مرد متهم به عنوان زن باردار در تصادف بزرگراه جان خود را از دست داد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک زن باردار پس از تصادف در بزرگراهی که پسر و برادرزاده اش نیز به شدت زخمی شدند جان باخت.

فرانکی ژول هاف، 38 ساله، حدود ساعت 15:10 روز شنبه در M66 در بوری، منچستر بزرگ، به طور مرگبار مجروح شد. پسرش تامی، نه ساله؛ توبیاس اسپنسر، چهار ساله، که گمان می رود برادرزاده او باشد. و پسر دیگرش، راکی، دو ساله نیز زخمی شدند.

عادل اقبال، 22 ساله، اهل آکرینگتون، لنکشایر، که ظاهراً راننده یک خودروی بی‌ام‌و بود، در دادگاه حاضر شد به اتهام مرگ ناشی از رانندگی خطرناک ژول هاف، همراه با دو اتهام دیگر ایجاد صدمات جدی توسط رانندگی خطرناک، مربوط به دو پسر

هنگامی که اقبال روز دوشنبه در دادگاه منچستر حاضر شد، وکلا تایید کردند که ژول هاف درگذشته است.

در جلسه کوتاه دادگاه، رابین لینچ، که تحت تعقیب قرار داشت، جزئیات این حادثه را بیان کرد و گفت ژول هاف در حال رانندگی خودرویی بود که حامل سه کودک بود. وی افزود: راننده هم اکنون فوت کرده است.

اقبال که یک لباس ورزشی خاکستری پوشیده بود، فقط برای تأیید نام و نشانی خود صحبت کرد و به پدر، عمو و برادر کوچکترش که در گالری عمومی دربار نشسته بودند نگاه کرد.

قاضی منطقه جیمز هاتون اقبال را برای حضور در دادگاه سلطنتی خیابان Minshull در منچستر در 19 ژوئن بازداشت کرد.

درخواست GoFundMe برای خانواده جولز-هو که توسط یکی از دوستانش تنظیم شده بود، می گوید که او در هفته 18 باردار بود و منتظر یک دختر بود.

درخواست تجدیدنظر می‌گوید تامی و توبیاس در بخش مراقبت‌های ویژه در بیمارستان در کما هستند.

خانواده جولز-هو در فیس بوک به او ادای احترام کردند.

شری ژان لوئیز گفت: “هیچ کلمه ای برای احساس من در حال حاضر وجود ندارد. زندگی می تواند به طرز وحشتناکی بی رحمانه باشد – یک روح زیبا، دوست، خواهر، دختر، مامان و مامان که خیلی زود و به غم انگیزترین شکل گرفته می شود! من دلم شکسته و پر از “اگر و اما”های زیاد است.»

ربکا آدیمورا نوشت: “من نمی توانم این را باور کنم. فرانکی، خیلی ها دلتنگت خواهند شد. ما تو را بی نهایت دوست داریم، فرشته زمینی، بلند پرواز کن، شاید این قلمرو برای روح عاشق تو و فرشته متولد نشده ات نبوده باشد، تو فراتر از این عشق من می درخشی.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …