پلیس می‌گوید راننده آمریکایی که به دلیل سرعت غیرمجاز سرگردان شده بود، سعی کرد جای خود را با سگ عوض کند | کلرادو

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس در کلرادو مدعی است راننده ای که به دلیل سرعت غیرمجاز به جلو کشیده شده بود و به نظر مأموران مست است، سعی کرد جای خود را با سگش عوض کند تا از دستگیری جلوگیری کند.

پلیس روز یکشنبه در یک پست فیس بوک اعلام کرد که یک افسر در حال مانور دادن به راننده در داخل ماشین قبل از پیاده شدن در سمت مسافر شنبه شب در اسپرینگفیلد، شهری با حدود 1300 نفر در دشت شرقی کلرادو، تماشا کرد.

به گفته پلیس، مرد که به وضوح علائم مستی را نشان می داد، گفت که پشت فرمان نیست. پلیس گفت که وقتی از افسر پرسیدند قبل از اینکه او را بکشند چند نوشیدنی خورده فرار کرد و در فاصله 20 یاردی (18 متری) گرفتار شد.

این مرد پس از انتقال به بیمارستان برای معاینه، به ظن اتهاماتی از جمله رانندگی تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر، رانندگی با اختلال توانایی و تحت تعقیب بودن با دستور بازداشت قبلی دستگیر شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …