جفرا آرچر از خاکستر پس از عود شکستگی فشاری آرنج | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Jofra Archer قرار است دومین تابستان متوالی و دومین سریال Ashes را از دست بدهد، زیرا اسکن‌ها نشان داد که یک شکستگی استرسی در آرنج راست او عود کرده است. بانک مرکزی اروپا این خبر را هنگام انتشار تیم برای تست یک‌باره ماه آینده مقابل ایرلند تأیید کرد، که جانی بیرستو پس از ریکاوری پس از استراحت سه‌گانه پا باز می‌گردد و دستکش‌های دروازه‌بانی را از بن فوکس می‌گیرد که به کلی کنار گذاشته شده است.

این سومین باری است که آرچر دچار مصدومیت می‌شود، که او را مجبور کرد تور انگلیس در آفریقای جنوبی را در 2019-2020 ترک کند و بازگشت او را از جام جهانی T20 2021 و خاکستر آن زمستان در استرالیا دور نگه دارد. او سپس تابستان گذشته با شکستگی استرس در قسمت پایین کمرش بیرون نشست. آرچر آخرین بار در ژوئیه 2021 در انگلیس بازی کرد و از جمله یک بازی برای تیم دوم ساری در ماه قبل، از سپتامبر 2020 تاکنون تنها 4 بازی رقابتی در این کشور انجام داده است که با مصدومیت های پی در پی مواجه شده است.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

راب کی، مدیر عامل کریکت مردان بانک مرکزی اروپا، گفت: “این یک دوره خسته کننده و ناراحت کننده برای Jofra Archer بوده است.” او پیشرفت خوبی داشت تا اینکه آسیب دیدگی آرنج عود کرد، که او را برای مدت طولانی دور نگه داشت. برای او آرزوی موفقیت در بهبودی داریم. من مطمئن هستم که ما شاهد بازگشت جوفرا به بهترین و برنده ترین بازی هایش برای انگلیس، با هر فرمتی خواهیم بود. امیدوارم هر چه زودتر.»

جیمی اندرسون با وجود کشیدگی جزئی کشاله ران که باعث شد سه روز پایانی قرعه کشی مسابقات قهرمانی شهرستان لنکاوی با سامرست هفته گذشته را از دست بدهد، در فهرست 15 بازیکن قرار گرفته است. مارک وود به او ملحق می شود که در حال حاضر در مرخصی پدری در انتظار تولد اولین فرزندش است و استوارت برود، متیو پاتس، کریس ووکس و اولی رابینسون گزینه های بیشتری را ارائه می دهند.

اولی پوپ به عنوان نایب کاپیتان معرفی شده است، اولین باری که کسی رسماً این نقش را پس از انتصاب بن استوکس به عنوان کاپیتان در آوریل گذشته برعهده می گیرد. زمان اعلام این خبر قابل توجه به نظر می رسد، با توجه به اینکه ادامه نگرانی در مورد وضعیت زانوی چپ استوکس، شانس خارج شدن او از زمین را برای برخی، و حتی به طور بالقوه همه، تست ایرلند افزایش می دهد. پاپ در اوایل سال جاری توسط برود به عنوان یک کاپیتان بالقوه آینده شناسایی شد: برود گفت: “من فکر می کنم پوپی یک رهبر بزرگ در گروه است.” او در سال گذشته بسیار رشد کرده است، نحوه عملکردش، اعتماد به نفس و مسئولیتی که به او داده شده است. شکی نیست که می توانید او را به عنوان یک کاپیتان آینده انگلیس ببینید.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

تیم انگلیس

نمایش دهید

بن استوکس (دورهام، کاپیتان)، جیمز اندرسون (لانکشایر)، جاناتان بیرستو (یورکشایر)، استوارت برود (ناتینگهام شایر)، هری بروک (یورکشایر)، زک کرولی (کنت)، بن داکت (ناتینگهام شایر)، دن لارنس (اسکس)، جک لیچ (سامرست)، اولی پوپ (سوری)، متیو پاتس (دورهام)، اولی رابینسون (ساسکس)، جو روت (یورکشایر)، کریس ووکس (وارویکشایر)، مارک وود (دورهام)

از بازخورد شما متشکرم.

گنجاندن دن لارنس باعث می‌شود غیبت فوکس به‌ویژه وحشیانه به نظر برسد، حتی اگر خمیر Essex به طور قابل‌توجهی پشتیبان همه‌کاره‌تری را در سراسر ترتیب ضربه زدن ارائه کند. لارنس، که همچنین بخشی از گروهی بود که در ماه فوریه به نیوزیلند سفر کرد، قبلاً در مورد ناامیدی خود برای بازگشت به تیمی صحبت کرده است که آخرین بار در مارس گذشته در هند وست نمایندگی کرده بود. او می‌گوید: «این مهم است که خودم را کمی در اطراف ترتیب ضربه زدن بچرخانم و بخواهم خودم را به شماره 3 برسانم یا به طور بالقوه حتی باز شوم، فقط برای اینکه خودم را در کادر برای انتخاب قرار دهم. “اگر این بهترین راه من باشد، قطعاً به آن کمک می کنم. من شماره 9 را برای آنها می زنم. اگر بگویند اینجا جایی است که برای ورود به آن باید خفاش کنی، به معنای واقعی کلمه خفاش می کنم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …