دربی همچنان در جستجوی تیتر اصلی خود با مانت دتوری نهایی نشده است | دربی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیدر اینجا فصل‌هایی است که شرط‌بندی دربی حول یک اسب می‌چرخد، و فصل‌های دیگر زمانی که ما در اولین شنبه ماه ژوئن از خواب بیدار می‌شویم، بدون اینکه ایده‌ای روشنی از مورد علاقه‌مان داشته باشیم، مهم نیست که کدام اسب جلوتر به خانه می‌آید. اجرای معروف ترین کلاسیک جهان در سال 2023 همچنان می تواند اولی باشد تا دومی، اما زمان رو به اتمام است.

از آنجایی که همه چیز جلوتر از Dante Stakes در روز پنجشنبه در یورک، آخرین مرحله در چرخه سنتی آزمایشات کلاسیک است، فقط سه نام با شانس تک رقمی در شرط‌بندی دربی پیش از پایان وجود دارد و هیچ‌کدام نمی‌توانند چیزی را ارائه دهند که می‌توان آن را توصیف کرد. مدارک چدنی

مورد علاقه محدود، تقریباً به طور پیش فرض، دستور نظامی چارلی اپلبی است، که برادر کامل آدایار، برنده دربی اپلبی در سال 2021 است، اما پس از غرق شدن مسیر لینگفیلد، آزمایش Epsom خود را در همه حال اجرا کرد. بعدی در لیست، آگوست رودن است، دوازدهمین نفر از 14 نفر در 2000 گینه، اما ظاهراً هنوز نامزد اصلی آیدان اوبراین است، در حالی که کسی جز فرانکی دتوری در مورد اینکه آیا Arrest پس از پیروزی در نرم افزار Epsom را در زمینی سریعتر مدیریت خواهد کرد یا خیر ابراز تردید کرد. رفتن در گلدان چستر

Sprewell جسیکا هرینگتون، برنده قانع کننده دربی Trial در لئوپاردتاون در زمین سنگین اوایل این ماه، نیز ادعایی را برای بررسی مطرح کرده است، اما دانته آخرین فرصت را برای اسب – و شاید، جوکی اش – برای به دست گرفتن کنترل فراهم می کند. از روایت در آستانه Epsom.

هویت آخرین مسابقه دربی دتوری پس از اعلام او در زمستان مبنی بر اینکه کمپین Flat 2023 آخرین بازی او خواهد بود، همیشه موضوع گمانه زنی های شدیدی بود. Arrest رهبر باشگاه پس از موفقیتش در چستر است، اما جان گوسدن، که او را به عنوان شماره 1 حفظ می کند، یکی از طرفداران پر و پا قرص دانته است که آن را با دو برنده دربی تا به امروز، Benny The Dip و Golden Horn به دست آورده است.

Epictetus که ماه گذشته بیش از 10 فریم از سفر دربی در مسابقه آبی ریبند Epsom موفق شد، تنها دونده اصطبل گوسدن در یک میدان دانته 12 نفره است و با این حال می تواند شریک کلاسیک دتوری باشد اگر او با اعتقاد کافی برای نشان دادن استقامت برنده شود. ماه آینده مشکلی نیست با این حال، 11 حریف او شامل چندین تیپ سبک هستند که می توانند با موفقیتی قاطع به سمت صدر بازار حرکت کنند، یا حتی در راس آن قرار گیرند.

Canberra Legend که در دو مسابقه شرکت نکرده است، در دو شروع امسال شکست ناپذیر است و در حال حاضر 16-1 برای Epsom، در کنار Flying Honours، سه از پنج در دو و تنها دونده Appleby در این مسابقه. White Birch، برنده Ballysax Stakes در یک زمان قوی، یکی دیگر از رقبای جذاب برای حیاط کوچک جان مورفی در کانتی کورک است.

حداقل به زبان اسبی، دربی امسال همچنان در جستجوی تیتر اصلی خود است. ممکن است در نهایت معلوم شود که آن اسبی است که دتوری بر پشتش است. یا هنوز می‌تواند یک کلت باشد که حتی در حال حاضر، هنوز با شانس دو رقمی عرضه می‌شود – و بهترین قهرمانان اکشن همیشه درست در زمان کوتاه از راه می‌رسند.

یک شرط عالی را جمع آوری کنید تا Musidora را به زمین بفرستید

جک شانون پس از گرفتن مجوز در اصطبل تاریخی وست ایلسلی از پدرش، میک، شروعی چشمگیر به حرفه تمرینی خود داشته است و او یک رقیب جذاب برای گروه سه Musidora Stakes، آخرین آزمایش بزرگ بریتانیا است. اوکس، در بعد از ظهر افتتاحیه جلسه دانته یورک در روز چهارشنبه.

Gather Ye Rosebuds یکی از سه مورد در رشته هشت نفره است که برای دویدن در کلاسیک به یک ورودی تکمیلی نیاز دارد، اما نشان داد که برای توجیه دویدن در یک آزمایش زمانی که نزدیک به 10 طول از زمین خود در اولین بازی خود در یک مسابقه دور کرد، بیش از اندازه کافی نشان داد. دوشیزه ماه گذشته در نیوبوری

رفتن آن روز سنگین بود، که احتمالاً برتری او را اغراق آمیز می کرد، اما Gather Ye Rosebuds به شدت ادامه داشت تا در زمان بسیار هوشمندانه تحت شرایط، پیروز شود.

Gather Ye Rosebuds برنده آسانی از سهام Dreweatts Maiden Fillies در نیوبوری بود.
Gather Ye Rosebuds برنده آسانی از سهام Dreweatts Maiden Fillies در نیوبوری بود. عکس: ایان هدینگتون/racingfotos.com/Shutterstock

او مسلماً به همان اندازه، اگر نگوییم بیشتر از کیهان بی‌نهایت سر مایکل استوت، محبوب احتمالی چهارشنبه و دومین مورد علاقه فعلی اوکس، در مسابقه‌ای مشابه در نشست نیومارکت گینه به دست آورد. با این حال، طعم شانون تقریباً سه برابر قیمت است.

نواکای، که در ماه اکتبر در گروه یک فیلیز مایل شکست خورد، استاندارد عادلانه ای را تعیین می کند، اما غنچه های رز را جمع کنید (3.35) طبق رتبه بندی تایمفرم فقط 6 پوند از او عقب تر است و یک شرط عالی در حدود 6-1 برای پیشرفت از اولین فرم خود در زمین بهتر چهارشنبه است.

یورک 1.50 ویلیام هاگاس این را با بچه های چهار ساله سبک مسابقه دو سال اخیر به دست آورده است لا یکل مشخصات تقریباً یکسانی دارد.

نیوتن ابوت 2.05 دوزخ مقدس او به عنوان یک نفر پیشتاز در مسیرهای تیز شناخته شده است و چشم انداز منصفانه ای برای پنجمین برد از شش شروع دارد.

یورک 2.25 مسیر، سفر، قرعه کشی و شرایط برای همه ایده آل به نظر می رسند مردخوش شانس، ارقام فرم او در معلولیت سرعت یورک در سال گذشته 2-2-1-5 بود.

یورک 3.00 پرنسس همیشه محبوب هایفیلد به لوله بازکنی نیاز دارد که در استرالیا آموزش دیده باشد. ستاره شناس، قرار گرفتن در شرکت گروه یک در خانه و در دبی، می تواند اندازه گیری خود را داشته باشد.

یورک 4.10 رمضان هیچ شانسی در دویدن در آخرین شروع نوجوانان خود در ایرلند نداشت، هنوز هم تلاش بسیار مفیدی را انجام داد و از آن دسته بود که در سه سالگی بهتر بود که در طول زمستان به پایان رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …