نتفلیکس به شرکت های باند پهن بریتانیا در مورد سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور هشدار می دهد | نتفلیکس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نتفلیکس به شرکت‌های مخابراتی از جمله Sky، Virgin Media و BT هشدار داده است تا برای واکنش احتمالی مشتریانی که فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی آن را از طریق سرویس‌هایشان تماشا می‌کنند، آماده شوند، زیرا این سرویس استریم آماده می‌شود تا با شیوه گسترده اشتراک‌گذاری رمز عبور که به میلیون‌ها کاربر اجازه می‌دهد سرکوب کند. خانه های بریتانیا برای تماشای رایگان.

نتفلیکس که با به اشتراک گذاری رمز عبور به عنوان یکی از چندین حرکت برای افزایش سودآوری در بحبوحه کاهش نرخ رشد مشترکین جدید سخت تر می شود، تخمین زده است که حدود 100 میلیون خانه که هزینه خدمات آن را در سطح جهانی پرداخت می کنند، رمزهای عبور خود را با دوستان و خانواده به اشتراک می گذارند.

انتظار می‌رود که بزرگترین سرویس استریم جهان، که از قبل شروع به سرکوب اشتراک‌گذاری رمز عبور در مناطقی از جمله آمریکای لاتین، نیوزلند، اسپانیا، پرتغال و کانادا کرده است، در هفته‌های آینده شروع به هدف قرار دادن مشترکین بریتانیایی کند.

به گفته شرکت تحقیقاتی Digital i، حدود یک چهارم از 15 میلیون مشترک نتفلیکس در بریتانیا، تقریباً 4 میلیون خانه، به دیگران اجازه می دهد تا از خدمات آنها به صورت رایگان استفاده کنند.

نتفلیکس قصد دارد از مشتریان پولی دریافت کند تا مکان اصلی را تعیین کنند و هنگامی که حساب آنها در مناطق دیگر استفاده می شود به دارنده حساب هشدار داده می شود. آنها تشویق خواهند شد تا برای یک مدل «اشتراک‌گذاری پولی» ثبت نام کنند، که به گونه‌ای طراحی شده است که کاربران رایگان را برای چند پوند اضافی در ماه اضافه کنند.

این شرکت در اقدامی که اولین بار توسط فایننشال تایمز گزارش شد، مذاکراتی با شرکای خود انجام داده است که خدمات خود را با بسته های تلویزیون و پهنای باند خود – مانند Sky، TalkTalk، Virgin Media و BT – برای هشدار دادن به آنها در مورد سرکوب قریب الوقوع انجام داده است.

شرکت‌های مخابراتی احتمالاً تماس‌ها، چت‌ها و پرسش‌های ایمیلی را از برخی مشتریان درباره محدودیت‌های احتمالی استفاده از آن‌ها که به اشتراک‌گذاری رایگان آن عادت کرده‌اند، دریافت می‌کنند.

مت راس، مدیر Digital i گفت: «ممکن است در ابتدا کمی واکنش زانویی از سوی برخی مشترکین وجود داشته باشد. ما شاهد کاهش بازدید از هر حساب در اسپانیا بوده ایم، جایی که نتفلیکس قبلاً شروع به سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور کرده است. سوال این است که تأثیر کلی در دراز مدت بر تعداد مشترکین چه خواهد بود.»

اسپانیا نسبت به بریتانیا نرخ به اشتراک گذاری رمز عبور بسیار بالاتری دارد و 39 درصد از کاربران نتفلیکس لاگین خود را به اشتراک می گذارند.

در اوایل سال جاری، نتفلیکس به تعویق انداختن عرضه گسترده تر سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور خود را از سه ماه اول سال به دوره آوریل تا ژوئن پس از اینکه شرکت متوجه «واکنش لغو» شد، انجام داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با این حال، نتفلیکس گفت که پس از کاهش اولیه، مشترکین به‌زودی شروع به اضافه کردن حساب‌های «عضو اضافی» کردند و به کانادا اشاره کرد که پایگاه مشترکین پولی از زمان راه‌اندازی طرح «اشتراک‌گذاری پولی» رشد کرده است.

ریچارد بروتون، تحلیلگر Ampere، می‌گوید: «بر اساس آنچه در بازارهایی دیده‌ایم که نت‌فلیکس برنامه‌اش را تاکنون اجرا کرده است، حیرت زیادی در میان پایگاه مشترکین ایجاد نشده است. نتفلیکس زمان زیادی برای آزمایش این موضوع داشته است. ارتقاء برای افزودن افراد بیشتر چندان غیراقتصادی نیست، ما نمی بینیم که تعداد زیادی از مردم از عدم امکان دسترسی رایگان به نتفلیکس عصبانی هستند.

نت‌فلیکس همچنین با راه‌اندازی یک ردیف قیمت‌گذاری جدید با قیمت ۴.۹۹ پوند در ماه در بریتانیا که برای اولین بار شامل تبلیغات می‌شود، به بحران هزینه‌های زندگی پاسخ داد.

Netflix، Sky، Virgin Media، TalkTalk، Sky و BT از اظهار نظر خودداری کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …