آرون قاضی انکار می کند که به دنبال سیگنال قبل از زدن هوم ران مقابل بلو جیز | نیویورک یانکیز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرون قاضی گفت که در تلاش بود تشخیص دهد که کدام یک از هم تیمی هایش در یانکی ها بر سر داور بشقاب، کلینت وندراک فریاد می زدند، زمانی که او قبل از اینکه دوشنبه شب به خانه 462 فوتی در تورنتو برخورد کند، به داخل اتاقک خود نگاه کرد.

پخش‌کننده‌های تورنتو متوجه شدند که قاضی در جلوی خانه‌اش به گودال نگاه می‌کند و حدس می‌زند که او به دنبال نوعی سیگنال است.

“شما نمی خواهید بدون دانستن اتهامات را مطرح کنید، اما…”

آرون قاضی در حین پخش تورنتو می گوید که مشکوک است pic.twitter.com/XWzoNrkvB4

– بیسبال تاکین (@TalkinBaseball_) 16 مه 2023

جان اشنایدر، مدیر بلو جیز، پس از بازی گفت: «من آن را دیدم. عجیب است که یک مهاجم به آن سمت نگاه کند. واضح است که او به دلیلی در این جهت است. [We’ll] امشب و فردا کمی بیشتر در آن غوطه ور شوید و مطمئن شوید که هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا خود را مستعد گرایش ها نکنیم.»

قاضی قبل از رانندگی با سرعت 114.9 مایل در ساعت از سمت راست دست جی جکسون، لحظه ای به پهلو نگاه کرد.

به نظر می‌رسید که پخش‌کننده‌های تورنتو نشان می‌دهند که جکسون به زمین‌های خود اشاره می‌کرده است و هم‌تیمی‌های قاضی به او هشدار می‌دادند که چه نوع زمین بعدی در راه است. انتقال چنین اطلاعاتی در بیسبال ممنوع نیست، اگرچه بسیاری از آن ناراضی هستند. با این حال، اگر از فناوری برای سرقت سیگنال‌ها استفاده شود، قوانین را زیر پا می‌گذارد: هیوستون آستروس به دلیل چنین طرحی در سال 2020 مجازات شدند.

قاضی گفت: «نوعی صدای جیر جیر زیادی از گودال ما شنیده می‌شد، که در این موقعیت واقعاً آن را دوست نداشتم. نیویورک در آن زمان 6-0 پیش بود.

سه زمین قبل از آن، وندرک، آرون بون، سرمربی نیویورک را به دلیل بحث در مورد تماس کم اعتصاب به قاضی، اخراج کرد. بون از گودال بیرون آمد تا در وندرک و رئیس خدمه جیمز هوی هواگیری کند.

قاضی گفت که برخی از هم تیمی‌هایش همچنان نارضایتی خود را ابراز می‌کردند، زیرا او در این بازی ادامه می‌داد.

من احساس می‌کنم بعد از اینکه سرمربی کارهایش را انجام می‌دهد، مثل این است که بچه‌ها، پارچ ما هنوز باید به آنجا برود و چند زمین بسازد. ما پیشتاز هستیم، بیایید اینجا کار کنیم.» قاضی گفت. من چند چیز را به برخی از بچه‌ها در زمین بازی و به خصوص بعد از بازی گفتم. امیدوارم دیگر تکرار نشود.»

بون گفت که او ناامیدی قاضی را از حواس پرتی گودال درک کرده است.

بون گفت: «جاجي به گونه‌اي نگاه مي‌كرد كه «من اينجا را مي‌زنم».

قاضی دوشنبه، نهمین و دهمین فصل او، دو هومر انفرادی را به ثمر رساند. این سومین بازی چند هومر او در سال جاری و 30مین بازی حرفه ای او بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …