فولارین بالوگون بازیکن آرسنال ترجیح داد به جای انگلیس برای ایالات متحده بازی کند | ایالات متحده آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فولارین بالوگون، مهاجم آرسنال، نماینده ایالات متحده در سطح بزرگسالان را انتخاب کرده است و فیفا درخواست فوتبال ایالات متحده را برای تغییر شرایط ملی او از انگلیس در روز سه شنبه تایید کرد.

بالوگون که در این فصل به صورت قرضی با ریمز در لیگ 1 بازی کرده است، تا سطح زیر 21 سال برای انگلیس بازی کرده است، اما اکنون به نظر می رسد برای تیم ملی ایالات متحده بازی کند، تیمی که میزبان مشترک جام جهانی بعدی مردان در سال 2026 است.

این بازیکن 21 ساله که در این دوره 19 گل در لیگ برتر فرانسه به ثمر رسانده، در بروکلین متولد شد اما در لندن بزرگ شد. بالوگون همچنین از طریق والدینش واجد شرایط بازی در فوتبال بین المللی برای نیجریه بود.

«پدر و مادرم در تعطیلات بودند [in the US] برای چند ماه چون ما در نیویورک خانواده داریم. اما خیلی زود پس از تولد من، همه ما به لندن بازگشتیم.

بالوگون که نماینده ایالات متحده در سطح زیر 18 سال است، افزود: “لندن شهر من است، جایی که من بزرگ شدم، جایی که دوستانم هستند.” اگر مردم از من بپرسند اهل کجا هستم، من می گویم که انگلیسی هستم. اما، بله، من مخلوطی از همه این فرهنگ ها هستم.»

تصمیم بالوگون برای نمایندگی از ایالات متحده پنج هفته قبل از بازی انگلیس در مسابقات قهرمانی اروپا زیر 21 سال که به میزبانی رومانی و گرجستان برگزار می شود، گرفته می شود. شاگردان لی کارسلی در گروه C به مصاف آلمان، اسرائیل و جمهوری چک می روند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این اقدام یک کودتا برای فوتبال ایالات متحده است که بالوگون در دیداری که در ماه مارس به فلوریدا داشت از او خواستگاری کرد. انتظار می رود که او بخشی از تیم USMNT برای جام طلایی باشد که از 24 ژوئن تا 16 ژوئیه تابستان امسال میزبان آن است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …