CBI با هدف “بازسازی اعتماد” مدیر ارشد مردمی منصوب می کند | کنفدراسیون صنایع بریتانیا (CBI)

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کنفدراسیون صنایع بریتانیا که رسوایی زده است، در تلاش برای اصلاح فرهنگ داخلی گروه لابی پس از یک سری اتهامات سوء رفتار جنسی که توسط آبان نیوز گزارش شده است، یک “افسر ارشد مردمی” را منصوب کرده است.

الیزابت والاس، یک شکارچی سابق بلک راک، نقش جدید را به عنوان بخشی از کمیته اجرایی CBI بر عهده خواهد گرفت و در مورد رفتار و مسائل فرهنگی در محل کار به طور مستقیم به هیئت مدیره گزارش خواهد داد.

CBI گفت که انتصاب والاس جدیدترین از یک سری گام های تعیین کننده برای بازسازی اعتماد به فرهنگ و هدف CBI است و همچنین مشاور اخلاق تجاری Principia Advisory را برای کمک به بازنگری عملیات خود در اوایل ماه جاری منصوب کرده است.

گروه لابی در حالی که تلاش می کند اعتماد اعضای خود را دوباره به دست آورد، یک طرح چرخشی گسترده را آغاز می کند.

بیش از 50 کسب و کار بزرگ، از جمله جان لوئیس و نات وست، ماه گذشته پس از انتشار مجموعه ای از اتهامات سوء رفتار جنسی توسط آبان نیوز، عضویت خود را به حالت تعلیق درآوردند یا لغو کردند. این اتهامات شامل ادعای یک زن مبنی بر اینکه توسط یک مدیر در طول یک مهمانی تابستانی در قایق در رودخانه تیمز در سال 2019 مورد تجاوز قرار گرفته است، و ادعای دوم مبنی بر اینکه یک زن جداگانه توسط دو همکار مرد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است که در یک دفتر خارج از کشور CBI کار می کرد.

این گروه لابی گفت والاس با اجرای 35 توصیه ارائه شده توسط شرکت حقوقی فاکس ویلیامز، که تحقیقات مستقلی را در مورد اتهامات سوء رفتار در گروه لابی تجاری انجام داده و راه‌هایی را که این گروه می‌تواند فرهنگ و مدیریت خود را بهبود بخشد، تشریح کند، آغاز خواهد کرد.

در حالی که CBI عملیات رسمی خود را متوقف کرده است، خود را برای یک مجمع عمومی فوق العاده در 6 ژوئن آماده می کند، زمانی که انتظار می رود تلاش کند اعتماد – و هزینه های قابل توجه – اعضای سابق را دوباره به دست آورد.

راین نیوتن اسمیت، مدیر کل CBI، گفت که نقش والاس «در اصلاح استراتژی افراد ما – تعریف ارزش‌های مشترک ما در حالی که به طور جمعی از چالش‌های هفته‌های اخیر بهبود می‌یابد، جدایی‌ناپذیر خواهد بود. با بیش از دو دهه تجربه، من مطمئن هستم که راهنمایی های او تلاش های ما را برای ایجاد تغییرات معنادار در CBI تسریع خواهد کرد.

نیوتن اسمیت قبلاً به برنامه‌هایی برای تغییر نام CBI به عنوان بخشی از یک اصلاح گروهی اشاره کرده است. خود مدیرکل بخشی از این اصلاحات است، زیرا تونی دانکر را که در ماه آوریل پس از اتهامات غیرقانونی جداگانه علیه او اخراج شد، برکنار شد که به اتهامات تجاوز جنسی مرتبط نبود.

پس از برکناری دانکر به بی‌بی‌سی گفت که احساس می‌کرد به دلیل اتهامات غیرمرتبط با رفتار خود، «مرد پاییز» بوده و شهرتش «بی‌خطر» شده است.

والاس گفت که خوشحال است که هیئت مدیره به او اعتماد کرده است تا “راه را برای تحول فرهنگی در اینجا در CBI رهبری کند”.

اطلاعات و پشتیبانی برای هر کسی که تحت تأثیر تجاوز جنسی یا سوء استفاده جنسی قرار گرفته است از سازمان های زیر در دسترس است. در بریتانیا، Rape Crisis به شماره 0808 500 2222 در انگلستان و ولز، 0808 801 0302 در اسکاتلند، یا 0800 0246 991 در ایرلند شمالی پشتیبانی می‌کند. در ایالات متحده، Rainn پشتیبانی را در 800-656-4673 ارائه می دهد. در استرالیا، پشتیبانی در 1800Respect (1800 737 732) در دسترس است. سایر خطوط کمک بین المللی را می توانید در ibiblio.org/rcip/internl.html پیدا کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …