رویارویی نهایی فارل و فورد می تواند سرنوشت انگلستان در جام جهانی را رقم بزند | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاولین قانون راگبی فینال مانند گذشته است. تیمی که وقتی فشار شروع به افزایش می‌کند خونسردی خود را حفظ می‌کند معمولاً طرفی است که غالب است. و اگر بازیسازان شما بتوانند لمس مطمئنی را در یک چهارم پایانی نشان دهند، شانس شما حتی بیشتر کاهش می یابد.

آخر هفته گذشته چند نمونه خوب وجود داشت، به ویژه جک کراولی از مانستر. زمانی که لحظه شکست لنستر با گل دیرهنگام در استادیوم آویوا فرا رسید، این بازیکن 23 ساله بیش از این چالش را داشت که تیمش را در فینال مسابقات قهرمانی راگبی یونایتد مقابل استورمرز در کیپ تاون ثبت کند. این نشان می‌دهد که چرا چندین داور خوب معتقدند که او یک حرفه آزمایشی طولانی در پیش دارد.

با این حال، در مورد اوون فارل و جورج فورد، بحث فوری تری دوباره مطرح می شود. همه می دانند که فارل و فورد در کلاس بین المللی هستند. آنها در حال حاضر 190 بازی ملی در انگلیس بین خود دارند و به ترتیب در هدایت ساراسنس و سیل شارکز به فینال لیگ برتر این فصل گالاگر نقش مهمی داشتند. دوئل توئیکنهام که بی‌صبرانه در انتظارشان بودیم در روز شنبه، اکنون با اهمیت بیشتری همراه است. وقتی انگلیس در ماه سپتامبر مبارزات خود را در جام جهانی راگبی مقابل آرژانتین آغاز کند، کدام یک از آنها کلید شماره 10 را به دست خواهند آورد؟

این یک سوال آشنا با یک پیچ و تاب تازه جذاب است. زیرا هم فورد 31 ساله و هم فارل 30 ساله دوره‌های پرتلاطمی را پشت سر گذاشته‌اند تا برنده‌های مسابقه‌ای کامل و بالغ شوند. در مورد مصدومیت فورد و ظهور مارکوس اسمیت او را در سطح تست به حاشیه خواهد برد. فارل سال گذشته کاپیتانی انگلیس را از او گرفت و موجو ضربه زدن را از دست داد. اکنون، در حالی که کمتر از چهار ماه به جام جهانی باقی مانده است، هر دو به همان اندازه متین و تأثیرگذار در زمین به نظر می رسند که قبلاً انجام داده اند.

مربیان باشگاه مربوطه آنها در آخر هفته با دلایل موجهی درباره آنها غزلیاتی را بیان کردند. انتخاب گزینه فارل – و ساراسنز – در برابر نورثهمپتون فوق العاده بود و طیف کامل مهارت های او در ضربات پا نشان دهنده شواهد باشکوهی بود. حتی بهتر از یک ضربه کوچک ماهرانه که باعث شد شان میتلند برای تلاشی زودهنگام حرکت کند، «بمب مارپیچی» در نیمه دوم بود که جورج فوربانک بیچاره را به هوای تازه چنگ زد. در حالی که در نهایت به سمت اشتباه پرچم کرنر پرتاب شد، هیچ ضربه ای در این فصل به این شیرینی زده نشده است. فارل همانجا ایستاده بود و لبخند می زد، مانند گلفبازی که فقط برای دیدن توپش از چوب پرچم و داخل دریاچه، سبزه دوردست را رانندگی کرده است.

با این حال، سهم فورد حتی گویاتر بود. از آنجایی که نیمه مدافعان جوان لستر در کوارتر پایانی فشرده شدند و شروع به انجام اشتباهات پرهزینه کردند، ببر سابق از نظر تاکتیکی در موقعیت مناسبی قرار گرفت. او فاقد حضور فیزیکی فارل است اما تعداد کمی از آنها بازی را واضح تر می بینند. در حالی که تلاش برنده سیل، که توسط آرون رید به ثمر رسید، از بدترین پاس روز فورد به دست آمد، توپ پرتابی که وینگر به خوبی موفق به جمع آوری آن شد، در غیر این صورت به سختی پا را اشتباه گذاشت.

جورج فورد برای فروش مقابل لستر وارد زمین می شود
جورج فورد در بازی مقابل لستر برای فروش دید و وضوح او می تواند همان چیزی باشد که انگلستان در فرانسه به آن نیاز دارد. عکس: تام سندبرگ/PPAUK/Shutterstock

همانطور که خوانندگان این ستون از قبل می‌دانند، اسمیت همچنین بازیکنی با استعداد نادر و پرانرژی است. با تماشای فورد در هفته‌های اخیر، نمی‌توان در مورد پیامدهای بالقوه کوتاه‌مدت برای تیم ملی تعجب نکرد. در پایان این که کدام یک از سه دوست گل رز قرمز بهترین بازیکن انفرادی است، کمتر مهم است، زیرا چه کسی در حال حاضر برای یک تیم ضعیف انگلیس که نیاز به جهت گیری بیشتری دارد، مناسب ترین بازیکن است. و اگر یک فورد مستبد به نحوی در هفته شنبه از کنار فارل و ساراسینز عبور کند، سرمربی تیم ملی انگلیس، استیو بورثویک، ممکن است چاره ای جز اعتماد به شواهد چشمان خود نداشته باشد.

زیرا یک انگلستان کنترل‌شده‌تر و با چشم روشن‌تر فوراً یک پیشنهاد متفاوت خواهد بود. و اگر فورد، که بورثویک او را از روزهای لستر به خوبی می‌شناسد، می‌تواند آن کاتالیزور همه‌چیز باشد، چرا مدیریت او را انتخاب نمی‌کند؟ در گذشته بحث این بود که ضربه زدن به دروازه فورد اندکی کمتر قابل اعتماد بوده و او مدافعی با ضربه کمتر است. اکنون او تقریباً هر ضربه ای را میخکوب می کند – توجه داشته باشید که چقدر به چمن خیره می شود حتی زمانی که توپ ستون های بلند را به دو نیم می کند – و وضوح و هدف همه جانبه ای را به نمایش می گذارد که زمانی باعث شد تا او را به عنوان بهترین بازیکن جوان جهان نشان دهد. .

بنابراین اگر انگلستان بخواهد خودش را دوباره راه‌اندازی کند بدون اینکه دوباره همه چیز را در مخلوط کن بیاندازد (دیگر زمان کافی برای آن وجود ندارد) راه‌حل خیره شدن به صورت آنهاست. در آن صورت تنها مسئله این خواهد بود که آیا فارل باید در کنار همسر خوبش به شماره 12 برگردد یا روی نیمکت بنشیند. هر دوی اینها کمی درگیر این موضوع هستند – فارل 10 بهتر از 12 سالش است و اگر هر هاف پشتیبان کاملاً مجهز باشد تا در برابر یک دفاع خسته کننده در کوارتر پایانی چیز خاصی را تداعی کند، مطمئنا اسمیت است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با این حال، واضح است که انگلیس به هیچ وجه نمی تواند فارل را از ترکیب خود در جام جهانی حذف کند، که اسمیت را به عنوان آسیب پذیرترین تیم سه گانه ترک می کند. سه تایم فلای تخصصی لوکس خواهد بود – به ویژه با یک هفته استراحت که اکنون یکی از ویژگی های مراحل استخر است – و هنری اسلید با توانایی خود در بازی در فلای هاف، مرکز و یا در مواقع اضطراری در دفاع کناری، ارزش کاربردی بیشتری را ارائه می دهد. . این واقعیت که مسابقات درست در آن سوی کانال در فرانسه برگزار می‌شود، احضار جایگزین‌های ساعت یازدهم را در صورت نیاز آسان‌تر می‌کند.

بنابراین، بله، یک مرد به تنهایی برنده فینال لیگ برتر هفته آینده نخواهد بود. اگر فورواردهای سیل، با چند نگرانی نابهنگام مصدومیت، نتوانند حرکتی را ایجاد کنند، نیمه پروازی آنها مانند هر کس دیگری فانی به نظر می رسد. انگلیس همچنین هنوز یک انتخاب بزرگ برای انجام در نیمه دوم دارد. اما فورد اکنون تنها یک نمایشگر پنج ستاره دیگر از تغییر چشم انداز جام جهانی پاییز امسال فاصله دارد. نحوه واکنش فارل به آن چالش نیز به همین ترتیب جذاب خواهد بود. برنده هنوز می تواند راگبی انگلیسی باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …