جمهوری خواه کنتاکی که رای گیری را گسترش داد با تهدید اصلی از سمت راست مواجه است | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وزیر امور خارجه جمهوری خواه کنتاکی به دلیل افزایش مشارکت رای دهندگان در ایالت خود در طول همه گیری ویروس کرونا و افزایش فرصت ها برای رای دادن، تحسین گسترده ای را به دست آورده است. او همچنین تئوری‌های توطئه در مورد انتخابات 2020 را کنار زد و از سیستم انتخابات ایالت خود در برابر ادعاهای تقلب دفاع کرد، موضعی که می‌تواند به قیمت کار او تمام شود.

روز سه‌شنبه، مایکل آدامز با چالش اصلی دو جمهوری‌خواه مواجه است که خود را با جناح رو به رشد حزب جمهوری‌خواه همسو می‌کنند که معتقدند در انتخابات اغلب تقلب و دزدیده می‌شود. برنده در ماه نوامبر با بادی ویتلی، نماینده دموکرات و سابق ایالتی روبرو خواهد شد.

آدامز در مصاحبه‌ای گفت که اگر در رقابت برای دفاع و گسترش انتخابات کنتاکی شکست بخورد، «کاملاً» ارزشش را دارد، اما امیدوار بود جمهوری‌خواهان کنتاکی راه‌هایی را که اصلاحات او به نفعشان بوده است، درک کنند.

او گفت: «از اینکه یک انتخابات مقدماتی دارم تعجب نمی‌کنم، اما در عین حال فکر می‌کنم که اگر جمهوری‌خواهان از رای‌گیری زودهنگام و رای‌گیری غایب استفاده کردند، آن‌وقت این موضوع را علیه من انجام نمی‌دهند که من آن چیزها را اجرا کردم. روزنامه آبان نیوز.

این رقابت نشان‌دهنده آخرین مورد از یک سری رقابت‌های مقدماتی است که احتمالاً یک سری رقابت‌های مقدماتی است که در آن جمهوری‌خواهان میانه‌روتر و جریان اصلی‌تر توسط نامزدهای سمت راست خود که با ترامپ متحد هستند و نتایج انتخابات ۲۰۲۰ را انکار می‌کنند، به چالش کشیده می‌شوند.

بن گینزبرگ، یک وکیل محافظه کار در انتخابات، در کنفرانس اخیر مقامات انتخاباتی در واشنگتن دی سی گفت: «یک انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه وجود نخواهد داشت که انکار انتخابات را به عنوان بخشی از آن نداشته باشد.

جمهوری خواهانی که آدامز را به چالش می کشند، استفن نایپر، مدیر پروژه فناوری اطلاعات است که دو بار ناموفق برای تصدی وزارت امور خارجه نامزد شده است، و آلن ماریکل، قانونگذار سابق ایالتی. نایپر توسط مایک لیندل، مدیرعامل MyPillow، که تئوری‌های توطئه درباره پیروزی ترامپ در انتخابات 2020 را منتشر کرده است، تأیید شده است. نیپر همچنین گفته است که در مورد پیروزی اندی بشیر، فرماندار دموکرات کنتوسی در سال 2019 تردید جدی دارد و ادعا می کند که دستگاه های رای گیری هک شده است.

ماریکل گفته است که با تقلب در انتخابات ایالتی مخالف است، اما او معتقد است که تقلب در رای‌دهندگان بر آن تأثیر می‌گذارد.

هر دو رقیب از کنتاکی می‌خواهند به هشت ایالتی بپیوندد که اخیراً مرکز اطلاعات ثبت الکترونیکی (اریک) را ترک کرده‌اند، یک پایگاه داده ملی که توسط اکثر ایالت‌ها برای مقایسه فهرست رأی‌دهندگان و حفظ دقیق آن‌ها استفاده می‌شود. جمهوری خواهانی که زمانی اریک را ستایش می کردند، با ادعاهای نادرست و تئوری های توطئه در مورد روابط این شبکه با جورج سوروس، اهدا کننده لیبرال، اکنون ادعا می کنند که این شبکه از یکپارچگی انتخابات محافظت نمی کند.

آدامز از مشارکت کنتاکی در اریک دفاع کرده و گفته است که کنتاکی تا زمانی که سودمند باشد و ارزش بدهی‌ها را داشته باشد، عضو آن باقی خواهد ماند. او گفت: «قبل از چند ماه گذشته، زمانی که ایالت‌های بحرانی خارج شدند، «اریک یک موهبت الهی برای ما بود که به ما کمک کرد مردم را از لیست خارج کنیم».

آدامز از زمان روی کار آمدن در سال 2020، با بشیر و مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواهان برای گسترش رأی گیری غایب و زودهنگام کار کرده است. در اوج همه‌گیری، او کار می‌کرد تا مراکز رای‌گیری در سطح شهرستان را در مکان‌های بزرگ باز کند. این کار به کنتاکی کمک کرد تا رکورد حضور اولیه در انتخابات را در سال 2020 ببیند و باعث تمجید دموکرات‌ها از او شد.

آدامز گفت که بزرگترین دلیل او برای نامزدی محافظت از توسعه‌هایی است که برای رای دادن ایجاد کرده است.

«فکر می‌کنم اگر شکست بخورم، این پیامی به دیگر جمهوری‌خواهان در مجلس خواهد داد، به‌ویژه اینکه انجام کارها به روشی که من انجام داده‌ام، سیاست بدی است، و می‌ترسم که رأی‌دهی گسترده و غیبت را از بین ببرند. رای دادن به دلایل سیاسی.

این تمایل بر بی میلی او برای ادامه خدمت در شغلی که او آن را “بدبخت” می نامد، با توجه به محیط تهدید و آزار مقامات انتخاباتی غلبه می کند.

او افزود: “من به خصوص نمی خواستم دوباره نامزد شوم، اما احساس می کردم باید این کار را انجام دهم تا از کاری که انجام داده ایم محافظت کنم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …