فرانسیس ناننو قهرمان سابق UFC پس از جدایی مشاجره با PFL قرارداد امضا کرد | MMA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سلطنت فرانسیس نگانو به عنوان یکی از سنگین‌وزن‌های برتر MMA در لیگ مبارزان حرفه‌ای پس از جدایی جنجالی قهرمان سابق با UFC ادامه خواهد یافت.

وقتی مبارز آفریقایی گفت که درخواست هایش برای بیمه درمانی و حمایت های شخصی رد شد، نگانو همچنان قهرمان سنگین وزن UFC بود که مذاکرات قرارداد به نتیجه نرسید. دانا وایت، رئیس UFC، کمربند نگانو را در ژانویه از دست داد.

نگانو 36 ساله به طور انحصاری برای PFL در بخش مبارزه فوق العاده پرداخت به ازای ویو مبارزه خواهد کرد. نگانو، که در سال 2021 استیپ میوسیچ را شکست داد و تاج UFC را به دست آورد، همچنین به عنوان رئیس و مالک سهام در PFL آفریقا خدمت خواهد کرد.

شرایط معامله اعلام نشد.

نگانو روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای گفت: «من به فرهنگ و دیدگاه جهانی PFL از جمله توسعه ورزش در آفریقا اعتقاد دارم. با این اوصاف، من همچنین مفتخرم که اعلام کنم به عنوان رئیس PFL آفریقا خدمت خواهم کرد که سازمان پیشرو MMA در قاره خواهد بود که به مبارزان بزرگ آفریقایی فرصت رقابت بر روی یک پلت فرم جهانی را می دهد.

پیتر موری، مدیر عامل PFL به آسوشیتدپرس گفت که اولین مبارزه برنامه ریزی شده گاننو در اوایل سال 2024 خواهد بود.

موری گفت که مذاکرات با نگانو زمانی آغاز شد که “او دیگر درگیر نبود” و انتظار می رفت که جنگنده نقشی اساسی در توسعه جهانی برنامه ریزی شده شرکت ایفا کند. نگانو هم می خواهد بوکس بزند و PFL مانعی ندارد.

موری گفت: “ما از بوکس شدن فرانسیس حمایت می کنیم.”

نگانو (17-3) همچنین در نقش رهبری در هیئت مشاوره جهانی PFL خدمت خواهد کرد و او را به اولین مبارز فعال تبدیل می کند که در هیئت خدمت می کند و منافع مبارزان را نمایندگی می کند.

در حالی که PFL دارای فرمت منحصربه‌فرد مسابقات MMA است که شامل یک فصل عادی، یک فصل بعد و یک رویداد قهرمانی است، نگانو فقط در یک بخش برنامه‌ریزی‌شده PPV که شامل ستاره‌های دیگری مانند کایلا هریسون و جیک پل است، مبارزه خواهد کرد.

موری گفت: “این یک مدل جدید است و یک معامله تحول آفرین است.” “این فقط یک ورزشکار نیست که امضا می کند. این یک مشارکت استراتژیک است. فرانسیس نه تنها به‌عنوان یک مبارز برتر MMA بلکه به‌عنوان یک تاجر تمام قابلیت‌ها را دارد و ما هیجان‌زده هستیم که با او تجارت کنیم.»

نگانو داشت یک تیزر ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که او قصد داشت در 16 مه اعلامیه بزرگی بدهد. او پس از باخت های متوالی در UFC به پیروزی رسید و در شش مبارزه متوالی پیروز شد که شامل مبارزه قهرمانی و یک دفاع موفق از عنوان بود. نگانو از زمانی که سیریل گان را با تصمیم متفق القول در UFC 270 در ژانویه 2022 شکست داد، نجنگیده است.

رابطه او با UFC تا حدی خراب شد که وایت قول داد نگانو “دیگر در UFC نخواهد بود.”

“من هرگز نمی گویم هرگز، اما من به شما در مورد آن هرگز نخواهم داد. ما تلاش کردیم.» وایت گفت.

نگانو با وان چمپیونشیپ مذاکره کرد، اما این مذاکرات کمی قبل از اینکه لیگ مستقر در سنگاپور برای اولین بار در ایالات متحده در هفته گذشته در دنور برگزار شود، شعله ور شد.

نگانو گفت: “فرانسیس گزینه های زیادی داشت و ما مصمم بودیم که کاری را انجام دهیم.”

پی اف ال پیش از این با جذب ستاره های خارجی، با مبارزانی مانند پل و بوکسور مدال طلای المپیک، کلارسا شیلدز، سروصدا کرده است. PFL همچنین هفته گذشته با مبارز فرانسوی و قهرمان سابق کیک بوکسینگ جهان، سدریک دومبه قرارداد امضا کرد، اما هیچ یک از این قراردادها مانند Ngannou موفق نشدند.

موری گفت: “این امضای شماره 1 است که این شرکت در MMA تاکنون انجام داده است.” “این کاملا به موقع است. ما اکنون روی مرحله بعدی رشد خود و راه اندازی کسب و کار پرداخت به ازای مشاهده و گسترش بین المللی با لیگ های منطقه ای تمرکز کرده ایم.

موری گفت که جزئیات اولین بازی پل در PFL پس از مبارزه او با نیت دیاز در ماه آگوست اعلام خواهد شد و هریسون واقعاً در سال 2023 مبارزه خواهد کرد.

موری گفت: “من می توانم به شما اطمینان دهم که مبارزانی که می خواهند از قرارداد خود خارج شوند، به PFL به عنوان یک صحنه جهانی بزرگ با بهترین استعدادهای جهان نگاه می کنند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …