جو بایدن و کوین مک کارتی با ورود مذاکرات سقف بدهی به زمان بحران – زنده | جو بایدن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

یلن مهلت 1 ژوئن برای توقف محدودیت بدهی را تأیید می کند

در نامه ای به رئیس جمهوری خواه مجلس: کوین مک کارتی، منتشر شد دیروز وزیر خزانه داری جانت یلن، تایید کرد که اولین روز ژوئن همچنان تاریخ تخمینی است که در آن دولت ایالات متحده می تواند در صورت عدم افزایش سقف بدهی، نکول کند و این امیدها را از بین می برد که درآمد مالیاتی یا سایر اقدامات می تواند ضرب الاجل را بیشتر به عقب براند.

“با اطلاعات اضافی در حال حاضر، من می نویسم تا یادآور شوم که ما هنوز تخمین می زنیم که اگر کنگره تا اوایل ژوئن برای افزایش یا تعلیق سقف بدهی اقدام نکند، خزانه داری احتمالا دیگر قادر به انجام تمام تعهدات دولت نخواهد بود. اوایل ژوئن، یلن نوشت: «تاریخ واقعی خزانه داری که اقدامات خارق العاده را انجام می دهد ممکن است چند روز یا چند هفته دیرتر از این تخمین ها باشد.»

او سپس به مک کارتی هشدار داد که حتی اگر در آخرین لحظه از یک نکول اجتناب شود، عدم اطمینان طولانی قبلاً مشکلاتی را برای اقتصاد ایالات متحده ایجاد کرده است.

ما از بن بست های محدودیت بدهی های گذشته آموخته ایم که انتظار تا آخرین لحظه برای تعلیق یا افزایش سقف بدهی می تواند آسیب جدی به اعتماد کسب و کار و مصرف کننده وارد کند، هزینه های استقراض کوتاه مدت را برای مالیات دهندگان افزایش دهد و بر رتبه اعتباری ایالات متحده تأثیر منفی بگذارد. . در واقع، ما قبلاً شاهد بوده ایم که هزینه های استقراض وزارت خزانه داری به طور قابل توجهی برای اوراق بهادار سررسید در اوایل ژوئن افزایش یافته است. اگر کنگره نتواند سقف بدهی را افزایش دهد، خانواده‌های آمریکایی را با مشکلات جدی مواجه می‌کند، به موقعیت رهبری جهانی ما آسیب می‌رساند و سوالاتی را در مورد توانایی ما برای دفاع از منافع امنیت ملی ما ایجاد می‌کند.

من همچنان از کنگره می خواهم که با اقدام در اسرع وقت از ایمان و اعتبار کامل ایالات متحده محافظت کند.

دیدار بایدن و مک کارتی در حالی که مذاکرات سقف بدهی وارد زمان بحران می شود

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. گفتگوهای بین دموکرات ها و جمهوری خواهان بر سر افزایش سقف بدهی به سمتی رفته است که بدبین ها به ما گفته اند. ما فقط 16 روز تا اول ژوئن فاصله داریم، زمانی که دولت ایالات متحده – که ماه ها پیش به محدودیت قانونی در مورد مقدار پولی که می تواند وام می گیرد- رسیده است – انتظار می رود پول نقد خود را تمام کند و ممکن است تعهدات بدهی خود را نکول کند و به طور بالقوه باعث ایجاد مشکل شود. بلای مالی

جو بایدن و قانونگذاران ارشد کنگره ماه هاست که شاهد فرا رسیدن این روز بوده اند، و هفته ها در حال مذاکره بوده اند، اما هنوز هیچ توافقی برای افزایش سقف استقراض وجود ندارد، اگرچه هر دو طرف می گویند باید از نکول جلوگیری شود.

خبر خوب اینجاست که بایدن، کوین مک کارتی و رهبران کنگره در ساعت 3 بعدازظهر به وقت شرقی گرد هم می آیند، بنابراین شاید پیشرفتی در آینده باشد.

در اینجا آنچه امروز در حال وقوع است:

  • را وزیر خزانه داری، جانت یلن، امروز صبح در کنفرانسی از جامعه بانکداران مستقل آمریکا در واشنگتن دی سی صحبت می کند، جایی که ممکن است دیدگاه دولت در مورد بن بست سقف بدهی را توضیح دهد.

  • ممکن است بیشتر بشنوید در مورد گزارش مشاور ویژه جان دورهام روز دوشنبه منتشر شد و به بررسی ریشه های تحقیقات سال 2016 پرداخت دونالد ترامپروابط با روسیه

  • مایکل مک کال، رئیس جمهوری خواه کمیته روابط خارجی مجلس، ممکن است وزیر امور خارجه را نگه دارد، آنتونی بلینک، با تحقیر به دلیل امتناع او از تحویل دادن یک تلگراف مخالف در سال 2021 که توسط کارمندان سفارت در کابل، افغانستان نوشته شده بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …