تعقیب می کنند و در پایان سم کر گل می زند. برای سومین فینال متوالی جام حذفی زنان در ومبلی، کر به گل رسید و چلسی پیروز شد – این بار تنها با یک گل مقابل منچستریونایتد پرشور.

مارک اسکینر از تحویل اولین مهره یونایتد توسط اما هیز در مقابل جمعیتی رکورددار در ومبلی ممانعت به عمل آورد و ممکن است در لیگ با دو بار بازی چلسی قبل از میزبانی یونایتد از سیتی در عصر یکشنبه، درد و رنج مشابهی را متحمل شود.

پانل فینال را تشریح می کند، به یک آخر هفته بزرگ WSL نگاه می کند و از شنوندگان سؤال می کند.عکس از مارک اتکینز/گتی ایماژ.  سم کر، لورن جیمز، کادیشا بوکانان و گورو ریتن از چلسی در فینال جام حذفی زنان Vitality با این جام جشن گرفتند.

عکس: مارک اتکینز/گتی ایماژ

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …