مایکل گوو هشدار داد محافظه‌کاران در انتخابات بعدی با جنگ‌های فرهنگی پیروز نخواهند شد | مایکل گوو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل گوو هشدار داده است که محافظه‌کاران باید بدانند که در انتخابات به‌جای جنگ‌های فرهنگی، برنده اقتصاد و خدمات عمومی است.

گوو در سخنرانی خود در کنفرانس محافظه‌کاری ملی (NatCon) در وست‌مینستر، یک روز پس از سخنرانی براورمن به شدت جناح‌گرایانه در همان رویدادی که «متخصصان و نخبگان» و «صحت سیاسی» را محکوم کرد، تلاش کرد که هیچ انتقاد مستقیمی از وزیر کشور نداشته باشد. .

اما در مصاحبه‌ای روی صحنه از او پرسیده شد که آیا محافظه‌کاران نیاز به تعامل با چنین موضوعاتی دارند، گوو بر آنچه که به گفته او فضیلت «ملایمت و ثبات و گفتمان» است تأکید کرد.

او گفت: “من فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق مردم در این کشور مدنیت را ترجیح می دهند. این به کل مسئله جنگ فرهنگی که در حال حاضر بیداد می کند، می رود.

اصول خاصی وجود دارد که باید از آنها دفاع کنید. و این کاملاً حیاتی است که ما واقعیت بیولوژیکی را انکار نکنیم یا احساس نکنیم که باید برای جنبه‌هایی از گذشته خود که منابع واقعی غرور هستند عذرخواهی کنیم.

“اما ما باید این کار را با اعتماد به نفس انجام دهیم که به این معنی است که ما نیازی به سخت گیری نداریم.”

گوو، دبیر جوامع، گفت که تغییر رسانه ها و چشم انداز رسانه های اجتماعی به افزایش برجستگی موضوعات جنگ فرهنگی کمک کرده است. او افزود: «شیوه‌ای که الگوریتم‌ها در آن کار می‌کنند، مردم را به سمت قطب‌ها سوق می‌دهد، و روشی که در آن بخش‌های خاصی از رسانه‌ها کار می‌کنند به این معناست که آنها تمایل دارند به اتاق‌های پژواک تبدیل شوند».

با این حال، او استدلال کرد که رأی دهندگان به احتمال زیاد احزاب و دولت ها را در زمینه های دیگر قضاوت می کنند.

گوو گفت: «در واقع فکر می‌کنم که اقتصاد همچنان محوری است. وقتی نوبت به وظیفه کسل کننده و مبتذل پیروزی در انتخابات عمومی می رسد، و حتی کار خسته کننده تر و حتی خسته کننده تر دولت، مهم ترین کاری که باید انجام شود تمرکز بر سیاست های اقتصادی درست، سیاست های درست برای ارائه خدمات عمومی است. و غیره.»

سخنان گوو رد مودبانه گرایش فزاینده برخی از محافظه‌کاران است، همانطور که در گردهمایی NatCon، سازماندهی شده توسط یک اندیشکده راست‌گرای ایالات متحده، برای اتخاذ رویکردی جنگجویانه‌تر نسبت به موضوعاتی مانند نژاد و جنسیت، و گرفتن ایده‌ها از پوپولیست‌هایی مانند مجارستان برجسته شد. ویکتور اوربان و جورجیا ملونی از ایتالیا.

براورمن بیشتر سخنرانی خود را به انتقاد از آنچه که به گفته او تلاشی از سوی چپ برای بی ارزش کردن میراث بریتانیا بود اختصاص داد، در حالی که میریام کیتس، نماینده حزب محافظه کار، گفت «مارکسیسم فرهنگی» یکی از دلایل کاهش نرخ زاد و ولد در بریتانیا بود.

گوو، که در تمجید از فراخوان براورمن برای کاهش تعداد مهاجرت قانونی بود، گفت که چنین دیدگاه‌های متفاوتی “نشانه‌ای است که حزب ما و جنبش گسترده‌تر ما سالم هستند، که می‌توانید بحث کنید”.

با این حال، در میان کنفرانسی که شاهد تمجید سایر سخنرانان از اوربان و دونالد ترامپ و توصیف توطئه فرضی گروه‌های چپ برای ریشه‌کن کردن دموکراسی بودند، او بر لزوم «به رسمیت شناختن آنچه در بریتانیا و بریتانیا متمایز و گرامی است» تأکید کرد.

گوو گفت: «در برخی از تفسیرهایی که پیرامون محافظه‌کاری ملی وجود دارد، فکر می‌کنم مردم سعی می‌کنند نشان دهند که این تلاشی است برای وارد کردن ایده‌های آمریکایی، ایدئولوژی آمریکایی و محافظه‌کاری آمریکایی به بریتانیا». مورد

او همچنین با ملایمت ایده دیگری از یک نماینده حزب محافظه کار، آندریا جنکینز، در یک کنفرانس مردمی در روز شنبه، مبنی بر اینکه بسیاری از همکاران حزبی او در لیبرال دموکرات ها جای می گیرند، رد کرد.

گوو گفت: «دولت ائتلافی پنج سال جذاب بود، اما نمی‌توانم حتی یک محافظه‌کار را به یاد بیاورم که مرا به یاد کریس هوهن بیاندازد».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …