تیم سوپر نتبال کالینگوود در خطر سقوط | سوپر نت بال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نت‌بال استرالیا می‌گوید که متعهد به برگزاری یک رقابت هشت تیمی سوپر نت‌بال در سال آینده و در پی انتشار اخباری مبنی بر خروج کالینگوود از لیگ است.

سرخابی ها به هیئت حاکمه اطلاع داده اند که در حال بررسی برنامه سوپر نت بال خود هستند.

انتظار بسیار واقعی وجود دارد که کالینگوود از بین برود، و کریگ کلی، مدیر اجرایی Magpies، طبق گزارش ها، جلسه ای را در صبح روز سه شنبه تشکیل داد تا به بازیکنان و کارکنان در مورد بررسی آینده مشاوره دهد.

سرخابی ها هفت فصل عملکرد ضعیف در زمین و ثبات مالی متزلزل را تحمل کرده اند. آنها در حال حاضر با رکورد 2-7 در انتهای نردبان نشسته اند و برای جذب هواداران به بازی ها تلاش می کنند.

با توجه به اینکه قرارداد جمعی بازیکنان (CPA) از نت بال استرالیا پس از سپتامبر 2023 وجود ندارد، هیچ بازیکنی از هیچ تیم سوپر نتبال بیش از این فصل قرارداد ندارد.

این باعث می شود زمان بررسی کالینگوود برای تیم بازی آنها ترسناک تر شود.

نت بال استرالیا شامگاه سه شنبه بیانیه کوتاهی در مورد این وضعیت منتشر کرد، اما هیچ جزئیاتی در مورد اینکه اگر کالینگوود برود چه اتفاقی می افتد، منتشر نکرد.

در این بیانیه آمده است: “نتبال استرالیا توسط کالینگوود مطلع شده است که در حال بررسی برنامه تیم Suncorp Super Netball خود است.” ما در رابطه با این موضوع با کالینگوود و همه ذینفعان کار می کنیم.

نت بال استرالیا متعهد به یک مسابقه هشت تیمی Suncorp Super Netball در سال 2024 است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

نت بال استرالیا خود درگیری مالی داشته است.

از دست دادن قرارداد حمایت مالی 15 میلیون دلاری با Hancock Prospecting در سال گذشته تهدیدی برای به زانو درآوردن نت بال استرالیا بود، اما Visit Victoria – شعبه گردشگری دولت ویکتوریا – با حمایت مالی 15 میلیون دلاری وارد عمل شد تا خلأ را پر کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …